fachman
24.04.09,21:42
Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Dusan11
24.04.09,19:45
:eek: Ty si este v Tydebajle? A platis 14 Sk/min volania? WOW!
Bat sa nemas coho, lebo o2 nema viazanost. Teda keby daco, mozes kedykolvek odist.
arizona
24.04.09,19:58
pasuliatko
24.04.09,20:12
ja som od októbra v O2 a som maximálne spokojná. žiadne mesašné poplatky, zaplatíš iba tolko čo prevoláš. dá sa platiť aj na faktúru ale aj na kredit čo ti viac vyhovuje. volania máš do všetkých sietí za 0,14 e = 4,00skk po 3 minúte do siete O2 zadarmo a sms za 0,07 e = 2,00skk a hlavne žiadna viazanosť.
Xanti
24.04.09,20:24
ja som od októbra v O2 a som maximálne spokojná. žiadne mesašné poplatky, zaplatíš iba tolko čo prevoláš. dá sa platiť aj na faktúru ale aj na kredit čo ti viac vyhovuje. volania máš do všetkých sietí za 0,14 e = 4,00skk po 3 minúte do siete O2 zadarmo a sms za 0,07 e = 2,00skk a hlavne žiadna viazanosť. chyba chyba ... opravujem ceny hovorov sú do všetkých sietí za 0,13 € = 3,92 sk / min... a cena za sms je 0,06 € = 1,81 sk....
naozaj kvitujem na O2 to, že nemá viazanosť. Mám kartu od samého začiatku, a nepostrehla som nejaké problémy. A navyše to volanie po 3 min. zadarmo vo vlastnej sieti nepodmienujú horibilným dobitím kreditu ako to má napr. Tmobile na jeden mesiac treba dobiť 16,6 € aby sa dalo vo vlastnej sieti volať po tretej min. zadara.
pasuliatko
24.04.09,20:52
chyba chyba ... opravujem ceny hovorov sú do všetkých sietí za 0,13 € = 3,92 sk / min... a cena za sms je 0,06 € = 1,81 sk....
naozaj kvitujem na O2 to, že nemá viazanosť. Mám kartu od samého začiatku, a nepostrehla som nejaké problémy. A navyše to volanie po 3 min. zadarmo vo vlastnej sieti nepodmienujú horibilným dobitím kreditu ako to má napr. Tmobile na jeden mesiac treba dobiť 16,6 € aby sa dalo vo vlastnej sieti volať po tretej min. zadara.

dobre konverzný kurz mi nevyšiel :D:D:D ale úplne inak súhlasím.
alla66
24.04.09,20:57
Zmena sa uskutočnila pri výmene z Sk na €....ceny sa zaokrúhlili smerom nadol...
:mee: opačne to bolo u T-Mobile , kde bol telefón za 1Sk a teraz je za 1€.:D:D
delonka
14.05.09,07:09
podporujem všetkých, ktorí podporujú O2., po prvom mesiaci mi prišla fa na 1,30 Eur., prešli sme celá rodina aj s ponechaním čísla, inšpirovala nás dcéra k tomuto kroku a za všetko hovorí to, že O2 skutočne fakturuje len prehovorený čas a nie začatú minútu., neponúka akcie " volanie v noci" ako výhody a pod., boli sme v orange dlhé roky a najviac ma dorazila skúsenosť, že ich vlastné Prima karty začali byť pre nich nezaujímavé a o týchto klientov prestali sa starať., /to mi osobne povedal asistent pri reklamáciii/ dcéra bola v Portugalsku, pred jej odchodom som si overovala v Orange,či budeme spolu v kontakte, všetko o.k., podľa nich, ešte mi povedali aj ceny za hovory a smsky a skutočnosť bola taká, že iba ona mohla volať a smskovať nám,lebo mala zaplatený rooming, od nás jej "neprešiel" ani jeden hovor ani jedna smska!!! až od tretieho asistenta v Orange som sa dozvedela, že nemajú v Portugalsku zaplateného prijímateľa hovorov!!!! neznášam podrazy, radšej prijmem pravdu a hľadám riešenie ako ked sama zistím, že ma niekto zavádza., od nás dostávajú naše poctivo zarobené peniaze, keďže sme nemali paušál /s ktorým môžu počítať každý mesiac/ ale sme dobíjali kartu podľa potreby, boli sme pre nich nezaujímaví.
alla66
14.05.09,08:27
Chybu urobil zamestnanec Orange. Mám podobné problémy, že pracovníci nie sú informovaní a nevedia odpoveď... snažia sa , telefonujú na centrálu,
kamarátom.
Tie isté problémy sú v T-Mobile a v O2 .
bobino38
14.05.09,09:32
...neviem ako vy, ale ak máte v akcii paušal u T-mobile napriklad v programe 100 a viac tak to vôbec nie je 14Sk/min !!
Xanti
14.05.09,09:41
...neviem ako vy, ale ak máte v akcii paušal u T-mobile napriklad v programe 100 a viac tak to vôbec nie je 14Sk/min !!
prepáč viac menej sa tu ludia bavia o predplatenkách a tam veru tých 14 sk /min veru je.
Ty si viazaný, a my čo používame O2 môžeme kedykolvek ísť tam kde sa nám páči. Osobne mám aj Tmobile ( plánujem ho zrušiť len čo mi dobehne paušál ) a orange ten ani nenabíjam lebo je to len karta, s debilne drahými službami. :eek:
adam
14.05.09,13:28
My sme tiež všetci v O2, v Orange som bola odjakživa, všetci noví zákazníci mali vždy nejaké výhody, len my, "starí" nie, lebo náš paušál nekončil na Vianoce, kedy boli všelimožné akcie... Za štyri telefóny som platila 3700 Sk, teraz v O2 1500 za šesť telefónov...ale menej nevolám....
Fajoska
14.05.09,13:32
Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..
alla66
14.05.09,17:33
Zaregistrovali ste?

Nový operátor Naymobile ponúkne volania za 11 centov.

Služba je partnerským produktom Telefónicy O2. Predaj služieb začína

od 15.5.2009 prostredníctvom Nay Elektrodom, a.s. v 24 predajniach.

O2 predajne neponúkajú Naymobile.

Štartovacia SIM za 6 eur s kreditom 5 eur. Nový operátor má poskytovať čísla s prefixom 0940.
buchač
14.05.09,18:10
Zaregistrovali ste?

Nový operátor Naymobile ponúkne volania za 11 centov.

Služba je partnerským produktom Telefónicy O2. Predaj služieb začína

od 15.5.2009 prostredníctvom Nay Elektrodom, a.s. v 24 predajniach.

O2 predajne neponúkajú Naymobile.

Štartovacia SIM za 6 eur s kreditom 5 eur. Nový operátor má poskytovať čísla s prefixom 0940.


volania za 11 centov.
Doplnenie 12.5.2009 o 12:15: Kameňom úrazu pre niektorých zákazníkov bude na slovenské pomery dosť neobľúbená tarifikácia 60+1 (účtuje si tak napríklad T-Mobile na podnikateľských paušáloch). Všetky konkurenčné porovnávané programy v tabuľke sú účtované po sekundách od prvej sekundy (1+1).

Viac tu ...
http://www.mobilmania.sk/clanky/naymobile-ponukne-volania-za-11-centov/sc-3-a-1121929/default.aspx
alla66
14.05.09,19:07
Doplnenie 12.5.2009 o 12:15: Kameňom úrazu pre niektorých zákazníkov bude na slovenské pomery dosť neobľúbená tarifikácia 60+1 (účtuje si tak napríklad T-Mobile na podnikateľských paušáloch). Všetky konkurenčné porovnávané programy v tabuľke sú účtované po sekundách od prvej sekundy (1+1).

Viac tu ...
http://www.mobilmania.sk/clanky/naymobile-ponukne-volania-za-11-centov/sc-3-a-1121929/default.aspx

Niekomu to nevadí...Väčšinou hovory trvajú dlhšie ako jedna minúta...aspoň u mňa:D:)
buchač
14.05.09,19:43
Niekomu to nevadí...Väčšinou hovory trvajú dlhšie ako jedna minúta...aspoň u mňa:D:)

Preto mám paušál ......;)
Xanti
14.05.09,19:45
Preto mám paušál ......;) Ja osobne chcem paušal zrušiť, nevyplatí sa mi ho mať v Tmobile pri týchto cenách hovorného a sms v O2.
Ako hovorím, každému iné vyhovuje.... :D
alla66
14.05.09,19:52
Preto mám paušál ....Ja mám viac a nechválim sa:D:D..;)
čo má paušál spoločné s minútovou tarifikáciou?
pasuliatko
15.05.09,14:01
Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..

prehodnotiť?a čo?viazanosť a to,že platíš za paušál mesačný poplatok a drahé volania?to je podľa teba dobré?:eek:
buchač
15.05.09,14:21
prehodnotiť?a čo?viazanosť a to,že platíš za paušál mesačný poplatok a drahé volania?to je podľa teba dobré?:eek:


Fajoska
Re: T-mobile/o2
Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..

Nie prehodnotiť ale prehodiť - podstatný rozdiel ....:cool:
alla66
15.05.09,14:28
prehodnotiť?a čo?viazanosť a to,že platíš za paušál mesačný poplatok a drahé volania?to je podľa teba dobré?:eek:
žiadny poplatok sa neplatí ....platíš za počet minút, záleží od teba aký paušál si vyberieš + mobil ....drahé volania ?...ak sleduješ akcie, máš 60 minút za 7€ a mobil za korunu, alebo za 2050 min. zaplatíš do 20€.:)
pasuliatko
15.05.09,14:37
Nie prehodnotiť ale prehodiť - podstatný rozdiel ....:cool:

:D:D:D:D:D
pasuliatko
15.05.09,14:40
žiadny poplatok sa neplatí ....platíš za počet minút, záleží od teba aký paušál si vyberieš + mobil ....drahé volania ?...ak sleduješ akcie, máš 60 minút za 7€ a mobil za korunu, alebo za 2050 min. zaplatíš do 20€.:)

ty si myslíš,že naozaj máš mobil za 1skk?tak na to zabudni lebo v tom paušáli čo zaplatíš u T-mobilu či Orange je to zerátané dávno dopredu.tak aby na tebe zarobili a ty si im vyplatila celú sumu telefónu. a platíš veľmi veľa. u O2 neplatíš nič za paušál len naozaj tolko čo prevoláš tak neviem o čom tu hovoríš,že 60min za 7 eur... u O2 máš 100min za 3,31 e. tak neviem ...:cool:
alla66
15.05.09,14:47
ty si myslíš,že naozaj máš mobil za 1skk?tak na to zabudni lebo v tom paušáli čo zaplatíš u T-mobilu či Orange je to zerátané dávno dopredu.tak aby na tebe zarobili a ty si im vyplatila celú sumu telefónu. a platíš veľmi veľa. u O2 neplatíš nič za paušál len naozaj tolko čo prevoláš tak neviem o čom tu hovoríš,že 60min za 7 eur... u O2 máš 100min za 3,31 e. tak neviem ...:cool:
koľko stojí telefón?:eek: a koľko hovory v spomínanom paušáli? Spočítaj ....:---

100min./3,31€...len v sieti o2
ja mám 60 min./7€(pár centov) do všetkých sietí
pasuliatko
15.05.09,15:02
koľko stojí telefón?:eek: a koľko hovory v spomínanom paušáli? Spočítaj ....:---

100min./3,31€...len v sieti o2
ja mám 60 min./7€(pár centov) do všetkých sietí

nie len v sieti O2!!!! môj frajer ten paušál má a je to do všetkých sietí a po 3 minúte do siete O2 zadarmo. tak si to spočítaj ty
Xanti
15.05.09,15:08
nie len v sieti O2!!!! môj frajer ten paušál má a je to do všetkých sietí a po 3 minúte do siete O2 zadarmo. tak si to spočítaj ty pasuliatko zase táraš nezmysli.:D Lebo keby tvoj priateľ naozaj mal aktivované "extra balíčky od O2" tak v žiadnom prípade by nemohol volať po tretej minúte zadarmo. Jedine ak by tie extra balíčky vyvolal a neaktivoval si dalšie. :eek: Pretože tam to funguje trošku ináč s tými balíčkami.
alla66
15.05.09,15:12
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer/balicky.html


100 minút do všetkých sietí 10 €
301,26 Sk na všetky účastnícke čísla v rámci Slovenska voláte iba za 0,10 € (3,01 Sk)/min.

100 minút v sieti O2 3 €
90,38 Sk na účastnícke čísla v rámci siete O2 Slovensko voláte iba za 0,03 € (0,90 Sk)/min.
kero64
15.05.09,15:32
Neviem, o čom sa tu stále hádate. Ja mám paušál 55viac od T-mobile a nemám čo riešiť. V paušáli mám 55 min. do všetkých sietí, 110 víkendových v sieti T-mobile a 20 sms v sieti T-mobile. A to všetko iba za 6,60 €. Ak z toho odrátam 2€ za 20 SMS (0,1€ za jednu) a 4,38€ za 110 víkendových minút (0,04€ víkendová minúta v sieti T-mobile), ostane mi 0,22€ na 55 min. do všetkých sietí. A to je prosím "0,004"€ za minútu po celých 24hod. Kto vám dá lacnejší paušál? A telefón mám za 1Sk.!!!!!:D
Xanti
15.05.09,15:37
Pravda kero64,
a pokiaľ nestihneš vyvolať paušal tak ten hovor ťa výjde oveľa oveľa viac ;). Alebo ak potrebuješ volať viac, tak sa tá faktúrka krásne navýši. Detto ked pošleš smsky do inej siete. :---
Pravdou je to, že každý máme iné telekomunikačné potreby a podla toho si vyberáme opov. Čo vyhovuje mne nemusí iným :rolleyes: a opačne no nie? :D
syrik
15.05.09,15:38
Neviem, o čom sa tu stále hádate. Ja mám paušál 55viac od T-mobile a nemám čo riešiť. V paušáli mám 55 min. do všetkých sietí, 110 víkendových v sieti T-mobile a 20 sms v sieti T-mobile. A to všetko iba za 6,60 €. Ak z toho odrátam 2€ za 20 SMS (0,1€ za jednu) a 4,38€ za 110 víkendových minút (0,04€ víkendová minúta v sieti T-mobile), ostane mi 0,22€ na 55 min. do všetkých sietí. A to je prosím "0,004"€ za minútu po celých 24hod. Kto vám dá lacnejší paušál? A telefón mám za 1Sk.!!!!!:D


MIláčik, 6,60 EUR platíš len preto, lebo si mal kupón na 50%-tnú zľavu...normálne stojí raz toľko ten paušál...ja ho mám tiež a poviem Ti, keby som mala platiť plnú sumu, tak by som sa na to nedala nikdy nahovoriť...
syrik
15.05.09,15:38
Inak neviem o tom, že by bol v O2 paušál...:D
Xanti
15.05.09,15:42
Inak neviem o tom, že by bol v O2 paušál...:D Ale áno je tam paušál. Teda služby sú faktúrované, neni to len predplatenka. :D Ešte premýšlam, pred rokom teda v roku 2007 nedávali tmobile tie kupony. Sakra ja platím plný paušál ale už len necelý rok a potom arivaaaaa tmobile.
alla66
15.05.09,15:42
Inak neviem o tom, že by bol v O2 paušál...:D
O2 Fér s platbou na faktúru
kero64
15.05.09,15:42
Pravda kero64,
a pokiaľ nestihneš vyvolať paušal tak ten hovor ťa výjde oveľa oveľa viac ;). Alebo ak potrebuješ volať viac, tak sa tá faktúrka krásne navýši. Detto ked pošleš smsky do inej siete. :---
Pravdou je to, že každý máme iné telekomunikačné potreby a podla toho si vyberáme opov. Čo vyhovuje mne nemusí iným :rolleyes: a opačne no nie? :D
Ano, máš pravdu. Je pravda, že niesom žiadny telefonický maniak a väčšinu paušálu si nechám preniesť do ďalšieho mesiaca. Stojí to asi 0,8€. Ale aj tak sa to vyplatí, nie?:)
Xanti
15.05.09,15:46
Ako komu. Ja to aktivované nemám, platiť za niečo také sa mi nezdalo, a tak každý m esiac na konci kontrolujem koľko som vyvolala a volám. A sms no tak ked tie pošlem 3 za mesiac tak veľa. Možno do iných sietí by som posielala skôr ale tam by som si musela zacvakať. A platiť za sms 3 sk z tmobile , a platiť za sms 1,81 sk z O2 je trošku rozdiel. Pardon, že uvádzam ceny v Sk, ale nemám prehlad kolko eur teraz stoja veci a služby v Tmobile. :eek: Ináč mne sa pár krát stalo, že som musela viac volať a potom som sa len za hlavu chytala aká je vysoká FA.
syrik
15.05.09,15:46
O2 Fér s platbou na faktúru



