myara
24.04.09,17:15
skoncila mi viazanost u Orange, a chcela som si kupit Nokiu 6500 slide, ale musela by som si kvoli tomu dat 70 min pausal, ktory sa mi neoplati, nedali mi ziadnu lepsiu ponuku, pritom naposledy ked som menila telefon, dali mi zlavu 30% na 2 roky, teraz by som platila skoro 2x viac, co teda nechcem, zvazujem to zrusit, alebo prenos cisla, myslite, ze sa spamataju, a daju mi nejaku lepsiu ponuku? som u nich skoro 10 rokov

sorry, ak je to v zlej rubrike, nevedela som, kam to zaradit
alla66
24.04.09,15:26
Nechcem ťa odhovárať....Prečítaj si na nete recenzie na tento telefón, má nedostatky.

Po skončení viazanosti nie si povinná sa viazať na ďalšiu, môžeš používať paušál ďalej, len 30% zľavu nebudeš

mať.

Počkaj na máj, budú nové akcie, nové telefóny ......
m.hladka
24.04.09,15:38
Počkaj si na lepšiu akciu.
myara
24.04.09,15:44
lenze ja nechcem platit cca 17 E za pausal, ktory ani neprevolam, radsej by som presla na o2 fer, to sa mi urcite viac oplati, len ten telefon sa mi pacil, nedostatky su subjektivne, kazdy hovori inak...
m.hladka
24.04.09,15:54
Teraz máš aký paušal? Ja som myslela, aby si počkala na lepšiu akciu, dosť často to menia a možno aj ten telefón bude neskôr v dobrej akcii.
alla66
24.04.09,15:54
Nikto Ťa nenúti platiť 17€ za paušál.
Rozhodnúť sa musíš sama, ak Ti nevadia závady na telefóne, problémy s reklamáciami... kúp si Nokiu 6500 .
Môžeš ísť ku ktorémukoľvek operátorovi a číslo si ponechať.
myara
24.04.09,15:58
ja mam pausal 60 min, ktory si vsak musim zmenit na 70, ak chcem ten telefon, ze inak sa to neda, lenze pre mna je 70 min zbytocne vela
alla66
24.04.09,16:00
70 minút je veľa? Alebo 17€ ? Ak minút, daj si kreditný paušál...
Jurho
24.04.09,16:11
neotáľaj a chod na O2 Fer....

to nema vyznam sa nad tym zamyšlať......... zdierači.......

a ak chces, tak si v O2 zober telefon.... aj na splatky....... bez navysenia.......
alla66
24.04.09,16:15
Nokia 6500 nie je v ponuke...

http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/telefony.html

tento link som v rýchlosti našla ako najlepšiu cenu Nokie 6500 slide :http://mobilne-telefony.heureka.sk/nokia-6500-slide/
Paula
24.04.09,16:20
neotáľaj a chod na O2 Fer....



U tohoto sa mi páči, že ak povie v reklame "A", tak je to na mieste činu naozaj iba "A". U tých ostatných na mieste činu príde aj na "B", teda nejakú akože výhodu treba niečim aj zaplatiť (hneď alebo v dlhšom časovom úseku). A u O2 sa mi páči aj to, že ráta presne na sekundy a nie na každú načatú minútu. A tomu hovorím, že je fér :)
buchač
24.04.09,16:22
1.Nejaká recenzička ...
http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_clanku=504&cislo_kategorie=6

2.Proti gustu žiaden dišputát , alebo , koľko ľudí .....

3.A asi najdôležitejší dôvod :

Prečo robí ten alebo onen operátor akcie ?
Predsa na to , aby nalákal zákazníkov na rôzne typy mobilov ....
Je úplne jedno , či Nokia , Samsung , Ericson ......

HLAVNE , že si každý blb - zákazník / aj ja :cool: / dá nový kredit , paušál , nové číslo , prejde od jedného k druhému operátorovi ...
Veď v dnešnej dobe bez mobilu ani babky na pletky nejdú :D:cool:

Čiže nečakaj , že dostaneš
http://images.apple.com/iphone/appstore/images/appstore_hero20081217.png
hentú mašinku za akciovú cenu 1 € .- povedzme s SMS 1000 zdarma na mesiac , plus nejaké výhodné ceny ceny , MMS .....internet zdarma ...
alla66
24.04.09,16:27
U tohoto sa mi páči, že ak povie v reklame "A", tak je to na mieste činu naozaj iba "A". U tých ostatných na mieste činu príde aj na "B", teda nejakú akože výhodu treba niečim aj zaplatiť (hneď alebo v dlhšom časovom úseku). A u O2 sa mi páči aj to, že ráta presne na sekundy a nie na každú načatú minútu. A tomu hovorím, že je fér :)

na sekundy ráta každý operátor, nielen o2
Paula
24.04.09,17:00
na sekundy ráta každý operátor, nielen o2


