poloha69
24.04.09,11:39
Dobry den,

mam vaznu otazku za jedheno priatela, pastnem rovno jeho e-mail, kt. pisal na obchodnu inspekciu:

"zaplatil som si kurz anglictiny, resp. jeho prvu splatku, kurz mal
zacat 24.03.2009. Do dnesnej doby vsak nezacal. Mam pravo ziadat si
naspat prvu splatku? Akou formou mam o to poziadat? Viete mi prosim
Vas poradit ?"

Samozrejme ze uz tam par krat bol pytat peniaze naspat, ale ho stale odbijaju, ze najprv sa musia zozbierat min siedmi a potom moze kurz zacat, a ze peniaze mu vratit nevedia. 100Eur zaloha nie zas mala suma. Napiste prosim ako v tejto veci postupovat, nevieme si rady. Zaplatil za sluzbu kt. nedostal a nevie kedy a ci vobec dostane. Samozrejme peniaze chce spat, a zmenit skolu. Po otazke a ak mi poviete ze mozem, napisem kludne aj o kt. skolu AJ sa jedna.

Dik za info.

Ivet
Lianka
24.04.09,12:24
Nie som pravnik, ale napada ma:
- ma priatel zmluvu alebo objednavku, resp. iny dokument, kde je uvedeny zaciatok kurzu a dalsie podmienky (napr. ta podmienky min. 7 ucastnikov)?
- ma jazykovka reklamacny poriadok? vypytat si ho
- pisomne sa obratit na jazykovku a ziadat vratenie penazi z dovodu neotvorania kurzu, na ktory sa prihlasil (preto ta objednavka, zmluva...)
- nech navrhne jazykovka nahradne riesenie, ktoru mu vie ponuknut...

PS
Take zalezitosti doporucujem riesit pisomne, ustne sa len natahuje cas a nic nevyriesi.
Lianka
24.04.09,12:26
Este ma napada - pouzila si slovo "zaloha" - neslo teda o vyplatenie (celeho) kurzu. Zalohu su povinny pri nerealizovani plnenia vratit. Ziadat pisomne, ako som vyssie uviedla, ale najprv nech si precita podmienky, ak nejake podpisoval.
poloha69
28.04.09,10:29
Dakujem,
podobne nam odpovedali aj zo SOI, ze sa neodbit a reklamovat sluzbu pisomnou formou.
Ivet