To áno, ale nie je to klasický paušál, že by si k tomu dostala napríklad aj mobil :D to, či to budeš platiť formou faktúry alebo na kartu je Tvoja vec...ale nie je to typický paušál ako v Orange alebo v T-Mobile...
kero64
15.05.09,15:48
MIláčik, 6,60 EUR platíš len preto, lebo si mal kupón na 50%-tnú zľavu...normálne stojí raz toľko ten paušál...ja ho mám tiež a poviem Ti, keby som mala platiť plnú sumu, tak by som sa na to nedala nikdy nahovoriť...
Ano "Miláčik", aj s tebou súhlasím. Ale ak si to prerátam aj bez tej zľavy, tak je to 0,17€. Veď o tom tie akcie sú! Mám ten paušál už 8 rokov a toto som nikdy neriešil. Veď nikto nikoho nenúti. Kalkulačka je dnes skoro už aj v plynovom sporáku. Tak stačí sadnúť a počítať.:D:D:D
Xanti
15.05.09,15:49
To áno, ale nie je to klasický paušál, že by si k tomu dostala napríklad aj mobil :D to, či to budeš platiť formou faktúry alebo na kartu je Tvoja vec...ale nie je to typický paušál ako v Orange alebo v T-Mobile... No to je pravda O2 nepredáva mobily za 1 sk xixi či 1 € :D ale nenúti ma volať ked to nepotrebujem.
Manual
15.05.09,15:50
Keby neboli všeliaké balíčky "šité" na mieru pre nás užívateľov HLAVNE VÝHODNÉ pre poskytovateľa služby tak by tie balíčky nevymýšľal a nerobil !!! A o tom je to.
Ano pre niekoho je výhodné napr. prevolať 2000 minút za mesiac u oranžových v ich sieti pokiaľ sa máš s kým o čom 2000 minút baviť. Ja osobne nie som typ vykecávať napr. ako som sa vyspal, čo sa mi snívalo atď... :) :) A pokiaľ neprevoláš = tvoja chyba, nič sa nedeje, podstatné je že si zaplatil za balík služieb...
O2 je podľa mňa naozaj férový. No 100 ľudí 101 chutí... :)
syrik
15.05.09,15:51
Ano "Miláčik", aj s tebou súhlasím. Ale ak si to prerátam aj bez tej zľavy, tak je to 0,17€. Veď o tom tie akcie sú! Mám ten paušál už 8 rokov a toto som nikdy neriešil. Veď nikto nikoho nenúti. Kalkulačka je dnes skoro už aj v plynovom sporáku. Tak stačí sadnúť a počítať.:D:D:D

:D:D:D
pasuliatko
15.05.09,15:52
To áno, ale nie je to klasický paušál, že by si k tomu dostala napríklad aj mobil :D to, či to budeš platiť formou faktúry alebo na kartu je Tvoja vec...ale nie je to typický paušál ako v Orange alebo v T-Mobile...

mobil tiež si môžeš k tomu zobrať ale budeš ho normálne platiť ako pri inom paušály.;)
alla66
15.05.09,16:04
mobil tiež si môžeš k tomu zobrať ale budeš ho normálne platiť ako pri inom paušály.;)
O2 Ti mobil nedá....musíš si kúpiť za plnú cenu....Ak prepočítaš cenu mobilu + prevolané minúty ....nevychádza to najvýhodnejšie.....vtedy je T-Mobile a Orange v spomínaných akciách výhodnejší:)
pasuliatko
15.05.09,16:08
O2 Ti mobil nedá....musíš si kúpiť za plnú cenu....Ak prepočítaš cenu mobilu + prevolané minúty ....nevychádza to najvýhodnejšie.....vtedy je T-Mobile a Orange v spomínaných akciách výhodnejší:)

ako myslíš,ale vidím,že patríš k tým čo platia viac aj keď nemusia ;)
alla66
15.05.09,17:03
ako myslíš,ale vidím,že patríš k tým čo platia viac aj keď nemusia ;)
Pasuliatko : mýliš sa....volám neobmedzene s kamarátkami...väčšina kontaktov je v T-Mobile....môžem prevolať 2050 minút (to je 34,16 hod.)...nemám šancu prevolať celý paušál (občas pomôže dcéra ) a platím do 20 € + telefón SE C902 som mala za 1 Sk....nie je čo riešiť....
O2 používam -O2 Dáta neobmedzene...druhý mesiac za 0,03€/mesiac...to bola tiež akcia:)...od 1-mája stojí 6 €
alla66
15.05.09,17:29
Ano "Miláčik", aj s tebou súhlasím. Ale ak si to prerátam aj bez tej zľavy, tak je to 0,17€. Veď o tom tie akcie sú! Mám ten paušál už 8 rokov a toto som nikdy neriešil. Veď nikto nikoho nenúti. Kalkulačka je dnes skoro už aj v plynovom sporáku. Tak stačí sadnúť a počítať.:D:D:D

MIláčik, 6,60 EUR platíš len preto, lebo si mal kupón na 50%-tnú zľavu...normálne stojí raz toľko ten paušál...ja ho mám tiež a poviem Ti, keby som mala platiť plnú sumu, tak by som sa na to nedala nikdy nahovoriť...

mimotemyOdkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?:eek::eek::D
pasuliatko
15.05.09,17:29
Pasuliatko : mýliš sa....volám neobmedzene s kamarátkami...väčšina kontaktov je v T-Mobile....môžem prevolať 2050 minút (to je 34,16 hod.)...nemám šancu prevolať celý paušál (občas pomôže dcéra ) a platím do 20 € + telefón SE C902 som mala za 1 Sk....nie je čo riešiť....
O2 používam -O2 Dáta neobmedzene...druhý mesiac za 0,03€/mesiac...to bola tiež akcia:)...od 1-mája stojí 6 €

pozri tolko minút sa dá prevolať aj za týždeň :D ale ved dorbe každí máme na to svoj názor a každí je spokojný s niečim iným ;) zhodneme sa?:)
syrik
15.05.09,17:31
mimotemyOdkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?:eek::eek::D

Odkedy je máj - lásky čas :D:D:D
kero64
15.05.09,17:36
mimotemyOdkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?:eek::eek::D
Tu niekto závidí....:D:D:D Napíš mi tak aj ty a ja ti tiež odpíšem.:)
alla66
15.05.09,17:42
pozri tolko minút sa dá prevolať aj za týždeň :D ale ved dorbe každí máme na to svoj názor a každí je spokojný s niečim iným ;) zhodneme sa?:)

Odkedy som na Porade, volám minimálne a TV môžem predať...:D:D
zhodneme...ak si priznáš , že O2 nemá volanie 100min./3,31 € do všetkých sietí :---....aspoň to nezabudneš.... mýliť sa je ľudské:D:D
syrik
04.06.09,07:39
Ľudkovia, poraďte mi...končí mi paušál v t-mobile...mala som 55 a viac...ale za 50%-tnú zľavu...rozmýšlam, či si kúpiť nový telefón a ísť do O2, alebo ostať za plnú cenu v tomto programe, alebo prejsť na easy kartu...:(
Xanti
04.06.09,07:56
Syrik ,
skús si pozrieť svoje telekomunikačné potreby. Koľko minút prevoláš mesačne, koľko sms pošleš. Do akých sietí.
A podľa toho sa zorientuješ na trhu s ponukou telefonou ( btw. prechod z paušalu na easy :eek: :eek: sa spoplatňuje ).
Mne osobne vyhovuje O2 nevolám veľa ( a hurá konečne operátor, pri ktorom nemusím sledovať kto má akého opa, kvôli lacnejším hovorom ) , viac menej ani neviem aký tam mám kredit ( nesledujem, vždy mi príde sms že treba dobiť tak dobijem ) a telefon, obyčajný kúpiš už od 25 eura. Ale keby som prevolala tisíce minút v jednej sieti tak na to sú iný opovia dobrý. No na také volanie do 100 minút všade, ma vychádza najlacnejšie práve u O2. :D
alla66
04.06.09,08:05
Easy urcite nie, Ak chceš lacný mobil, TM ponúka nové akcie ...ak máš viac kontaktov v o2, budeš mať
lacnejsie hovory , ale musíš si kúpiť telefón za plnú cenu.
syrik
04.06.09,08:06
Syrik ,
skús si pozrieť svoje telekomunikačné potreby. Koľko minút prevoláš mesačne, koľko sms pošleš. Do akých sietí.
A podľa toho sa zorientuješ na trhu s ponukou telefonou ( btw. prechod z paušalu na easy :eek: :eek: sa spoplatňuje ).
Mne osobne vyhovuje O2 nevolám veľa ( a hurá konečne operátor, pri ktorom nemusím sledovať kto má akého opa, kvôli lacnejším hovorom ) , viac menej ani neviem aký tam mám kredit ( nesledujem, vždy mi príde sms že treba dobiť tak dobijem ) a telefon, obyčajný kúpiš už od 25 eura. Ale keby som prevolala tisíce minút v jednej sieti tak na to sú iný opovia dobrý. No na také volanie do 100 minút všade, ma vychádza najlacnejšie práve u O2. :D


No veď to je to..ja volávam do všetkých sietí viac menej...mne sa to O2 veľmi pozdáva, len nevýhoda je, že nedávajú telefón...
syrik
04.06.09,08:08
Easy urcite nie, Ak chceš lacný mobil, TM ponúka nové akcie ...ak máš viac kontaktov v o2, budeš mať
lacnejsie hovory , ale musíš si kúpiť telefón za plnú cenu.

Paradox je, že v O2 mám najmenej ľudí...ale keď si to prerátam, vyjde ma to vždy lacnejšie, ako v t-mobile...pre mňa je 55 a viac málo, ale zase na druhej strane platiť 600-700 Sk mesačne je už dosť...
Xanti
04.06.09,08:10
Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema :D
syrik
04.06.09,08:18
Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema :D

Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...
Xanti
04.06.09,08:24
Hladáš dôvody prečo nie, prečo neprejsť k druhému opovi. :D
Hovorím každému iné vyhovuje. Ja som spokojná s O2. A aj ked mám dlhé roky práve T-mobile, už len čakám kedy mi skončí viazanosť a dám mu zbohom...
Ako naozaj dnes už nie sú tak drahé telefony, aby som sa kvôli tel. viazala ( a to mám doma tel. čo ma stál 9500 sk cash )

Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...
a ten telefon máš od operátora? lebo v podstate tam sa dá odblokovať po skončení viazanosti za body Tmobile klubu. A tým pádom ťa odblokovanie výjde menej.
pasuliatko
04.06.09,08:37
Ľudkovia, poraďte mi...končí mi paušál v t-mobile...mala som 55 a viac...ale za 50%-tnú zľavu...rozmýšlam, či si kúpiť nový telefón a ísť do O2, alebo ostať za plnú cenu v tomto programe, alebo prejsť na easy kartu...:(

jednoznačke O2 lebo nemáš nad čím váhať. nový telefó si ani kupovať nemusíš. môžeš si dať paltiť na faktúry v O2 ale bez nesačného poplatku nie ako v Tmobile,že platíš aj ked nevoláš :mad: určite ti radím O2 lebo je to výhodnejšie.aj ked ti dajú paušál za 50% stále na tebe budú dobre zarábať. neváhaj a prídi do O2;)
pasuliatko
04.06.09,08:42
inak presne takáto téma je založená v poradách o PC tak nabudúce treba hľadať či nie je niekde téma urobená ;)
pasuliatko
04.06.09,08:49
skatarinas
04.06.09,09:50
syrik daj sem stránku na lacné mobily, zíde sa :), dobré vedieť
syrik
04.06.09,09:59
syrik daj sem stránku na lacné mobily, zíde sa :), dobré vedieť


Nepovedala som, že sú všetky lacné, ale dajú sa aj lacné zohnať ;)
http://www.hej.sk/mobilne-telefony/
syrik
04.06.09,10:12
pasuliatko
04.06.09,10:22
Ďakujem, pomohlo ;)

dúfam,že sa pridáš k nám modrím ;)
syrik
04.06.09,10:24
dúfam,že sa pridáš k nám modrím ;)

Na 99,9% áno :)
alla66
04.06.09,15:42
Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...

Vo firemnej predajni Ti po skončení viazanosti odblokujú telefón na počkanie a zaplatíš 3,95 €....ak máš klubové body TM, tak to budeš mať zadarmo



Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema :D

za 30€ nekúpiš dobrý telefón, chýbajú mu základné funkcie...(aspoň pre mňa)

Syrik si mladá,:D vyber si kvalitný telefón.:)

1-Ak mobil, tak s lepším a väčším displejom, s hudobným prehrávačom, alebo rádiom.

2-Je napríklad dôležité, aby boli písmená na displeji dostatočne veľké. Oceníš to pri písaní a čítaní SMS správ. Mnoho telefónov má možnosť nastaviť veľkosť písma. Dôležité je aj to, ako pohodlne sa píše na klávesnici. K tomu patrí aj pohodlnosť a jednoduchosť ovládania.

3-Ak chceš používať telefón ako hudobný prehrávač, nemala by si zabudnúť na možnosť rozšíriť pamäť telefónu pamäťovou kartou, lacné telefóny nemajú port na pamäťovku:mee:.

4-Ak chceš posielať fotky, mal by mať telefón aspoň základný fotoaparát. Platí, že čím má fotoaparát väčšie rozlíšenie, tým sú fotky lepšie. Lacné mobily mávajú rozlíšenie od 0,3 po 2 megapixely.

5-Mal by obsahovať Bluetooth, pripomienkovač, podporu dlhých SMS, ďalšie drobnosti...:)

Hlavne doporučujem si všímať :
Pohotovostný čas telefónu (max.)
Doba hovoru (max.)
Kapacitu batérie

Doplním zaujímavú akciu:
T-Mobile pripravil akciu aj pre verných zákazníkov s programami 55Viac/Relax 60 a vyššími, ktorou si môžu svoj paušál zvýhodniť. Zákazníci si budú môcť aktivovať jeden z balíčkov Viac a využívať ho zadarmo počas celých 24 mesiacov viazanosti.

Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.
pasuliatko
04.06.09,15:56
Na 99,9% áno :)

super teším sa :)
alla66
04.06.09,16:27
Prepočet :
program 55Viac

Voľné minúty mesačne 55
Voľné víkendové minúty 110 (Po prevolaní štandardných voľných minút.)
Voľné SMS správy 20 (Iba do siete TMSK).
Mesačný paušál 15,76 € (474,80 Sk)

plus dostaneš zadarmo
vyberieš si napr.20 min.do všetkých sietí...celkovo máš 75 minút do všetkých sietí

minúta hovoru Ťa stojí 0,21€...nezapočítala som 20 sms a víkendové hovory...

ponuka telefónov
za 1€ kúpiš : Nokia 3110...Nokia 6300...
za 9€........... Nokia 5310...SE K 770i

Rozhodni sa správne....ceny má slušné, ale Telefónica O2 neposkytuje služby zákazníkom na takej úrovni, ako majú T-Mobile a Orange:)
pasuliatko
04.06.09,16:43
Prepočet :
program 55Viac

Voľné minúty mesačne 55
Voľné víkendové minúty 110 (Po prevolaní štandardných voľných minút.)
Voľné SMS správy 20 (Iba do siete TMSK).
Mesačný paušál 15,76 € (474,80 Sk)

plus dostaneš zadarmo
vyberieš si napr.20 min.do všetkých sietí...celkovo máš 75 minút do všetkých sietí

minúta hovoru Ťa stojí 0,21€...nezapočítala som 20 sms a víkendové hovory...

ponuka telefónov
za 1€ kúpiš : Nokia 3110...Nokia 6300...
za 9€........... Nokia 5310...SE K 770i

Rozhodni sa správne....ceny má slušné, ale Telefónica O2 neposkytuje služby zákazníkom na takej úrovni, ako majú T-Mobile a Orange:)

ale sa porzi ako Orange a Tmobil zdierajú ludí. ja som len za aby ludia odchádzali od nich;)
alla66
04.06.09,17:03
Vec názoru....
budem si kontrolovať spotrebu 75 minút a "nevykecávať"

o počasí, budem platiť 0,21 € za minútu....

ak si odpočítam voľné sms a víkendové min.mám to omnoho lacnejšie

a nový telefón môžem mať za 1 €( ja si kúpim drahší) a služby zákazníkom na vyššej úrovni...

ako mať v o2 lacné ceny za hovory a kúpiť si v hotovosti SE K770i za cca 150 €...ak si to prerátaš neušetríš....
kero64
04.06.09,17:14
Na 99,9% áno :)


Neviem, o čom sa tu stále hádate. Ja mám paušál 55viac od T-mobile a nemám čo riešiť. V paušáli mám 55 min. do všetkých sietí, 110 víkendových v sieti T-mobile a 20 sms v sieti T-mobile. A to všetko iba za 6,60 €. Ak z toho odrátam 2€ za 20 SMS (0,1€ za jednu) a 4,38€ za 110 víkendových minút (0,04€ víkendová minúta v sieti T-mobile), ostane mi 0,22€ na 55 min. do všetkých sietí. A to je prosím "0,004"€ za minútu po celých 24hod. Kto vám dá lacnejší paušál? A telefón mám za 1Sk.!!!!!:D
Pozri Syrik, v tomto príspevku som ti vypočítal, koľko ťa stojí minúta v T-Mobile. Je to síce na kupón s 50% zľavou, ale toto sú čísla bez kupónu a s akciou +20 min. do všetkých sietí.
Paušál - 15,76€
20SMS - 2€
110min. víkend - 4,38€
75 min. all. - 9,38 €
1min. - 0,125€ (3,77Sk) 0.058€ (1.76Sk)
K tomu telefón za 1€- neakciový -cca125€ - to je zhruba o 5€ z ceny paušálu mesačne. Tá červená suma je minúta po odrátaní ceny telefónu. Je to iba orientačné, ale asi takto to vidím ja. Neprehováram ťa, ale zbytočne tu polemizujete o tom, kto je lepší. Všetci to majú prerátané, aby to bolo zhruba na rovnakej úrovni. Ide iba o to, či využiješ SMS a víkendové minúty. Ak ti majú prepadnúť, je to škoda, ale ak to využiješ, je zasa škoda to nevyužiť. Akcie prebiehajú neustále, len byť v správnu chvíľu na správnom mieste. Dobre si to premysli, aby si potom neľutovala. (Len medzi nami, mne bude úplne jedno, z akého telefónu mi budeš volať.):D:D:D
pasuliatko
04.06.09,19:26
Vec názoru....
budem si kontrolovať spotrebu 75 minút a "nevykecávať"

o počasí, budem platiť 0,21 € za minútu....

ak si odpočítam voľné sms a víkendové min.mám to omnoho lacnejšie

a nový telefón môžem mať za 1 €( ja si kúpim drahší) a služby zákazníkom na vyššej úrovni...

ako mať v o2 lacné ceny za hovory a kúpiť si v hotovosti SE K770i za cca 150 €...ak si to prerátaš neušetríš....

ty si myslíš,že v Tmobile alebo Orangi nezaplatíš ten telefon za celu sumu?ked tu píšeš take veci, ak sa rozhodla tak ju nepresviedčaj aby sa nehala dalej zdierať,
alla66
04.06.09,19:50
Nikoho nepresviedčam, je na syrik ako sa rozhodne...ak bude potrebovať 100 minút prevolať + sms do všetkých sietí, vtedy sa oplatí sa o2....

Prosím....Vysvetli mi, ako zaplatím v T-Mobile celý telefón....som zvedavá:eek:

Prečítaj si dôkladne príspevok od kera64.
Xanti
04.06.09,21:53
Pozri Syrik, v tomto príspevku som ti vypočítal, koľko ťa stojí minúta v T-Mobile. Je to síce na kupón s 50% zľavou, ale toto sú čísla bez kupónu a s akciou +20 min. do všetkých sietí.
Paušál - 15,76€
20SMS - 2€
110min. víkend - 4,38€
75 min. all. - 9,38 €
1min. - 0,125€ (3,77Sk) 0.058€ (1.76Sk)
K tomu telefón za 1€- neakciový -cca125€ - to je zhruba o 5€ z ceny paušálu mesačne. Tá červená suma je minúta po odrátaní ceny telefónu. Je to iba orientačné, ale asi takto to vidím ja. Neprehováram ťa, ale zbytočne tu polemizujete o tom, kto je lepší. Všetci to majú prerátané, aby to bolo zhruba na rovnakej úrovni. Ide iba o to, či využiješ SMS a víkendové minúty. Ak ti majú prepadnúť, je to škoda, ale ak to využiješ, je zasa škoda to nevyužiť. Akcie prebiehajú neustále, len byť v správnu chvíľu na správnom mieste. Dobre si to premysli, aby si potom neľutovala. (Len medzi nami, mne bude úplne jedno, z akého telefónu mi budeš volať.):D:D:D Kero64 to si super napísal. A teraz skús vyrátať aká ti príde faktúra pokiaľ prevoláš so svojím paušalom, o ktorom tu vypisuješ cez silnú prevádzku 90 minút , pošleš 30 sms z toho 15 do Tmobile a 15 do ostatných sietí .. a pošleš za mesiac ešte 5 mms... by ma zaujímala tvoja faktúra. A ešte aby som nebola mrcha tak nemáš chuť telefonovať cez víkend, si rád ked máš vypnutý mobil ale aj tak prevoláš bajočko tých 100 minút víkendové hovori. Prosím bud seriozny a vypočítaj mi tú faktúrku. Ako by asi takými našími veľmi hrubými prepočtami vyzerala. Lebo ja si myslím, že 15,76 € zaplatíš v každom prípade, za tých bajočko 15 minút nad rámec zaplatíš no dajme tomu cena v Tmobile je v špičke 0,315 euro/min a inde je 0,395 euro/min tak to spriemerujem a povieme si že si volal 15 minút za cenu 0,34 eura... tj. 5,10 eura... dalej za tých 15 sms do druhých sietí zaplatíš 15x 0,10 tj.1,5 eura...a ešte je tam tých 5 mms čo treba zaplatiť .. pomooooooooooc netuším koľko stoja v Tmobile ( až raz som posielala vtedy mali leto a akciu za 1 sk xixi .. ale dajme tomu že stojí jedna mms 0,30eura ak sa mýlim prosím opravte ma ) takže 5x0,30 ej . 1,5 eura a samozrejme aby som nezabudla z ponuky tel. si vyberieš SE k770 ktorý stojí 9eur... tak idem rátať 15,76 + 5,10 + 1,5 + 1,5 = 23,86 no a kedže SE k770 stojí 9eur tak delím to 24 a výjde mi 0,375 eura na mesiac. čiže bajočko mesačne zaplatíš 24 eur .

No a skúsim to teraz urobiť cez O2 tie isté hodnoty ..
takže rátam 90 minút x 0,13 eur = 11,7 ale kedže chcem ušporiť tak si zaplatím all 100 minút za 10 eur
pošlem 30 sms x 0,06 eura ... tj ... 1,8 eura
pošlem 5 mms x 0,25 tj. .... 1,25 eura
skoro som zabudla 100 víkendových minút .. využijem balík 100 min do vlastnej siete za 3eura
mesačne mi to urobí cenu ... 10 + 1,8 + 1,25 + 3 = 16,05 eura
mobil SE k770 kúpim cash za 144 eur tj delene 24 mesiace to výjde 6eur mesačne ..
takže rátam dalej ... 16,05 eura + 6 eura mobil = 22,05 eura ... čo je výhodnejšie?????

Predsa dosť často sa stáva , že človek prevolá minúty aj nad rámec svojich volných minút a tiež sa často stáva, že človek musí smskovať aj inde nielen do vlastnej siete ...
kero64
04.06.09,22:58
Kero64 to si super napísal. A teraz skús vyrátať aká ti príde faktúra pokiaľ prevoláš so svojím paušalom, o ktorom tu vypisuješ cez silnú prevádzku 90 minút , pošleš 30 sms z toho 15 do Tmobile a 15 do ostatných sietí .. a pošleš za mesiac ešte 5 mms... by ma zaujímala tvoja faktúra. A ešte aby som nebola mrcha tak nemáš chuť telefonovať cez víkend, si rád ked máš vypnutý mobil ale aj tak prevoláš bajočko tých 100 minút víkendové hovori. Prosím bud seriozny a vypočítaj mi tú faktúrku. Ako by asi takými našími veľmi hrubými prepočtami vyzerala. Lebo ja si myslím, že 15,76 € zaplatíš v každom prípade, za tých bajočko 15 minút nad rámec zaplatíš no dajme tomu cena v Tmobile je v špičke 0,315 euro/min a inde je 0,395 euro/min tak to spriemerujem a povieme si že si volal 15 minút za cenu 0,34 eura... tj. 5,10 eura... dalej za tých 15 sms do druhých sietí zaplatíš 15x 0,10 tj.1,5 eura...a ešte je tam tých 5 mms čo treba zaplatiť .. pomooooooooooc netuším koľko stoja v Tmobile ( až raz som posielala vtedy mali leto a akciu za 1 sk xixi .. ale dajme tomu že stojí jedna mms 0,30eura ak sa mýlim prosím opravte ma ) takže 5x0,30 ej . 1,5 eura a samozrejme aby som nezabudla z ponuky tel. si vyberieš SE k770 ktorý stojí 9eur... tak idem rátať 15,76 + 5,10 + 1,5 + 1,5 = 23,86 no a kedže SE k770 stojí 9eur tak delím to 24 a výjde mi 0,375 eura na mesiac. čiže bajočko mesačne zaplatíš 24 eur .

No a skúsim to teraz urobiť cez O2 tie isté hodnoty ..
takže rátam 90 minút x 0,13 eur = 11,7 ale kedže chcem ušporiť tak si zaplatím all 100 minút za 10 eur
pošlem 30 sms x 0,06 eura ... tj ... 1,8 eura
pošlem 5 mms x 0,25 tj. .... 1,25 eura
skoro som zabudla 100 víkendových minút .. využijem balík 100 min do vlastnej siete za 3eura
mesačne mi to urobí cenu ... 10 + 1,8 + 1,25 + 3 = 16,05 eura
mobil SE k770 kúpim cash za 144 eur tj delene 24 mesiace to výjde 6eur mesačne ..
takže rátam dalej ... 16,05 eura + 6 eura mobil = 22,05 eura ... čo je výhodnejšie?????

Predsa dosť často sa stáva , že človek prevolá minúty aj nad rámec svojich volných minút a tiež sa často stáva, že človek musí smskovať aj inde nielen do vlastnej siete ...

sleduj:

program Vo veľkom 100 / T-Mobile /

100 minút do všetkých sietí

200 minút cez víkendy / môžem volať do siete TM už pred vyčerpaním 100min. /


platím mesačne 19,88€

akcia:
Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.

ja si vyberiem zadarmo balík
50 sms do všetkých sietí

5 MMS.................................. zaplatím 0,392*5 = 1,96 €

mobil SE K 770i mám za 1 €....1 €/24 mesiacov = 0,041€

19,88 € + 1,96 € + 0,041 € = 21,88 €


čo je výhodnejšie????:)
PS : Myslím, že tu ani tak nejde o to, čo je výhodnejšie, ale o to, koľko toho človek potrebuje. Mne 55 min. mesačne stačí, balíček služieb mi vyhovuje. Je naozaj na každom, aby si svoje potreby prerátal a vybral. Ja nepreferujem žiadneho operátora. Ak bude dobrý ten, pochválim toho, ak tamten, tak toho. Výhoda O2 je, že zaplatíš iba to, čo spotrebuješ. V balíčkoch musíš zaplatiť, či to využiješ alebo nie. Ale ako som už písal, je na každom jednom, aby si prepočítal, čo sa mu oplatí.
Xanti
05.06.09,05:32
sleduj:

program Vo veľkom 100 / T-Mobile /

100 minút do všetkých sietí

200 minút cez víkendy / môžem volať do siete TM už pred vyčerpaním 100min. /


platím mesačne 30.34 €

akcia:
Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.

ja si vyberiem zadarmo balík
50 sms do všetkých sietí

5 MMS.................................. zaplatím 0,392*5 = 1,96 €

mobil SE K 770i mám za 1 €....144 €/24 mesiacov = 6 €

30,34 € + 1,96 € + 0,041 € = 32,34€

Ak to prapočítam, tak z tejto ceny ma stoja:
20 SMS -T-Mobile -2€
50 SMS -Ostatní operátori - 5€
200 vík. minút v T-Mobile - 8€
5 MMS-1.96€
SE K770 - 6€
100 min do všetkých sietí - 9,38€
čo je výhodnejšie????:)
Myslím, že tu ani tak nejde o to, čo je výhodnejšie, ale o to, koľko toho človek potrebuje. Mne 55 min. mesačne stačí, balíček služieb mi vyhovuje. Je naozaj na každom, aby si svoje potreby prerátal a vybral. Ja nepreferujem žiadneho operátora. Ak bude dobrý ten, pochválim toho, ak tamten, tak toho. Výhoda O2 je, že zaplatíš iba to, čo spotrebuješ. V balíčkoch musíš zaplatiť, či to využiješ alebo nie. Ale ako som už písal, je na každom jednom, aby si prepočítal, čo sa mu oplatí. Ano ja súhlasím, je to na každom aby vedel aké má telekomunikačné potreby. Nahodil si balík vo veľkom 100 priznám sa aj napriek tomu, že mám ešte paušál Tmobile nevyznám sa teraz v tých akciách ...
tak skúsme rátať .. ak by som ja z O2 mesačne prevolala 100 minút všade 10€
200 minút nielen cez víkendy do vlastnej siete 2x3 = 6€
poslala by som 50 sms x 0,06 = 3 € ,
a 5 mms x 0,25 = 1,25 €
a k tomu ten mobil SE K770 za 144 € na dva roky... tj. mesačne 6 eura
tak rátam 10 + 6 + 3 + 1,25 + 6 = 26,25 €