V porovnaní s ostatnými, ktorí chcú vžy niečo za niečo, detailík:)
myara
24.04.09,17:12
necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu
alla66
24.04.09,20:40
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t110429-p2-orange.html#post1027309)
na sekundy ráta každý operátor, nielen o




V porovnaní s ostatnými, ktorí chcú vžy niečo za niečo, detailík:)

Ak si v pravý čas na pravom mieste, dostaneš cenovú ponuku v porovnaní s o2 a k tomu špičkový telefón za korunu... :) Je potrebné sledovať akcie a nemať problém prestúpiť k inému operátorovi. Zaviazať sa vtedy, ak mi 100% vyhovuje a nie ak to vyhovuje T-Mobilu, Orange, o2.......:cool:
alla66
24.04.09,20:47
necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu

Ak prevoláš málo minút a nechceš veľa platiť , je pre teba výhodné prestúpiť k o2. Telefón si môžeš kúpiť v hotovosti. Sama si spočítaj, koľko ušetríš, alebo preplatíš. :cool:
Fero11
25.04.09,04:09
necakam telefon za 1 EUR, ani pausal za taku sumu, ide mi o to, ze uz nechcem zbytocne platit za nieco, co vobec nevyuzijem, pred 2 rokmi mi nemali problem dat sami od seba 30% zlavu na pausal na 2 roky + zadarmo prenos neprevolanych minut, zrazu nic take...prisla mi sms od Orange, ze mi daju 50% zlavu na pausal na 6 mesiacov, ktory stoji 17,90 EUR + 1 cely zadarmo, ALE nemozem si potom zobrat tu Nokiu
S**t z vysoka na orange
Co je to za firmu, ked si kupim kredit za 200 a za 3 mesiace prevolam 80Sk, tak potom mi 120 jednoducho vezmu.
To je akoby ne benzinkach predali benzin na mesiac a ked ho nevyjazdiz do mesiaca, tak ti z nadrze vytecie (samozrejme pumpar ti ho nemoze prist vypustit, ale orange moze vsetko)
g.mirka
25.04.09,05:30
Ahojte, ja by som zase chcela mobilny internet, notebook mam, len neviem, ktoreho operatora si vybrat, tel. ma t-mobile, ale na
internet od tejto spoločnosti som velku chvalu nepocula.
Vie mi niekto poradit? Vdaka
Xanti
25.04.09,05:34
Ahojte, ja by som zase chcela mobilny internet, notebook mam, len neviem, ktoreho operatora si vybrat, tel. ma t-mobile, ale na
internet od tejto spoločnosti som velku chvalu nepocula.
Vie mi niekto poradit? Vdaka Čo takto skúsiť O2 a ich neobmedzený internet. Stojí 6 € mesačne, ale do konca apríla ak aktivuješ tak prvý poplatok na mesiac je 0,03 € čiže sa dá skúsiť či ti to bude vyhovovať. Neni tam viazanosť, čiže nič ťa nenúti kupovať službu aj potom ked zistíš že ti z nejakého dôvodu nevyhovuje :D
g.mirka
25.04.09,05:42
Vdaka, to znie dobre, skocim sa popytat, tam je hlavne dobre, ze to mozes skusit bez viazanosti
arizona
25.04.09,06:34
Ahojte, ja by som zase chcela mobilny internet, notebook mam, len neviem, ktoreho operatora si vybrat, tel. ma t-mobile, ale na
internet od tejto spoločnosti som velku chvalu nepocula.
Vie mi niekto poradit? Vdaka
Nezabudni si vopred zistiť, aký je signál v oblasti kde bývaš. Veľa ľudí sa dalo nalákať na mob. internet a potom zistia, že doma majú problém:mee:
Neviem ako iní, ale viem že Orange zapožičiava na 3 dni príslučenstvo k odskúšaniu mob. internetu .Ked nie si spokojná, bez záväzkov vrátiš.
vyr skalny
25.04.09,08:24
V T-mobile mas na vyskusanie tyzden, pri dobrom signale to ide bez problemov.
O2 data neobmedzene je internet do mobilu nie do ntb.
alla66
25.04.09,08:33
o2 data neobmedzene :Komu nevadí pomalá rýchlosť, ide i cez NB.
g.mirka
25.04.09,09:38
tak to radsej skusim ten orange alebo t-mobile. Na t-mobile mi dost ludi trochu nadava, ale ak sa to da na skusku, tak si neuviazem nejaku somarinu na krk
Jurho
25.04.09,15:38
na sekundy ráta každý operátor, nielen o2