Tiež si kladiem otázku čo je výhodné pre mňa a podľa toho sa riadim... :-) tuším ten rozdiel cien je trošku vyšší ako v mnou ukázanom prvom príklade. Ináč aby si niekto nemyslel čísla som nahádzala z brucha, proste tak ma napadli. Sama nadávam na tmobile že mám síce 20 sms v cene paušalu ale len do vlastnej sieti ktoré nevyužívam ( na začiatku tie sms mali do všetkých sietí ) a za každú dalšiu sms čo pošlem k inému opovi trebars len blahoželanie k narodkám tak ma stojí 0,10 eura .. trošku moc ked to isté mi ponúka O2 za cenu 0,06 eura ...
Syrik,
naozaj musíš sama zvážiť svoje telekomunikačné potreby. My ťa nepoznáme, nevieme koľko prevoláš, kedy volávaš do akých sietí volávaš ... naozaj sa nedá povedať chod do O2 bo je to lacné, ani sa nedá povedať chod do Tmobile lebo toto ani do Orange bo toto ... proste ty sama vieš čo je lepšie pre teba ...
:D
Xanti
05.06.09,05:35
Kero64,
a prečo ma zavádzaš. Tak ako si napísal je výhodnejší program vo veľkom 100 ak samozrejme neprebehneš pár minút navyše ...
Jaaaaj a ty tým príspevkom si chcel vlastne povedať, že pri mojom modelovom príklade by si si zvolil paušal vo veľkom 100 a cena by vyšla na sumu 21,88 € a moja cena z O2 by bola 22,05 €. Tým pádom by si mal výhodnejšie volanie cez Tmobile.
Už som to pochopila správne? ... :-)
kero64
05.06.09,05:38
V pôvodnom príspevku som urobil chybu, platí oprava.
Xanti
05.06.09,05:41
Hej donútil si ma ísť na stránku Tmobile pozrieť sa na to osobne.
Ale myslím si že nie je správne modelovať príklady len na paušáli, predsa naozaj každý človek či ako koľvek stráži si svoje minúty občas prešvihne ten paušal a volá nad rámec. Predsa ak mi je zle a potrebujem lekára a nemám už volné minúty na paušáli tak budem tak či tak volať tomu lekárovi.
A ak dajme tomu vycestujem na mesiac do zahraničia a tel. vezmem so sebou tak zaplatím paušal ako keby som volala + drahé romingové hovory.
To sú aspekty, na ktoré by sa mal každý človek pozrieť a zhodnotiť to.
Priznám sa mne bol paušal 55 veľký, nestíhala som prevolať minúty a tak ku koncu mesiaca či som chcela abo mala potrebu volať tak som telefonovala, lebo predsa neenechám svoje love prepadnúť ...;)
syrik
05.06.09,07:36
Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli..;) ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli ;)
alla66
05.06.09,08:01
Hej donútil si ma ísť na stránku Tmobile pozrieť sa na to osobne.
Ale myslím si že nie je správne modelovať príklady len na paušáli, predsa naozaj každý človek či ako koľvek stráži si svoje minúty občas prešvihne ten paušal a volá nad rámec. Predsa ak mi je zle a potrebujem lekára a nemám už volné minúty na paušáli tak budem tak či tak volať tomu lekárovi.
A ak dajme tomu vycestujem na mesiac do zahraničia a tel. vezmem so sebou tak zaplatím paušal ako keby som volala + drahé romingové hovory.
To sú aspekty, na ktoré by sa mal každý človek pozrieť a zhodnotiť to.
Priznám sa mne bol paušal 55 veľký, nestíhala som prevolať minúty a tak ku koncu mesiaca či som chcela abo mala potrebu volať tak som telefonovala, lebo predsa neenechám svoje love prepadnúť ...;)

Môžeš si aktivovať presun voľných minút za mesačný poplatok pri:

20+20Viac = 0,36 €
Relax60, 55Viac = 0,75 €

potom neprídeš o žiadne love:)

Syrik, ak máš klubové body vo firemnej predajni Ti odblokujú mobil zadarmo...:)
alla66
05.06.09,08:14
Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli..;) ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli ;)

syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba:)
Xanti
05.06.09,08:50
Môžeš si aktivovať presun voľných minút za mesačný poplatok pri:

20+20Viac = 0,36 €
Relax60, 55Viac = 0,75 €

potom neprídeš o žiadne love:)

Syrik, ak máš klubové body vo firemnej predajni Ti odblokujú mobil zadarmo...:) a zase dalšie love na faktúre čo platím za nič... no to v žiadnom prípade ... práve preto som to prevolávala nasilu ... ble

syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba
a určite syrik vychádzala so svojich telekomunikačných potrieb .... :-)
syrik
05.06.09,09:23
a zase dalšie love na faktúre čo platím za nič... no to v žiadnom prípade ... práve preto som to prevolávala nasilu ... ble

a určite syrik vychádzala so svojich telekomunikačných potrieb .... :-)


Súhlasím plne s Xanti...platiť za presun voľných minút je tá najväčšia blbosť a to bez ohľadu na operátora...keď si raz vezmem paušál, tak v tom predplatené voľné minúty...a je vyložená blbosť platiť si za to, aby som ich mohla využiť, hoci v inom mesiaci...
alla66
05.06.09,09:30
syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba:)

Prosím, nezabudni na mňa:rolleyes:
pasuliatko
05.06.09,10:17
Nikoho nepresviedčam, je na syrik ako sa rozhodne...ak bude potrebovať 100 minút prevolať + sms do všetkých sietí, vtedy sa oplatí sa o2....

Prosím....Vysvetli mi, ako zaplatím v T-Mobile celý telefón....som zvedavá:eek:

Prečítaj si dôkladne príspevok od kera64.

ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
alla66
05.06.09,10:21
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
Hoď mi sem prepočet...dík
marko182
05.06.09,10:27
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...

Suhlasim s allou66, tiez by ma ten prepocet zaujimal :)
Xanti
05.06.09,10:35
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
pasuliatko pripájam sa k ostatným hod sem prepočet.... lebo pokiaľ niečo tvrdíš a nevieš si to obhájiť tak v podstate len opakuješ čiesi názory ale nemáš vlastné.... takže ... ako píše alla66

Hoď mi sem prepočet...dík
pasuliatko
05.06.09,18:58
marko182
05.06.09,19:35
http://marketer.hnonline.sk/c1-26135470-mobil-za-1-sk-je-len-reklamny-tah

Povedal by som, ze ten clanok je napisany dost tendencne. Priestor na vyjadrenie dostal iba hovorca O2, ktory ako jediny operator na Slovensku nepredava dotovane telefony s viazanostou. Tym padom ma citatel skresleny pohlad na problematiku, kedze ostatni operatori nemali moznost sa k danej problematike vyjadrit.

Tym ale nehovorim, ze na tom clanku nie je kusok pravdy. Samozrejme, ze operatori pocitaju s navratnostou ceny telefonu pocas doby viazanosti. Nikto by predsa nerozdaval telefony za korunu, keby nevedel, ze sa mu tie investovane peniaze nejakym sposobom vratia.

Ale aby som sa vratil k tomu povodnemu problemu. Mas nejaky prepocet, ktory by dokazal, ze za ten pausal, ktory budes 2 roky platit + telefon za 1 Sk zaplatis viac, ako ked si napr. zoberies telefon za plnu cenu od O2 (za 250 eur) a budes ho 2 roky pouzivat?
alla66
05.06.09,19:37
chcela som prepočet, nie link od šéfa spoločnosti Telefónica O2...
uveď konkrétny príklad, ako uviedla xanti a kero, alebo ja...chcem pochopiť tvoju vetu
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
syrik
06.06.09,07:57
Chcem sa spýtať tých, čo sú v O2, je lepšia platba na faktúru alebo dobíjanie? Je dobíjanie kreditu obmedzené tak, že sa musí raz za 3 mesiace alebo nie?

Vďaka
Xanti
06.06.09,08:07
Syrik,
ja mám O2 na dobíjanie kreditu, niekedy volám viac niekedy menej ale nejmenšia suma na dobitie je 6 eur cez net a mi povedz, že to neprevoláš.
Ak napíšeš tých 50 sms do mesiaca x 0,06 = 3 eura a už po dvoch mesiacoch nemáš kredit. :D
syrik
06.06.09,08:09
Syrik,
ja mám O2 na dobíjanie kreditu, niekedy volám viac niekedy menej ale nejmenšia suma na dobitie je 6 eur cez net a mi povedz, že to neprevoláš.
Ak napíšeš tých 50 sms do mesiaca x 0,06 = 3 eura a už po dvoch mesiacoch nemáš kredit. :D

No jasne, že prevolám..ja si chcem aktivovať tých 100 min do všetkých sietí :D
Xanti
06.06.09,08:13
Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.
syrik
06.06.09,08:16
Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.

Tak potom asi radšej na tú faktúru...bude to asi pohodlnejšie ;)
Xanti
06.06.09,08:18
Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. :D To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál . :)

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.
syrik
06.06.09,08:23
Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. :D To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál . :)

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.

A ako to je, keď si chcem preniesť číslo?

No ale po prevolaní toho balíčka to platí , nie?
Xanti
06.06.09,08:27
Aj v tom prípade, že prenášaš číslo sa platí inicializačná záloha vo výške 20 €, nechápem prečo je to tak, ale asi sa potrebujú chrániť. Po roku ju vracajú. No a samozrejme za prenos dávajú bonus 16,6 eura tj. v piatich faktúrach ak ich máš vyššie ako 3,32 eura ti ten bonus stiahnu.
Príklad : máš faktúru na sumu 6 eur .. tak stiahnu 3,32 a ty zaplatíš 2,68 eura .. ak máš faktúru na nižšiu sumu tak ti ten prenosový bonus nemôžu stiahnuť.
A samozrejme po prevolaní balíka ALL100 máš tie volania po tretej minúte zadara.:rolleyes:
syrik
06.06.09,08:32
Aj v tom prípade, že prenášaš číslo sa platí inicializačná záloha vo výške 20 €, nechápem prečo je to tak, ale asi sa potrebujú chrániť. Po roku ju vracajú. No a samozrejme za prenos dávajú bonus 16,6 eura tj. v piatich faktúrach ak ich máš vyššie ako 3,32 eura ti ten bonus stiahnu.
Príklad : máš faktúru na sumu 6 eur .. tak stiahnu 3,32 a ty zaplatíš 2,68 eura .. ak máš faktúru na nižšiu sumu tak ti ten prenosový bonus nemôžu stiahnuť.
A samozrejme po prevolaní balíka ALL100 máš tie volania po tretej minúte zadara.:rolleyes:

A keby si dobijam kredit, tam je to ako s tým prenosovým bonusom?

Tak potom asi dobíjanie je výhodnejšie :cool:
marko182
06.06.09,08:34
Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.

Ahoj Xanti, len ta trochu doplnim. Volanie alebo SMS do zahranicia nie je roaming. Roaming je, ked volas alebo posielas SMS zo zahranicia. Inak pokial by niekto chcel zoznam jednotlivych roamingovych partnerov O2, tak su tu:
http://www.sk.o2.com/ludia/nase-sluzby/roaming.html
Xanti
06.06.09,08:36
Pri dobíjaní kreditu na O2 Fér , to funguje podobne ak si dobiješ kredit za minimálne 6,64 € tak ti pripíšu bonus 3,32 eura ... 5 dobití musí byť ... :) akurát rozdiel je ten, že neplatíš tú zálohu inicializačnú.
Ibaže netuším či pri prenose od iného opa nezaváži to či máš čislo faktúrované alebo prepaidové.
Niekde som tuším čosi také čítala, že ak prechádzaš od opa z paušalu tak ťa O2 tiež hodí na faktúru Fér. Vraj nie je možné prehodiť na prepaidové služby, ale toto neviem isteeeeee.. to Ti asi bližšie vysvetlia v predajni O2. :eek:
Xanti
06.06.09,08:38
Ahoj Xanti, len ta trochu doplnim. Volanie alebo SMS do zahranicia nie je roaming. Roaming je, ked volas alebo posielas SMS zo zahranicia. Inak pokial by niekto chcel zoznam jednotlivych roamingovych partnerov O2, tak su tu:
http://www.sk.o2.com/ludia/nase-sluzby/roaming.html Marko182 ja som tým len myslela, že neskúmala som kde sú aké romingové služby. Lebo odkedy je O2 Fér tak som vonku nebola. Toť vsio. A ďakujem za doplnenie info. Iste mnohým pomôžu.
syrik
06.06.09,08:40
Pri dobíjaní kreditu na O2 Fér , to funguje podobne ak si dobiješ kredit za minimálne 6,64 € tak ti pripíšu bonus 3,32 eura ... 5 dobití musí byť ... :) akurát rozdiel je ten, že neplatíš tú zálohu inicializačnú.
Ibaže netuším či pri prenose od iného opa nezaváži to či máš čislo faktúrované alebo prepaidové.
Niekde som tuším čosi také čítala, že ak prechádzaš od opa z paušalu tak ťa O2 tiež hodí na faktúru Fér. Vraj nie je možné prehodiť na prepaidové služby, ale toto neviem isteeeeee.. to Ti asi bližšie vysvetlia v predajni O2. :eek:


Ahá, už rozumiem...no jasne, to sa popýtam...ĎAKUJEM Ti moc ;)
Xanti
06.06.09,08:43
Nemáš začo Syrik. Potom hod tie info na poradu. Lebo zrejme aj ja o rok si zriešim prenos čísla z Tmobile ( predsa mám k nemu vzťah hehe po tých rokoch a kopec kontaktov ) a ked to bude tak ako som písala tak sa mi to moc nebude lúbiť ... ale zase prejsť z faktúry na easy aby som si mohla preniesť prepaidové číslo by vyšlo oveľa drahšie ... :eek:
syrik
06.06.09,08:47
Nemáš začo Syrik. Potom hod tie info na poradu. Lebo zrejme aj ja o rok si zriešim prenos čísla z Tmobile ( predsa mám k nemu vzťah hehe po tých rokoch a kopec kontaktov ) a ked to bude tak ako som písala tak sa mi to moc nebude lúbiť ... ale zase prejsť z faktúry na easy aby som si mohla preniesť prepaidové číslo by vyšlo oveľa drahšie ... :eek:

Jasne, potom Ti dám vedieť ;) Ešte raz vďaka :)
pasuliatko
06.06.09,11:06
Chcem sa spýtať tých, čo sú v O2, je lepšia platba na faktúru alebo dobíjanie? Je dobíjanie kreditu obmedzené tak, že sa musí raz za 3 mesiace alebo nie?

Vďaka

ja mam na kredit a som spokojná lebo viem kolko prevolám dobijem kedy potrebujem,,, musíš dobiť kresit raz za 3 mesiace asi
pasuliatko
06.06.09,11:26
Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. :D To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál . :)

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.

platí ale až po prevolaní minút má zadarmo po tretej minúte do O2
pasuliatko
06.06.09,11:28
A keby si dobijam kredit, tam je to ako s tým prenosovým bonusom?

Tak potom asi dobíjanie je výhodnejšie :cool:

to ti pri 5tich dobíjaniach kreditu ti dobijú o 100skk viac ale nie jednorázovo :)
alla66
06.06.09,12:58
ja mam na kredit a som spokojná lebo viem kolko prevolám dobijem kedy potrebujem,,, musíš dobiť kresit raz za 3 mesiace asi

Spôsoby dobíjania a platnosť kreditu : cez internet / dobíjanie cez bankomaty / dobíjanie prostredníctvom kupónov
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38633&stc=1&d=1244295720http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38634&stc=1&d=1244295745http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38635&stc=1&d=1244295758



Dobíjacími kupónmi v hodnotách 8 € (241,01 Sk), 10 € (301,26 Sk), 15 € (451,89 Sk) a 20 € (602,52 Sk) môžete dobiť ktorúkoľvek kartu O2.
- Kredit dobitý cez 8 € (241,01 Sk) alebo 10 € (301,26 Sk) kupón musíte pretelefonovať do 3 mesiacov.

- Ostatné Vám budú platiť pol roka.

Pozor, pozorne si prečítajte vyznačenú platnosť kupónu na jeho zadnej strane. Ak ho do tohto dátumu nepoužijete, stráca platnosť a kredit sa Vám nezvýši.
alla66
06.06.09,13:05
A ako to je, keď si chcem preniesť číslo?




Prenos čísla trvá 25 – 30 pracovných dní. :)
Xanti
06.06.09,13:17
No ale ten prenos už len do septembra. Potom by to malo byť šupom do 5 dní . Teda ten prenos. :D
syrik
06.06.09,13:40
Spôsoby dobíjania a platnosť kreditu : cez internet / dobíjanie cez bankomaty / dobíjanie prostredníctvom kupónov
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38633&stc=1&d=1244295720http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38634&stc=1&d=1244295745http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=38635&stc=1&d=1244295758



Dobíjacími kupónmi v hodnotách 8 € (241,01 Sk), 10 € (301,26 Sk), 15 € (451,89 Sk) a 20 € (602,52 Sk) môžete dobiť ktorúkoľvek kartu O2.
- Kredit dobitý cez 8 € (241,01 Sk) alebo 10 € (301,26 Sk) kupón musíte pretelefonovať do 3 mesiacov.

- Ostatné Vám budú platiť pol roka.

Pozor, pozorne si prečítajte vyznačenú platnosť kupónu na jeho zadnej strane. Ak ho do tohto dátumu nepoužijete, stráca platnosť a kredit sa Vám nezvýši.


ĎAKUJEM ;)
pasuliatko
06.06.09,15:01
Xanti
14.06.09,18:55
No ako syrik si dopadla bola si dať odblok svoj telefon v tmobile? Či ešte nie? Ja sa chystám zajtra a tiež chcem to urobiť za body, len netuším či mi treba kartičku čo oni dávali pri aktivovaní tmobile clubu. Bo ak hej tak prúser bo nemám ani paru kde je....
Jaaaaaaj a čo sa týka O2 tak dnes som volala presne hodinu a jednu sekundu do siete O2 až vtedy ma zrušilo, čiže za 0,39 eura som volala hodinku to je cca bajočko 0,0065 €/ min. takže niečo menej ako 1 cent za minútu ...parodujem reklamu s mokrým či suchým? :D
alla66
19.06.09,16:29
Kočky, prečo mlčíte?:confused:
pasuliatko
19.06.09,16:33
ja som s O2 skokojná :D
alla66
19.06.09,17:02
pasuliatko, neber v zlom:), si nám dlžná Tvoj prepočet....ďakujem:):):)


Suhlasim s allou66, tiez by ma ten prepocet zaujimal :)

pasuliatko pripájam sa k ostatným hod sem prepočet.... lebo pokiaľ niečo tvrdíš a nevieš si to obhájiť tak v podstate len opakuješ čiesi názory ale nemáš vlastné.... takže ... ako píše alla66
syrik
20.06.09,06:11
No ako syrik si dopadla bola si dať odblok svoj telefon v tmobile? Či ešte nie? Ja sa chystám zajtra a tiež chcem to urobiť za body, len netuším či mi treba kartičku čo oni dávali pri aktivovaní tmobile clubu. Bo ak hej tak prúser bo nemám ani paru kde je....
Jaaaaaaj a čo sa týka O2 tak dnes som volala presne hodinu a jednu sekundu do siete O2 až vtedy ma zrušilo, čiže za 0,39 eura som volala hodinku to je cca bajočko 0,0065 €/ min. takže niečo menej ako 1 cent za minútu ...parodujem reklamu s mokrým či suchým? :D


Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2, len nemôžem to urobiť pred skončením viazanosti, lebo by som platila pokutu...v uvodzovkách...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...;)
Xanti
20.06.09,06:24
Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2 Ahojky Syrik, no pekne a pripomínam Ti vynič si body z Tmobile klubu, ja som si domov priniesla peknú cestovnú tašku od nich 3v1. Vyzerá, že je praktická. A ja kvôli odblokovaniu mobilu sa budem musieť trepať do susedného mesta, tak netuším či sa mi to vôbec oplatí dať si to odblokovať za body Tmobile klubu.

...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...;)Tak potom vitaj v klube O2. Verím, že budeš spokojná a keby nie tak stále môžeš ísť tam kde ti bude lepšieeee.... sloboda je super .... :D
syrik
20.06.09,06:29
Ahojky Syrik, no pekne a pripomínam Ti vynič si body z Tmobile klubu, ja som si domov priniesla peknú cestovnú tašku od nich 3v1. Vyzerá, že je praktická. A ja kvôli odblokovaniu mobilu sa budem musieť trepať do susedného mesta, tak netuším či sa mi to vôbec oplatí dať si to odblokovať za body Tmobile klubu.
Tak potom vitaj v klube O2. Verím, že budeš spokojná a keby nie tak stále môžeš ísť tam kde ti bude lepšieeee.... sloboda je super .... :D

Vyničím, neboj..len si spomínala nejakú kartičku T-mobile kluby...ja také nemáám :eek: no veď uvidíme, ako dopadnem...a keby aj..4 eurá zase nie je taká strašná tragédia...keby niet porady, tak neviem...v bazare za to pýtal 700 Sk...
alla66
20.06.09,08:22
Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2, len nemôžem to urobiť pred skončením viazanosti, lebo by som platila pokutu...v uvodzovkách...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...;)

syrik, dôkladnejšie čítaj príspevky :rolleyes:


Vo firemnej predajni Ti po skončení viazanosti odblokujú telefón na počkanie a zaplatíš 3,95 €....ak máš klubové body TM, tak to budeš mať zadarmo




.
syrik
20.06.09,09:35
syrik, dôkladnejšie čítaj príspevky :rolleyes:

Teraz neviem, čo máš na mysli :o
alla66
20.06.09,09:41
V príspevku si mala napísané po skončení viazanosti Ti odblokujú telefón na počkanie....a v minulých príspevkoch som Ťa poprosila o prepočet...
syrik
20.06.09,10:07
V príspevku si mala napísané po skončení viazanosti Ti odblokujú telefón na počkanie....a v minulých príspevkoch som Ťa poprosila o prepočet...


Ale veď to ja viem...ja som to písala kvôli tomu, aby som vysvetlila, ze prečo som sa tak dlho neozvala...:---
A čo sa týka prepočtu, ten nebudem zverejňovať...ja viem, koľko prevolám a kde by som to mala výhodnejšie...takže tak...
alla66
20.06.09,10:18
Nechcela som konkrétne TVOJ osobný:eek::eek::eek:...to je tvoja osobná vec, koľko prevoláš...:)
len všeobecný, ako si robila prepočet a kde sa ja dozviem, ktorý operátor sa oplatí viac:rolleyes:
pasuliatko
20.06.09,10:21
pasuliatko, neber v zlom:), si nám dlžná Tvoj prepočet....ďakujem:):):)

:D ja som neni dobrá v matike :) ale podla mňa je to výhodnejšie ako Orange a Tmobile. ženská intuícia ;)
syrik
20.06.09,10:25
Nechcela som konkrétne TVOJ osobný:eek::eek::eek:...to je tvoja osobná vec, koľko prevoláš...:)
len všeobecný, ako si robila prepočet a kde sa ja dozviem, ktorý operátor sa oplatí viac:rolleyes:


No veď normálne..koľko platíš za paušál, koľko asi prevoláš, či využiješ tie minúty alebo Ti to nestačí a prerátaš si, koľko by si za to, čo prevoláš v t-mobile zaplatila v O2...:rolleyes:
alla66
20.06.09,10:30
:D ja som neni dobrá v matike :) ale podla mňa je to výhodnejšie ako Orange a Tmobile. ženská intuícia ;)

Chyba....veľká chyba....So ženskou intuíciou neraď iným :rolleyes::) bojuješ "o dušu" za svoju pravdu :D:D:D....musíš si byť 100% istá a mať podklady....:)
alla66
20.06.09,10:42
No veď normálne..koľko platíš za paušál, koľko asi prevoláš, či využiješ tie minúty alebo Ti to nestačí a prerátaš si, koľko by si za to, čo prevoláš v t-mobile zaplatila v O2...:rolleyes:

to chápem,:) tiež používam o2:cool:....chcem vedieť prepočet minút s kúpou telefónu.... návod nájdeš v minulých príspevkoch....máš tam cenu telefónu a hovorov.....:rolleyes:



Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli..;) ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli ;)
syrik
20.06.09,10:44
to chápem,:) tiež používam o2:cool:....chcem vedieť prepočet minút s kúpou telefónu.... návod nájdeš v minulých príspevkoch....máš tam cenu telefónu a hovorov.....:rolleyes:


To, čo ušetrím v O2 za dva roky oproti T-mobilu, mi ostane na telefón...
alla66
20.06.09,10:53
To, čo ušetrím v O2 za dva roky oproti T-mobilu, mi ostane na telefón...
Kočky vidím, že nemáte dôkazy....
držte sa podpisu jednej poraďáčky : Mýlim sa, ale nemýlim druhých! :)
syrik
20.06.09,10:56
Kočky vidím, že nemáte dôkazy....
držte sa podpisu jednej poraďáčky : Mýlim sa, ale nemýlim druhých! :)


Hmm, tak sorry...
Xanti
20.06.09,11:30
Vyničím, neboj..len si spomínala nejakú kartičku T-mobile kluby...ja také nemáám :eek: no veď uvidíme, ako dopadnem...a keby aj..4 eurá zase nie je taká strašná tragédia...keby niet porady, tak neviem...v bazare za to pýtal 700 Sk... Nakoniec odo mna žiadnu kartičku nepýtali. Šak aj tak údaje majú v systéme. Ale mobil odblokovaný nemám bo som ešte nebola v susednom meste. No podla cenníka ma odblok výjde 950 bodov a k tomu 0,20 € . :D
syrik
20.06.09,11:45
Nakoniec odo mna žiadnu kartičku nepýtali. Šak aj tak údaje majú v systéme. Ale mobil odblokovaný nemám bo som ešte nebola v susednom meste. No podla cenníka ma odblok výjde 950 bodov a k tomu 0,20 € . :D

Fuha, toľko bodov tam ani nemám...ale nevadí...doplatíme ;)
Xanti
20.06.09,11:54
Fuha, toľko bodov tam ani nemám...ale nevadí...doplatíme ;)
No ved nemusíš mať, tam je to od % odstupňované. To bola hodnota pri použití max počtu klub. bodov vo výške 95% a 5% doplatok v €. Sú aj iné možnosti a pomeri. Treba si na ich stránke kuk. :D
michalina7
20.06.09,18:40
Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem
alla66
20.06.09,19:01
Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem


http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html
Stanislav 1975
20.06.09,20:46
Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem
Preniesť číslo na predplatenke sa určite nedá- dá sa preniesť číslo IBA a LEN na paušalných službách...;););)
Xanti
20.06.09,20:50
Fešanda- to proste nepojde...:----iba na paušále... No tuším si aj treba prečítať čo na tej stránke píšu ... :D nezavádzaj :confused::D:D
Stanislav 1975
20.06.09,20:54
Ja sa pridám k debate- ja ako počítam, tak počítam tak mám ovela výhodnejší paušal T-Mobile, ako čokoľvek iné- mám 200 minút do full sietí a k tomu 20 sms do T-mobilu za 12 eur( vydupal som si zľavu na paušal 200 viac- som im povedal, že ak mi nedajú 70% zlavu na celé 2 roky,tak odtiaľ ( s predajne)neodídem :D a k tomu ešte mesačne cca. 30 minút do všetkých sietí zadara za používanie kreditky a k tomu mám mobilný net za 3,30 eur mesačne a dostal som Nokiu e 51 za 10 eur( mal som tam kopu bodov v tom ich klube...):cool:...
Stanislav 1975
20.06.09,20:55
No tuším si aj treba prečítať čo na tej stránke píšu ... :D nezavádzaj :confused::D:D
Xanti-ty nezávadzaj- NA PREDPLATENKE SA ČíSLO NEDÁ PRENIESŤ-TO VIEM URČITE...:(
Stanislav 1975
20.06.09,21:00
Ako to vieš? A určite? Hm? ... ved píšu v podmienkach že môžeš, vyberáš si z platením faktúrou alebo dobíjacími kuponmi.
Skúšal si prenášať easy? ALebo paušal. Lebo tuším sa nedá ísť z paušalu na predplatenku pri prenose.
Akože fakt sa to nedá Xanti- nedá sa preniesť číslo na predplatenke, hm
Navrhujem ti MIER...;)
alla66
20.06.09,21:01
Prečítaj si to ešte raz a pomaly, papa-proste sa to nedá, kočka...;)
ide to, len to musíš vedieť....:)
alla66
20.06.09,21:31
Zbabelo odchádzaš???http://serousci.webz.cz/smajlici/115.gif budeš pokojne spať???:D:D:D


Preniesť číslo na predplatenke sa určite nedá- dá sa preniesť číslo IBA a LEN na paušalných službách...

Fešanda- to proste nepojde...-iba na paušále...

Xanti-ty nezávadzaj- NA PREDPLATENKE SA ČíSLO NEDÁ PRENIESŤ-TO VIEM URČITE...

Prečítaj si to ešte raz a pomaly, papa-proste sa to nedá, kočka...

Ja neklamem- ty klameš( aký požičaj, taký vráť)- som ochotný sa tebou aj staviť...

Akože fakt sa to nedá Xanti- nedá sa preniesť číslo na predplatenke, hm
Navrhujem ti MIER...

NEJDE TO- zavolaj zajtra mobilnému operátorovi a uvidíš- ja s touto témou končím..

Nejde to Alenka- léto,léto mý...

Tak po prvé- nerobím pre žiadny T-mobile- a číslo na predplatenke sa nedá preniesť- čo ťa muž nahneval, že si nejaká ostrá a agresívna- nehádaj sa moja, fakt to viem na 100%

Nejde to proste z technického hladiska...-a nikdy to ani nešlo...

Nemožeš...-na predplatenke nikdy...

Ale poznám srandu,papa

Nič som nedomrníkoval---dobrú noc...


Stanko, Stanko....http://serousci.webz.cz/smajlici/125.gif
linko1
21.06.09,04:45
mimotemy

poradu mám rada, pretože je taká aká je ...

ale toto vaše handrkovanie mi trošku pripomína iné " fóra " ...
alla66
21.06.09,18:04
mimotemy

poradu mám rada, pretože je taká aká je ...

ale toto vaše handrkovanie mi trošku pripomína iné " fóra " ...

mimotemyMrzí ma, že sa táto téma zmrníkovala, dnes som písala ss s prosbou Stanislavovi 1975 , aby si priznal chybu, že sa mýlil...mlčí, ignoruje ma, bohužiaľ, skončilo to tým, že ma odklikol zo zoznamu priateľov...je mi to ľúto, nechcela som mu ublížiť:mee:

PS: Prechod z Easy karty na o2 je možný a iný člen porady podával zavádzajúce informácie.
syrik
21.06.09,18:10
mimotemyMrzí ma, že sa táto téma zmrníkovala, dnes som písala ss s prosbou Stanislavovi 1975 , aby si priznal chybu, že sa mýlil...mlčí, ignoruje ma, bohužiaľ, skončilo to tým, že ma odklikol zo zoznamu priateľov...je mi to ľúto, nechcela som mu ublížiť:mee:

PS: Prechod z Easy karty na o2 je možný a iný člen porady podával zavádzajúce informácie.

V poslednom čase tu tuším viacerí podávame zavádzajúce informácie....
alla66
21.06.09,18:21
V poslednom čase tu tuším viacerí podávame zavádzajúce informácie....
mimotemyMyslíš tým mňa?
syrik
21.06.09,18:26
mimotemyMyslíš tým mňa?

Nie, myslím tým pasuliatko, mňa a Stanka...
Xanti
21.06.09,18:33
Nie, myslím tým pasuliatko, mňa a Stanka... Syrik aké ty podávaš zavádzajúce info? Ja som to nepostrehla.
Táto debata medzi Alla66, Stanislav75 a mnou bola o tom či sa dá preniesť easy karta k O2.
A jeden člen z nás troch zavádzal, bez nejakej opory. Alla66 volala na zákaznícku linku kde jej prenos potvrdili ako možný, ja som dala pár linkov kde bol tento prenos možný a dotyčný stále svoje si húdol, že sa to nedá. To je zavádzanie, podľa mňa. :eek: Ale pri tebe som také príspevky nepostrehla, aby si v niečom zavádzala ostatných čítajúcich členov porady.
Takže pohodaaaaaa.
syrik
21.06.09,18:35
Syrik aké ty podávaš zavádzajúce info? Ja som to nepostrehla.
Táto debata medzi Alla66, Stanislav75 a mnou bola o tom či sa dá preniesť easy karta k O2.
A jeden člen z nás troch zavádzal, bez nejakej opory. Alla66 volala na zákaznícku linku kde jej prenos potvrdili ako možný, ja som dala pár linkov kde bol tento prenos možný a dotyčný stále svoje si húdol, že sa to nedá. To je zavádzanie, podľa mňa. :eek: Ale pri tebe som také príspevky nepostrehla, aby si v niečom zavádzala ostatných čítajúcich členov porady.
Takže pohodaaaaaa.