No tak to vobec nie je pradvda.......

len napr. - T-Mobole.... Fix - všetky fixy - máš sekundovú tarifikáciu, ale AŽ PO PRVEJ MINÚTE !!! :D:D:D
a to si myslim, že je trošku rozdiel.

ak chces niekomu povedať len ahoj a dobre rano..... tak ta to vyjde pekne draho.....
alla66
25.04.09,16:28
viem z vlastnej skúsenosti, vo fixe je 30-sekundová...nemýľ sa:--- Účtuje sa každých začatých 30 sekúnd hovoru.
alla66
25.04.09,17:19
tak to radsej skusim ten orange alebo t-mobile. Na t-mobile mi dost ludi trochu nadava, ale ak sa to da na skusku, tak si neuviazem nejaku somarinu na krk
Prečo len T-Mobile a Orange ? Chceš len mobilný internet? Budeš používať viac mobil ako NB ?
čo tak prelúskať :
http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=1465&Section=home

http://www.upc.sk/internet/zakladne_informacie

http://www.slovanet.sk/

mikrovlnný internet.....možností je veľa:)
vyr skalny
25.04.09,18:43
o2 data neobmedzene :Komu nevadí pomalá rýchlosť, ide i cez NB.

Maximalna teoreticka rychlost je cca 290kbps, realna je ovela nizsia co je na pc skoro nepouzitelne a okrem toho o2 data sa aktivuje len na sim kartu operatora o2 a dotycna ma pausal v t-mobile cize by potrebovala dalsi mobil s kartou o2 sluziaci ako modem.
alla66
25.04.09,18:45
viem....preto nemôže mať ani Orange
Xanti
25.04.09,18:56
Maximalna teoreticka rychlost je cca 290kbps, realna je ovela nizsia co je na pc skoro nepouzitelne a okrem toho o2 data sa aktivuje len na sim kartu operatora o2 a dotycna ma pausal v t-mobile cize by potrebovala dalsi mobil s kartou o2 sluziaci ako modem. Súhlasím , treba novú kartu, ale kúpa karty O2 nie je tak drahá záležitosť aby to nemohla skúsiť, bez viazanosti.
alla66
25.04.09,19:03
Jasné, ale ak chce viac používať NB, sú iné spôsoby pripojenia na internet...na telefón stačí o2 a na NB už treba rýchlejší internet, nejlepšie bez obmedzenia.
alla66
26.04.09,06:30
S**t z vysoka na orange
Co je to za firmu, ked si kupim kredit za 200 a za 3 mesiace prevolam 80Sk, tak potom mi 120 jednoducho vezmu.
To je akoby ne benzinkach predali benzin na mesiac a ked ho nevyjazdiz do mesiaca, tak ti z nadrze vytecie (samozrejme pumpar ti ho nemoze prist vypustit, ale orange moze vsetko)


Nehreeeš :eek: Sleduj svet okolo seba , kredit sa vracia, o peniaze neprídeš .....:)

.Kredit, ktorý expiruje, je možné zachrániť neobmedzený počet ráz. Ak teda zákazník obnovený expirovaný kredit neminie a prepadne mu, môže si ho obnoviť znovu. Operátor nemá stanovenú podmienku minimálneho dobitia kreditu. Vráti však len kredit, ktorý expiroval 17. februára alebo neskôr.
lusinda2
17.01.12,06:01
skoncila mi viazanost u Orange, a chcela som si kupit Nokiu 6500 slide, ale musela by som si kvoli tomu dat 70 min pausal, ktory sa mi neoplati, nedali mi ziadnu lepsiu ponuku, pritom naposledy ked som menila telefon, dali mi zlavu 30% na 2 roky, teraz by som platila skoro 2x viac, co teda nechcem, zvazujem to zrusit, alebo prenos cisla, myslite, ze sa spamataju, a daju mi nejaku lepsiu ponuku? som u nich skoro 10 rokov

sorry, ak je to v zlej rubrike, nevedela som, kam to zaradit

To zase niekto vie, kam treba dávať čiarky..... Ty mi niečo hovor o pravopise!
dalid
17.01.12,06:09
lusinda2 - a ty tu prosim ta co riesis? Je to tema stara skoro 3 roky a ty sa tu odbavujes na pravopise!!! mimotemy
lusinda2
17.01.12,06:33
ona sa odbavuje na mojom pravopise, vypisuje mi urážlivé správy a poukazuje na každú chybu. Tak som si pozerala jej príspevky....