Ale áno Xanti, chýbali mne aj pasuliatko prepočty nejaké...prečo sa oplatí O2...ale to je jedno...v pohodeeee
alla66
21.06.09,18:36
Nie, myslím tým pasuliatko, mňa a Stanka...
Dievčence, vy ste nezavádzali, len máte málo informácií....Ty si sa ospravedlnila...pasuliatko sa spolieha na ženskú intuíciu..
Každý sa mýli, aj ja...len si treba vedieť svoju chybu priznať a nemýliť iných:)
Xanti
21.06.09,18:42
Ale áno Xanti, chýbali mne aj pasuliatko prepočty nejaké...prečo sa oplatí O2...ale to je jedno...v pohodeeee Syrik, ty si si tie počty urobila sama na sebe v súkromí. a nič sa neddeje, že si sa s počtami nepodelila na verejnosti. Tvoje počty by vyvolali diskusiu. O nič tam nešlo. Len Ti pomôcť nájsť to optimálne aby si bola spokojná. To neni zavádzanie, ty si nikoho neovplyvnovala. Sama si si vyrátala, čo ti je najlepšie.
No a čo sa týka pasuliatko, tak tvrdila čosi čo potom nevedela dokladovať . Ona tvrdila všeobecne. Preto som aj ja chcela jej prepočty nielen Alla66. No a zavádzaním stále sú nepravdivé tvrdenia. :eek:
Xanti
21.06.09,18:45
Každý sa mýli, aj ja...len si treba vedieť svoju chybu priznať a nemýliť iných:) Tak s týmto môžem len a len súhlasiť. Aj ja sa môžem zmýliť. Preto som vyzývala verejne aj súkromne Stanislav75 aby dokladoval tvrdenie, a doteraz tak neurobil.
Ako ked sa pomýlim a niekto ma na to upozorní tak sa nemám dôvod hnevať. Ved len mne pomôže ked sa to budem vedieť dobre. ;)
syrik
21.06.09,18:47
Syrik, ty si si tie počty urobila sama na sebe v súkromí. a nič sa neddeje, že si sa s počtami nepodelila na verejnosti. Tvoje počty by vyvolali diskusiu. O nič tam nešlo. Len Ti pomôcť nájsť to optimálne aby si bola spokojná. To neni zavádzanie, ty si nikoho neovplyvnovala. Sama si si vyrátala, čo ti je najlepšie.
No a čo sa týka pasuliatko, tak tvrdila čosi čo potom nevedela dokladovať . Ona tvrdila všeobecne. Preto som aj ja chcela jej prepočty nielen Alla66. No a zavádzaním stále sú nepravdivé tvrdenia. :eek:

Jednalo sa tam čosi ohľadne ušetrenia peňazí v O2 na kúpu nového telefónu...áno, rátala som si to v súkromí a na sebe..ak ma čosi mrzí, tak je to to, že som možno rozmýšľala "nahlas" na porade...rozhodne som nemala v pláne nikoho mýliť, ani zavádzať...
Ale na tom nezáleží...pomohli mi aj tak vaše príspevky...;)
Xanti
21.06.09,18:51
Jednalo sa tam čosi ohľadne ušetrenia peňazí v O2 na kúpu nového telefónu...áno, rátala som si to v súkromí a na sebe..ak ma čosi mrzí, tak je to to, že som možno rozmýšľala "nahlas" na porade...rozhodne som nemala v pláne nikoho mýliť, ani zavádzať...
Ale na tom nezáleží...pomohli mi aj tak vaše príspevky...;) Určite si nikoho nemýlila, boli to tvoje prepočty na tvoju situáciu. My sme reagovali veľmi všeobecne ináč sa nedalo a stále poviem. Jednému vyhovuje modrý op, druhému ružový a ten tretí pomarančový chváli. Vdaka bohu za nich, aspoň si môžeme vyberať podla toho čo potrebujeme a čo nám vyhovuje a nie podľa toho čo vyhovuje našim susedom, kamarátom , blizkym ... lebo ja poviem v prvom rade pozerám na seba a svoju peňaženku :D A je fajn, že Ti príspevky pomohli sa rozhodnúť. Ved o to na porade ide pomáhať si. Teda myslím :D
syrik
21.06.09,18:54
Určite si nikoho nemýlila, boli to tvoje prepočty na tvoju situáciu. My sme reagovali veľmi všeobecne ináč sa nedalo a stále poviem. Jednému vyhovuje modrý op, druhému ružový a ten tretí pomarančový chváli. Vdaka bohu za nich, aspoň si môžeme vyberať podla toho čo potrebujeme a čo nám vyhovuje a nie podľa toho čo vyhovuje našim susedom, kamarátom , blizkym ... lebo ja poviem v prvom rade pozerám na seba a svoju peňaženku :D A je fajn, že Ti príspevky pomohli sa rozhodnúť. Ved o to na porade ide pomáhať si. Teda myslím :D

Pomohli....porada je najúžasnejšia stránka, akú som našla na nete...skutočne...človek tu nájde radu, povzbudenie a niekedy sa aj riadne nasmeje..ako napríklad v téme Zoznamka :D
A sú tu fajn ľudia ;)
Smoodik
21.06.09,19:37
Teraz majú v O2 dobrú akciu, ked si objednáš kartu O2 fér a dobíjací kupón 20Euroví cez net pošlú ti tašku nike. Sú tam aj iné darčeky záleží od hodnoty dobíjacieho kupónu.
Ta taška je fakt pekná už mi prišla.
alla66
21.06.09,19:42
Teraz majú v O2 dobrú akciu, ked si objednáš kartu O2 fér a dobíjací kupón 20Euroví cez net pošlú ti tašku nike. Sú tam aj iné darčeky záleží od hodnoty dobíjacieho kupónu.
Ta taška je fakt pekná už mi prišla.
Taška Nike???:eek:
Smoodik
21.06.09,19:46
Je to na stránke O2. Sú tam aj ine darčeky, prívesok swarovský a 1GB karta do mobilu. Tak to sa celkom oplatí pre toho kto chce kúpit simku a kredit-dostane aj darček. Tá taška je taká malá cestovka.
alla66
21.06.09,19:51
ja viem, preto som sa pýtala, či si dostala tašku NIKE:)
Ten nápis je tak veeeeeeeeeeľmi dôležitý pre určitých jedincov:)
Smoodik
21.06.09,19:52
No Nike to bola aj s fajkou:D:D
Smoodik
21.06.09,20:16
Niekedy dávali aj v T-mobile tašky, tuším reebok a veľa ludí to malo:D
Aj ja mám doma tuším šálku od pomarančov:)
Ja som mala dlho Orange ale skončil mi paušál tak som chcela prejst zase na primu ale kedže som mala 3D kartu tak ten prechod vychádzal hrozne draho niečo cez tisícku. To sa mi zdalo nefér, čo je na tom také drahé, ved tu kartu som si kupila ako primu a na paušál som prešla za pár stoviek a ked som chcela naspat primu tak som na nu pozerala ako tela ked mi povedala tu cifru. Tak som Orange zrušila, kupila som telefon v nay a dala O2. Len mi teraz rodina nevolá bo to majú drahé:(.
Aspon mám pokoj:)
alla66
21.06.09,20:30
Zmena z účastníckeho programu na službu Prima alebo OrangeClick stojí pri klasickej simke 19,75 €....V poplatku je zahrnutý Prima kredit v hodnote 9,9582 € (s DPH)

Išla si s 3G simkou do o2??....alebo máš číslo od o2???
Smoodik
22.06.09,07:46
Nie zrušila som Orange o prešla do O2. Ale máme doma jednu primu tak využívam tu. Len som si vtedy nepreniesla číslo, čo som si mohla:D
Ale vlastne da sa preniest 3G simka do O2 ani neviem?
31Jankal
22.06.09,07:55
som spokojná s t-mobilom ale potrebujem 50% kupon ako sa k nemu dostať? 22.7.09 mi končí paušál poradte dakujem
Xanti
22.06.09,09:07
som spokojná s t-mobilom ale potrebujem 50% kupon ako sa k nemu dostať? 22.7.09 mi končí paušál poradte dakujem Bez kuponu spokojná nebudeš? :D
Možno niekto má nejaký zvyšný, a Ti pomôže predá alebo daruje. Držím palec aby si i nadalej bola spokojná :)
Stanislav 1975
22.06.09,09:10
som spokojná s t-mobilom ale potrebujem 50% kupon ako sa k nemu dostať? 22.7.09 mi končí paušál poradte dakujem
Na tejto stránke inzerujú predaje tých kuponov za celkom rozumné ceny...

http://www.inzercia.sk/profil-71850-kupon-75-zlavu-z-pausalu-t-mobile/
syrik
24.06.09,12:04
No naštvana som ako pes...u nás v T-mobile neodblokujú telefóny...len v TN..hlavne že tu máme 2 pobočky...:mad:
Xanti
24.06.09,13:00
No naštvana som ako pes...u nás v T-mobile neodblokujú telefóny...len v TN..hlavne že tu máme 2 pobočky...:mad: :D xixi teraz sa tomu smejem ale presne také iste pocity som mala aj ja ked som zistila, že ani jedna z troch značkových predajní u nás mi neodblokuje mobil a že musím do susedného mesta ....
kočka dýchaj ... z hlbokaaaaaa ... :D
alla66
24.06.09,13:22
No naštvana som ako pes...u nás v T-mobile neodblokujú telefóny...len v TN..hlavne že tu máme 2 pobočky...:mad:
syrik... TNhttp://sirmi.ic.cz/smajl/431.gif pod vežou

ja som písala v príspevku, že odblokovanie sa robí vo firemnej predajnihttp://sirmi.ic.cz/smajl/421.gif


Vo firemnej predajni Ti po skončení viazanosti odblokujú telefón na počkanie a zaplatíš 3,95 €....ak máš klubové body TM, tak to budeš mať zadarmo




zoznam firemných predajní


Nám. SNP 16
974 01 BANSKÁ BYSTRICA

T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
EUROPA, Na Troskách 25
974 01 BANSKÁ BYSTRICA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Nám. SNP 13
811 06 BRATISLAVA


AVION, Ivánska cesta 12
821 04 BRATISLAVA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Krížna 13
811 07 BRATISLAVA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
POLUS, Vajnorská 100/A
831 03 BRATISLAVA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
OPTIMA, Moldavská cesta 32
040 11 KOŠICE


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Toryská 3
040 11 KOŠICE


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
CASSOVIA, Pri prachárni 4
040 11 KOŠICE


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Štúrova 9
934 01 LEVICE


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Masarykova 8
984 01 LUČENEC

T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
M. R. Štefánika 52
036 01 MARTIN


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Nám. Osloboditeľov 67
071 01 MICHALOVCE


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Palárikova 1
949 01 NITRA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Nám. Sv. Egídia 3643
058 01 POPRAD


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Hlavná 54
080 01 PREŠOV


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Š. Moyzesa 6
971 01 PRIEVIDZA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Sládkovičova 3
911 01 TRENČÍN


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Trojičné námestie 8/A
917 01 TRNAVA

Tel: 0903 903 903, 12345


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Hviezdoslavova 16
010 01 ŽILINA


21. T-Mobile 22. T-Mobile
T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Farská 6
010 01 ŽILINA


T-Centrum - spoločná predajňa T-Mobile a T-Com
Nám. SNP 20
960 01 ZVOLEN


Otváracie hodiny:
po-pia: 8.00-18.00, so: 8.00-12.00
syrik
24.06.09,16:21
:D xixi teraz sa tomu smejem ale presne také iste pocity som mala aj ja ked som zistila, že ani jedna z troch značkových predajní u nás mi neodblokuje mobil a že musím do susedného mesta ....
kočka dýchaj ... z hlbokaaaaaa ... :D

No dýcham veru....zase sa to natiahne zbytočne...neviem, kedy pojdem do TN, no kvôli tomuto tam utekať nebudem :cool:
alla66
24.06.09,16:55
Ak máš Nokiu, môžeš si ju odblokovať doma...na internete máš kódy....pre istotu si over, či máš zablokovaný mobil...niektoré totiž zabudne operátor zablokovať:)
syrik
24.06.09,17:01
Ak máš Nokiu, môžeš si ju odblokovať doma...na internete máš kódy....pre istotu si over, či máš zablokovaný mobil...niektoré totiž zabudne operátor zablokovať:)

Mám nokiu..a nevieš, kde by som tie kódy našla?
alla66
24.06.09,17:27
Mám nokiu..a nevieš, kde by som tie kódy našla?

hľadaj... aký máš mobil...nie je to ťažké:rolleyes:
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=odblokovanie+nokie&btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Google&meta=&aq=f&oq=
syrik
24.06.09,17:37
hľadaj... aký máš mobil...nie je to ťažké:rolleyes:
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=odblokovanie+nokie&btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Google&meta=&aq=f&oq=

Obávam sa, že zrovna môj sa nedá...3110:o
alla66
24.06.09,17:49
Máš 3110c ???
syrik
24.06.09,18:03
Máš 3110c ???

ano :)
pasuliatko
24.06.09,18:25
ja by som si doma monil neodblokovavala sama určite lebo sa môže niečo stať a potom sa sním môžeš tak rozlúčiť. aj ked viem ,že sa to dá ale pozor aby sa nestalo zle.
alla66
25.06.09,16:41
Obávam sa, že zrovna môj sa nedá...3110:o
Urob si výlet...http://smajlici-1.ic.cz//pocasi/1/002.gifmrkni Laugaricio a dáš si odblokovať mobil...mobil odblokujú len tej osobe, na ktorú bola viazanosť... napr.mobil je na brata, odblokovať do predajne musí ísť brat s občianskym preukazom...
syrik
25.06.09,17:39
Urob si výlet...http://smajlici-1.ic.cz//pocasi/1/002.gifmrkni Laugaricio a dáš si odblokovať mobil...mobil odblokujú len tej osobe, na ktorú bola viazanosť... napr.mobil je na brata, odblokovať do predajne musí ísť brat s občianskym preukazom...

No počkaj, počkaj...a keď ja mám kupón za polovicu, tak to mi hadam odblokujú nie?
alla66
25.06.09,17:46
Kupón http://smajlici-1.ic.cz//obliceje/2/033.gifnespomínam....nemá nič spoločné s odblokovaním....chcela som ťa upozorniť ... telefón.číslo musí byť na tvoje meno a takisto viazanosť
syrik
25.06.09,18:13
Kupón http://smajlici-1.ic.cz//obliceje/2/033.gifnespomínam....nemá nič spoločné s odblokovaním....chcela som ťa upozorniť ... telefón.číslo musí byť na tvoje meno a tak isto viazanosť


To je na moje meno....ďakujem ;)
alla66
25.06.09,18:20
Vieš isto, že ho máš zablokovaný? Vlož do mobilu sim iného operátora...
syrik
25.06.09,19:04
Vieš isto, že ho máš zablokovaný? Vlož do mobilu sim iného operátora...

som skúšala už dávno...je zablokovaný...
alla66
02.07.09,20:49
Teraz majú v O2 dobrú akciu, ked si objednáš kartu O2 fér a dobíjací kupón 20Euroví cez net pošlú ti tašku nike. Sú tam aj iné darčeky záleží od hodnoty dobíjacieho kupónu.
Ta taška je fakt pekná už mi prišla.

Koľko dní trvá dodanie karty domov ? Už je aktivovaná?
misomiso
02.07.09,20:52
som skúšala už dávno...je zablokovaný...

Ak mas Nokiu, odblokujes na www.unlock.it
alla66
02.07.09,21:08
Ak mas Nokiu, odblokujes na www.unlock.it (http://www.unlock.it)
3110C patrí do kategórie BB5 a tie sa nedajú odblokovať s kalkulačkou (na diaľku)...musí ísť do servisu.
syrik
03.07.09,06:40
3110C patrí do kategórie BB5 a tie sa nedajú odblokovať s kalkulačkou (na diaľku)...musí ísť do servisu.


Už ho mám odblokovaný....včera som bola v TN, tak som si ho dala odblokovať...a dnes z práce rovno do O2 :D:D:D sa teším jak blcha :---
alla66
03.07.09,07:10
fajn...som rada...nevieš koľko trvá dodanie karty cez net?
syrik
03.07.09,07:17
fajn...som rada...nevieš koľko trvá dodanie karty cez net?


No tak to veru neviem :o
alla66
03.07.09,15:29
Koľko dní trvá dodanie karty domov ? Už je aktivovaná?
net už nie je aktuálny...navštívila som predajňu o2, za pár minút bola sim karta na moje meno ...najdlhšie mi "dalo zabrať " prehľadávanie a rozhodovanie http://smajlici-1.ic.cz//gesta/1/004.giftypický problém u znamenia Váh, ktoré číslo si zoberiem ....musí byť jednoduché a ľahko zapamätateľné pre mňa aj známychhttp://smajlici-1.ic.cz//telefony/1/001.gif...
syrik
03.07.09,19:11
net už nie je aktuálny...navštívila som predajňu o2, za pár minút bola sim karta na moje meno ...najdlhšie mi "dalo zabrať " prehľadávanie a rozhodovanie http://smajlici-1.ic.cz//gesta/1/004.giftypický problém u znamenia Váh, ktoré číslo si zoberiem ....musí byť jednoduché a ľahko zapamätateľné pre mňa aj známychhttp://smajlici-1.ic.cz//telefony/1/001.gif...

Pánečku, aj Ty si v znamení Váh narodená? no tak o rozhodovaní mi niečo hovor...ešte aj priateľ je váha a to keď sa máme dohodnúť, tak to stojí za to :D
alla66
03.07.09,19:29
Už ho mám odblokovaný....včera som bola v TN, tak som si ho dala odblokovať...a dnes z práce rovno do O2 :D:D:D sa teším jak blcha :---
http://smajlici-1.ic.cz//slova/001-050/slova016.gif Bola si? Spokojná?

V predajni mi ponúkali 2 SIM s prednabitým kreditom 1,83 €...pri aktivácii O2 Fér Dvom s dvomi predplatenými kartami získam k obom SIM aktivovaný Extra balíček 100 minút v sieti O2 Slovensko iba za 0,03 € na prvých 30 dní:)
syrik
03.07.09,20:04
http://smajlici-1.ic.cz//slova/001-050/slova016.gif Bola si? Spokojná?

V predajni mi ponúkali 2 SIM s prednabitým kreditom 1,83 €...pri aktivácii O2 Fér Dvom s dvomi predplatenými kartami získam k obom SIM aktivovaný Extra balíček 100 minút v sieti O2 Slovensko iba za 0,03 € na prvých 30 dní:)

Vidíš, to mne neponúkali....no ja mám čakať teraz 25 dní, kým mi prenesú číslo...
alla66
03.07.09,20:07
Vidíš, to mne neponúkali....no ja mám čakať teraz 25 dní, kým mi prenesú číslo...
ponúkajú to pri kúpe dvoch sim kariet...pri prenose čísla akcia neplatí
bubu1983
09.07.09,20:24
zdravim vsetkych,
tuto diskusiu som si precital celu..bola naozaj zaujimava a poucna..miestami aj velmi zabavna..v tm som 8 rokov.. z toho 4 roky easy..dalsie 4 pausal..s ich servisom som spokojny..prechod tm vs. oranz som nikdy neriesil..s prichodom o2 som vsak chcel vyskusat v lete 2007 tu slubovanu volnost..program o2 volnost 500..ze skusim a uvidim..ak bude spokojnost..tak tm dam zbohom..pausal zanedlho koncil..zobral som nove cislo v o2..predplatil sluzbu na 1/2 roka dopredu..spolu s mobilom se k750 (nabijacka vsak odisla pri prvom nabijani!!!..reklamacia..cestovanie ..nechcem to vsak hodit na o2..odvtedy mobil aj prisl. slapu ako hodinky)..ale po skusenosti ktoru sa budem snazit opisat nizsie som sa v tom case zaprisahal ze o2 uz nikdy viac..sluzba bola predplatena..zacali vsak chodit fa..volam callcentrum..rada znela ze ignorujte a neplatte..problem je vraj v ich systeme..o mesiac znova..fa..ignorujte..neplatte..ignoroval som..neplatil som..vypli ma..volam cc..preco ste ma vypli?.mladik z cc to posunul zrejme jeho sefke..ta vravi..prepacte..zapneme vas..ja vravim..ale ja som nemohol vyuzivat to za co som si zaplatil..pani slubuje ze teda dobiju kredit..dobili..dalsia fa..volam cc..vravia ignorujte..ignoroval som..znova ma vypli..prichadza vyzva na uhradenie fa..inak sa pojde na sud..obratil som sa na messagebox na stranke o2..pisem s cielom ziskat nejaky kontakt..v sprave som sa zacal ohanat sudmi aj ja..uviedol som cislo fa v ktorej som uhradil predplatenu sluzby na 1/2 roka dopredu ako aj ciastku za mobil..prisla mi aj odpoved od (konecne) konkretnej zamestnankyne..o par dni prisli aj dobropisy..v diskusii uz bolo napisane predtym ze to nic neriesi ale ta karta skoncila v kosi..zo zaplatenej sluzby som vyuzil asi 50% lebo som na to nemal nervy ani chut..MOZE MI PROSIM NIEKTO NAPISAT AKA JE TAM SITUACIA MOMENTALNE? UZ SI MODRY UPRATALI? OPAT MA CHYTAJU ZAJACIE UMYSLY..VDAKA ZA ODPOVED:)
Xanti
09.07.09,20:38
zdravim vsetkych,..sluzba bola predplatena..zacali vsak chodit fa..volam callcentrum..rada znela ze ignorujte a neplatte..problem je vraj v ich systeme..o mesiac znova..fa..ignorujte..neplatte..ignoroval som..neplatil som..vypli ma..volam cc..preco ste ma vypli?.mladik z cc to posunul zrejme jeho sefke..ta vravi..prepacte..zapneme vas..ja vravim..ale ja som nemohol vyuzivat to za co som si zaplatil..pani slubuje ze teda dobiju kredit..dobili..dalsia fa..volam cc..vravia ignorujte..ignoroval som..znova ma vypli..prichadza vyzva na uhradenie fa..inak sa pojde na sud..obratil som sa na messagebox na stranke o2..pisem s cielom ziskat nejaky kontakt..v sprave som sa zacal ohanat sudmi aj ja..uviedol som cislo fa v ktorej som uhradil predplatenu sluzby na 1/2 roka dopredu ako aj ciastku za mobil..prisla mi aj odpoved od (konecne) konkretnej zamestnankyne..o par dni prisli aj dobropisy..v diskusii uz bolo napisane predtym ze to nic neriesi ale ta karta skoncila v kosi..zo zaplatenej sluzby som vyuzil asi 50% lebo som na to nemal nervy ani chut..MOZE MI PROSIM NIEKTO NAPISAT AKA JE TAM SITUACIA MOMENTALNE? UZ SI MODRY UPRATALI? OPAT MA CHYTAJU ZAJACIE UMYSLY..VDAKA ZA ODPOVED:) No neviem, ja som v decembri 2007 podpísala s Tmob. zmluvu, dostala tel. za 1 Sk. Niekedy v januári som hodila do tel. číslo, nabila ho .. vybil sa a potom nešiel nabiť. Tak som reklamovala ( samozrejme neviním z toho Tmob. ) že mi predali tel. s vadnou nabíjačkou. Tú už mám novú a šlape presne ako tvoje.

Ale čo som nepochopila z tvojho príbehu o akú predplatenú službu v O2 to šlo? Dosť sledujem ponuky opov na svk ale toto som nepostrehla.

Ale moja rada znie, ak máš takú skúsenosť z bublinkami tak netreba k ním ísť. alebo treba si vziať len kartu na kredit. A nebudú ťa obťažovať faktúrami. :D
wagner
09.07.09,20:41
Ja som sa tiež pred dvomi rokmi zapovedala, že O2 nikdy viac. Vtedy keď tak ponúkali, kúpila som si tú kartu za dvacku a bolo tam päťdesiat Sk. Dobila som a nemali v ponuke nič, hoci sľubovali všetko. Žiadna mms, volala som tam, nech mi pošlú nastavenie - to bola pre nich španielska dedina. Poradiť, ako si na nich nastaviť niečo - galamatiáš. Nikto tam nič nevedel, neporadil. A keď som mala menej kreditu, tak mi nedoručili ani sms. Tak som s nimi skončila - natrvalo. Už ma prešli zajačie úmysly, moje nervy nie sú stavané na sľuby a kecanie.
alla66
09.07.09,20:57
zdravim vsetkych,
tuto diskusiu som si precital celu..bola naozaj zaujimava a poucna..miestami aj velmi zabavna..v tm som 8 rokov.. z toho 4 roky easy..dalsie 4 pausal..s ich servisom som spokojny..prechod tm vs. oranz som nikdy neriesil..s prichodom o2 som vsak chcel vyskusat v lete 2007 tu slubovanu volnost..program o2 volnost 500..ze skusim a uvidim..ak bude spokojnost..tak tm dam zbohom..pausal zanedlho koncil..zobral som nove cislo v o2..predplatil sluzbu na 1/2 roka dopredu..spolu s mobilom se k750 (nabijacka vsak odisla pri prvom nabijani!!!..reklamacia..cestovanie ..nechcem to vsak hodit na o2..odvtedy mobil aj prisl. slapu ako hodinky)..ale po skusenosti ktoru sa budem snazit opisat nizsie som sa v tom case zaprisahal ze o2 uz nikdy viac..sluzba bola predplatena..zacali vsak chodit fa..volam callcentrum..rada znela ze ignorujte a neplatte..problem je vraj v ich systeme..o mesiac znova..fa..ignorujte..neplatte..ignoroval som..neplatil som..vypli ma..volam cc..preco ste ma vypli?.mladik z cc to posunul zrejme jeho sefke..ta vravi..prepacte..zapneme vas..ja vravim..ale ja som nemohol vyuzivat to za co som si zaplatil..pani slubuje ze teda dobiju kredit..dobili..dalsia fa..volam cc..vravia ignorujte..ignoroval som..znova ma vypli..prichadza vyzva na uhradenie fa..inak sa pojde na sud..obratil som sa na messagebox na stranke o2..pisem s cielom ziskat nejaky kontakt..v sprave som sa zacal ohanat sudmi aj ja..uviedol som cislo fa v ktorej som uhradil predplatenu sluzby na 1/2 roka dopredu ako aj ciastku za mobil..prisla mi aj odpoved od (konecne) konkretnej zamestnankyne..o par dni prisli aj dobropisy..v diskusii uz bolo napisane predtym ze to nic neriesi ale ta karta skoncila v kosi..zo zaplatenej sluzby som vyuzil asi 50% lebo som na to nemal nervy ani chut..MOZE MI PROSIM NIEKTO NAPISAT AKA JE TAM SITUACIA MOMENTALNE? UZ SI MODRY UPRATALI? OPAT MA CHYTAJU ZAJACIE UMYSLY..VDAKA ZA ODPOVED:)

Reakcie sú rôzne, kladné aj záporné. Je veľmi poučné čítať O2 Fórum...dozvieš sa veľa užitočných informácii....link Ti pohľadá strýčko Google :)
Ak chceš migrovať, záleží na tebe, aké máš požiadavky...Pri troche šťastia a skromnosti nájdeš u každého operátora "to pravé orechové"...Nikto nie je dokonalý:)

PS: vidím si nováčik, prečítaj si http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html...:)
alla66
09.07.09,21:08
Ja som sa tiež pred dvomi rokmi zapovedala, že O2 nikdy viac. Vtedy keď tak ponúkali, kúpila som si tú kartu za dvacku a bolo tam päťdesiat Sk. Dobila som a nemali v ponuke nič, hoci sľubovali všetko. Žiadna mms, volala som tam, nech mi pošlú nastavenie - to bola pre nich španielska dedina. Poradiť, ako si na nich nastaviť niečo - galamatiáš. Nikto tam nič nevedel, neporadil. A keď som mala menej kreditu, tak mi nedoručili ani sms. Tak som s nimi skončila - natrvalo. Už ma prešli zajačie úmysly, moje nervy nie sú stavané na sľuby a kecanie.
Mala si Jednotku...je to škoda :mee: ...v rodine máme tri Jednotky, nemôžem sa sťažovať, volať za pár centov sa oplatí:D ...každý začiatok je ťažký:mee:...
wagner
10.07.09,05:46
Ja o mesiac končím s T-Mobilom, zostáva mi Orange. Ten mám od roku 1996 a som s nimi spokojná. Teraz mám 70 min a to mi bohate stačí. KeĎže sú teraz aj iné vymoženosti - napr. Skype. Volám s kamarátmi v USA, s rodinou v BA a v LV, s kamarátkami - poraďáčkami a v podstate ten mobil mám iba ako rezervu na volania na úrady, k lekárom a pod. Nebudem meniť, mňa už nikto nenaláka na sľuby. Tu som si zvykla, ponúkajú úplný servis a nemám problém.
bubu1983
10.07.09,14:59
Reakcie sú rôzne, kladné aj záporné. Je veľmi poučné čítať O2 Fórum...dozvieš sa veľa užitočných informácii....link Ti pohľadá strýčko Google :)
Ak chceš migrovať, záleží na tebe, aké máš požiadavky...Pri troche šťastia a skromnosti nájdeš u každého operátora "to pravé orechové"...Nikto nie je dokonalý:)

PS: vidím si nováčik, prečítaj si...

ok..etiketu som si precital..vdaka za link..trochu som sa v mojom prvom prispevku na zaver rozkrical:)


No neviem, ja som v decembri 2007 podpísala s Tmob. zmluvu, dostala tel. za 1 Sk. Niekedy v januári som hodila do tel. číslo, nabila ho .. vybil sa a potom nešiel nabiť. Tak som reklamovala ( samozrejme neviním z toho Tmob. ) že mi predali tel. s vadnou nabíjačkou. Tú už mám novú a šlape presne ako tvoje.
Ale čo som nepochopila z tvojho príbehu o akú predplatenú službu v O2 to šlo? Dosť sledujem ponuky opov na svk ale toto som nepostrehla.
Ale moja rada znie, ak máš takú skúsenosť z bublinkami tak netreba k ním ísť. alebo treba si vziať len kartu na kredit. A nebudú ťa obťažovať faktúrami. :D

balicek zahrnal:
- sluzba o2 volnost 500 (75 volnych minut) pri polrocnej viazanosti predplatenej dopredu (6x500 sk/mes=3000 sk)
- akciovy mobil se k750 (1950 sk)
- aktivacia (1000sk)
- celkova suma faktury (jedinej opravnenej:)) bola 5950
ale ci o2 ponuka tuto sluzbu este stale to neviem..ale predpokladam ze skor nie..zatial nemozem pridavat linky takze skus v googli zadat: Rozlúštili sme kód zvaný O2 Voľnosť! a na mobil.sk je o tom clanok..

ja teraz ani tak neriesim ci cenovymi kalkulaciami je lepsi ten alebo onen..to si vie kazdy celkom dobre spocitat..
vtedy som vsak mal z o2 pocit ze pokial ide o firemny system tak ten mal urcite medzery..vtedy to rozbiehali ale aj tak to na mna bola prisilna kava..
spytam sa takto..ma niekto skusenost s o2 fer na fakturu?.su uvadzane sumy v poriadku?.a celkovy pristup k zakaznikom..ustretovy?
alla66
10.07.09,15:06
Pravdu nájdeš v týchto príspevkoch....http://www.sk.o2.com/ludia/forum.html... nájdeš tam odpovede na všetko, čo ťa zaujíma :)
Xanti
10.07.09,16:34
vtedy som vsak mal z o2 pocit ze pokial ide o firemny system tak ten mal urcite medzery..vtedy to rozbiehali ale aj tak to na mna bola prisilna kava..
spytam sa takto..ma niekto skusenost s o2 fer na fakturu?.su uvadzane sumy v poriadku?.a celkovy pristup k zakaznikom..ustretovy? No nemám Fér na faktúru, mám len na kredit. Tiež čítavam forum čo Ti poradila alla66 a podľa toho sú stále problémy s faktúrami. Ale zase priznajme pravdu, píšu tam dokola tí istí, a samozrejme 1000 ludí nenapíše, že je to už super, že nemajú problémy, že elektronická faktúra sa im vydarila lebo majú k tomu zadara výpis hovorov (tuším ) ale keď 5 ľudí napíše, že je to strašné, že sú stále problémy, že faktúry sú doručené neskoro, že sa nestihne zaplatiť a tak ďalej. Tak sa prikloníme pri posudzovaní spoločnosti skôr k negatívnym veciam no nie?:D
syrik
10.07.09,18:34
No ľudia, aká haluz...dostala som v O2 novú kartu s číslom novým, ktoré sa mi do 25 dní prehodí na moje aktuálne...no a údajne už tú kartu môžem používať, vraj tam mám nejakých 100 Sk kredit...no v reále tam mám asi 50Sk...paráda..
syrik
10.07.09,18:49
No a na nete píšu, že tam má byť 1.83 EUR...tak neviem, o čom točil...tak už nič :D:D:D
alla66
10.07.09,21:45
No a na nete píšu, že tam má byť 1.83 EUR...tak neviem, o čom točil...tak už nič :D:D:D

Neviem, :confused: akú kartu budeš mať...

Ak prechádzaš z T-M do http://www.sk.o2.com/images/forum/replacement/logo_o2.gif na faktúru, dostaneš SIM kartu http://www.sk.o2.com/images/forum/replacement/logo_o2.gif a platíš ešte 0,01 € za aktiváciu.

Pri prechode na kartu s dobíjaním kreditu si treba kúpiť SIM za 3,49 €, z čoho je 1,83 € už na karte ako prednastavený kredit.

Nikto netočí, musíš sa viac informovať:)
alla66
10.07.09,22:11
Pozor!
Neviem, či Ťa v predajni informovali, prechod z paušálneho programu O2 fér na predplatenú kartu O2 fér nie je už v súčastnosti stále možný.
syrik
11.07.09,05:51
Pozor!
Neviem, či Ťa v predajni informovali, prechod z paušálneho programu O2 fér na predplatenú kartu O2 fér nie je už v súčastnosti stále možný.


Nie, to mi nespomínali...:rolleyes:
Barbara
13.07.09,03:39
klik: preneste si číslo

http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html


p.s. V auguste mi konči Tmobile a tiež chcem prejsť do O2, za prenesenie čísla O2 dá bonus 16,60€, lenže to prenesenie trvá mesiac, a to znamená, že mesiac by som platila ešte Tmobilu. V tmobile je 1 hovor drahší ako v O2. Takže ja si zoberiem nové číslo z O2. S tmobilom už nechcem mať nič spoločné,:mad: ani nechcem ich číslo.
mojím známym rozpošlem to nové číslo a je to:)

programy- a ceny O2 fér
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer.html?utm_source=Google&utm_medium=PPC&utm_campaign=Brand
alla66
13.07.09,04:27
Poradím Ti, číslo si môžeš vybrať. Neber prvé, ktoré Ti ponúknu na predajni... Vyžiadaj si viac kariet a rozhodni sa pre číslo
ktoré si ľahko zapamätáš.
alla66
29.08.09,17:17
No ľudia, aká haluz...dostala som v O2 novú kartu s číslom novým, ktoré sa mi do 25 dní prehodí na moje aktuálne...no a údajne už tú kartu môžem používať, vraj tam mám nejakých 100 Sk kredit...no v reále tam mám asi 50Sk...paráda..

syrik, ako sa ti telefonuje s novým operátorom? ;):D:) pochváľ sa, si spokojná?:)

na doplnenie pridám novinku, ktorá platí od 25.8.2009 - zákazníci O2 Fér aktivovať nový Extra balíček obsahujúci 300 minút volaní na účastnícke čísla do všetkých sietí na Slovensku za cenu len 27 € s DPH (813,40 Sk). Po aktivácii balíčka tak zákazník zaplatí za každú prevolanú minútu iba 9 eurocentov (2,71 Sk).

Aktivácia balíčkov je jednoduchá – stačí poslať SMS v tvare ALL300 A na skrátené číslo 99222. Zákazník obratom dostane potvrdenie aktivácie vybraného balíčka. Automatické obnovovanie balíčka môže zákazník kedykoľvek zrušiť, ak zašle SMS v tvare ALL300 D. Extra balíček 300 minút do všetkých sietí funguje podľa rovnakých pravidiel, ako Extra balíček 100 minút do všetkých sietí.
syrik
29.08.09,20:52
syrik, ako sa ti telefonuje s novým operátorom? ;):D:) pochváľ sa, si spokojná?:)

na doplnenie pridám novinku, ktorá platí od 25.8.2009 - zákazníci O2 Fér aktivovať nový Extra balíček obsahujúci 300 minút volaní na účastnícke čísla do všetkých sietí na Slovensku za cenu len 27 € s DPH (813,40 Sk). Po aktivácii balíčka tak zákazník zaplatí za každú prevolanú minútu iba 9 eurocentov (2,71 Sk).

Aktivácia balíčkov je jednoduchá – stačí poslať SMS v tvare ALL300 A na skrátené číslo 99222. Zákazník obratom dostane potvrdenie aktivácie vybraného balíčka. Automatické obnovovanie balíčka môže zákazník kedykoľvek zrušiť, ak zašle SMS v tvare ALL300 D. Extra balíček 300 minút do všetkých sietí funguje podľa rovnakých pravidiel, ako Extra balíček 100 minút do všetkých sietí.


Ahoj Alla,

o tej novinke už viem ;) čo k tomu dodať? som maximálne spokojná..:) a to naozaj...už tam prestúpil aj otec :---
Xanti
29.08.09,20:55
Ahoj Alla,

o tej novinke už viem ;) čo k tomu dodať? som maximálne spokojná..:) a to naozaj...už tam prestúpil aj otec :---Syrik , môžem otázku?
Koľko si platila predtým v Tmobile a koľko minút si prevolala, a koľko platíš teraz v O2 a koľko minút mesačne prevoláš...
To vieš len ženská zvedavosť ... :D:D:D:D

Ináč je fajn, že si spokojná .
misomiso
29.08.09,20:56
A co pokrytie a spolahlivost siete?
alla66
29.08.09,20:56
Ahoj Alla,

o tej novinke už viem ;) čo k tomu dodať? som maximálne spokojná..:) a to naozaj...už tam prestúpil aj otec :---
ahoj, som rada.http://smajlici-1.ic.cz/gesta/1/007.gif
syrik
30.08.09,07:38
Syrik , môžem otázku?
Koľko si platila predtým v Tmobile a koľko minút si prevolala, a koľko platíš teraz v O2 a koľko minút mesačne prevoláš...
To vieš len ženská zvedavosť ... :D:D:D:D

Ináč je fajn, že si spokojná .


V podstate tam nie je cenovo nejaký rozdiel, čo sa týka O2 alebo T-mobilu...platím zhruba rovnako...ale...v O2 mám raz toľko voľných minút ako som mala v T-mobile...a to som mala paušál 55 a viac s kupónom, teda za 50% zľavu....takže teraz by som platila raz toľko...

Čo sa týka pokrytia, to je už trošku horšie..nestalo sa mi síce, že by som stratila signál, ale v práci mám napríklad slabý signál...
Xanti
30.08.09,07:42
V podstate tam nie je cenovo nejaký rozdiel, čo sa týka O2 alebo T-mobilu...platím zhruba rovnako...ale...v O2 mám raz toľko voľných minút ako som mala v T-mobile...a to som mala paušál 55 a viac s kupónom, teda za 50% zľavu....takže teraz by som platila raz toľko...

Čo sa týka pokrytia, to je už trošku horšie..nestalo sa mi síce, že by som stratila signál, ale v práci mám napríklad slabý signál...
Takže ak tomu rozumiem, tými voľnými minútami myslíš, že si si aktivovala balíček ALL100 teda 100 minút do všetkých sietí za 10 € ?

Čo sa týka signálu, máš navolenú manuálne sieť O2, alebo to máš automaticky a v prípade slabého signálu O2 si v romingu cez Tmobile?
syrik
30.08.09,07:58
Takže ak tomu rozumiem, tými voľnými minútami myslíš, že si si aktivovala balíček ALL100 teda 100 minút do všetkých sietí za 10 € ?

Čo sa týka signálu, máš navolenú manuálne sieť O2, alebo to máš automaticky a v prípade slabého signálu O2 si v romingu cez Tmobile?


Áno, mám ten baíček...

a čo sa týka siete...netuším, ale asi automaticky...
bikam
30.08.09,10:57
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?
31Jankal
04.09.09,04:50
Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.
Xanti
04.09.09,05:15
Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.To fakt? A bez upozornenia? Len to človek vidí vo FA? Tak to je sila, maximálna. :mee:
ZuzanaP
04.09.09,05:20
To fakt? A bez upozornenia? Len to človek vidí vo FA? Tak to je sila, maximálna. :mee:


Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.

Oprava: s DPH, prepáčte:)
Xanti
04.09.09,05:25
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.
Ešte, že O2 si účtuje pri faktúrovom O2 fér 20 eur, ktoré po roku vráti.

Tak to ružový a pomarančový už nevedia ako a kde zdierať svojich zákazníkov? Asi chcú pomôcť modrému operátorovi aby mal viac klientov. :D:D:D:D
bikam
04.09.09,06:01
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.
Nerozumiem tomu, aká "zmena"? Mohla by si to objasniť, zachvíľu mi končí paušál, zaujíma ma to. Díky.
ZuzanaP
04.09.09,06:23
Nerozumiem tomu, aká "zmena"? Mohla by si to objasniť, zachvíľu mi končí paušál, zaujíma ma to. Díky.
výmena telefonu, prechod na iný paušál
bikam
04.09.09,07:12
takže ma to asi čaká, díky za skorú odpoveď
alla66
04.09.09,12:35
Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.

.... účtuje sa poplatok 7,95 € s DPH...môže sa uhradiť bodmi z T-Mobile Club...

poplatok sa neúčtuje, ak si predĺžiš viazanosť a vyberieš telefón cez e-shope , ktorý nájdeš na stránkach T-Mobile
alla66
04.09.09,12:53
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.

Orange si účtuje :
Aktivačný/administratívny poplatok ....11 € s DPH

Aktivačný/administratívny poplatok – verný zákazník 8 € s DPH
( - Verný zákazník je účastník, ktorý aktívne využíva elektronické komunikačné služby spoločnosti Orange Slovensko, a.s., (hlasové, dátové alebo SMS účastnícke programy) minimálne počas predchádzajúcich 6 mesiacov za sebou, a to prostredníctvom aspoň jednej SIM karty, registrovanej na tohto účastníka, s výnimkou účastníkov predplatenej služby Prima alebo Orange Click. Uvedené sa netýka účastníkov služby Orange Doma.)
alla66
04.09.09,13:28
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje ???, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?

Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.;)

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón?

napr.:
Vďaka novému Majster paušálu voláš kedykoľvek za najvýhodnejšiu jednotnú cenu len 0,12 EURO [3,62 SKK] za minútu do všetkých sietí a platíš len toľko, koľko prevoláš. Paušál obsahuje 50 SMS + MMS a 25 MB dát pre internet v mobile. Ak nepotrebuješ nový mobil, aktivuješ si Majster paušál bez viazanosti.

alebo:
https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html

Ak to nie je pravé orechové, počkaj si na vianočné akcie, ktoré začínajú už v októbri.:D:);)
bikam
05.09.09,10:46
Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.;)

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón

1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
frederyka
05.09.09,11:00
ja uvažujem nad Paušál Snov ktorý obsahuje mesačne 50 minút do všetkých sietí SR a pevných sietí EÚ za 10.90 € a vyberiem si nový mobil od 1 €:) lacnéééé...nie?
duves
07.09.09,05:09
No bol som sa pytat. Myslim, že sa oplati prejst ku nim. Už nikdy blokovany mobil! Ten si kupim v normalnej predajni (z 50 modelov v mojej kategorii, miesto 3 kusov v T-M) a 60 minut v O2 ma vyjde na 7,80€ miesto 15€ v T-M. Rozdiel medzi 15€ a 7,80€ je 7,20€ a krat 24 mesiacov=172€. Taky si možem kupit novy pristroj, resp. aj lacnejsi.
Ta T-M skladacka "podlaseba" co maju teraz kampan na to stoji za nič.
alla66
07.09.09,20:00
1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná

tento link mi poslala kamoška;)http://valasek.blog.sme.sk/c/203372/Chcem-pausal-Aky-a-od-koho.html
duves
08.09.09,04:15
tento link mi poslala kamoška;)http://valasek.blog.sme.sk/c/203372/Chcem-pausal-Aky-a-od-koho.html
Ze sa mu to chce (lo) takto zisťovať.
Ten program - od T-M podla seba ma jednu nepresnost, ak niekto nechce mobil, tak doplnkovy balíček je iba na 1 rok. Inak povedane, zhanam program asi 60 minut. T-M ponuka program podla seba 1 za 10€, ale je tam iba 40 minut, ak si vyberiem dalsich 40 minut, mam až 80 minut, s tym, že to bude platiť iba prvych 12 mesiacov. A je to za 10€ oproti 60 minutam v o2 za 7,80€, kde to bude na 2 roky a nie iba 12 mesiacov.
Kika69
08.09.09,15:08
Tak ja osobne už ledva čakám, aby mi po 9 rokoch skončila viazanosť v T-Mobile (viazanosť mi končí v apríli 2010) a už aj utekám k O2. S T-Mobilom sa už trápim mesiace, odkedy mám program Vo veľkom 100 mi neprenášajú neprevolané minúty v plnej výške a nechcú mi uznať reklamáciu, už som posielala 3. námietku. A ešte stále som za svojím problémom nedala bodku. Teraz som si na vlastné náklady vytlačila podrobné výpisy hovorov, ktoré jasne dokazujú moju pravdu, som zvedavá na ich reakciu. Z T-Mobilu som neskutočne sklamaná, z ich neochoty riešiť problém T-MOBILE NIKDY VIAC!!!
Inak som zakladateľkou témy
http://www.porada.sk/t103677-rozculuju-ma-ruzovi-al-ktory-mobilny-operator-sa-vam-osvedcil.html
alla66
08.09.09,16:02
Ze sa mu to chce (lo) takto zisťovať.
Ten program - od T-M podla seba ma jednu nepresnost, ak niekto nechce mobil, tak doplnkovy balíček je iba na 1 rok. Inak povedane, zhanam program asi 60 minut. T-M ponuka program podla seba 1 za 10€, ale je tam iba 40 minut, ak si vyberiem dalsich 40 minut, mam až 80 minut, s tym, že to bude platiť iba prvych 12 mesiacov. A je to za 10€ oproti 60 minutam v o2 za 7,80€, kde to bude na 2 roky a nie iba 12 mesiacov.

ahojky, ak si zoberieš paušál 55 Viac, Relax 60 a vyššie.....
bez telefónu..dvojnásobok minút dostaneš na dva roky;)
do konca mesiaca dostaneš k paušálu kupón na 50% zľavu, ktorý môžeš podarovať blízkej osobe;)
duves
08.09.09,17:12
ahojky, ak si zoberieš paušál 55 Viac, Relax 60 a vyššie.....
bez telefónu..dvojnásobok minút dostaneš na dva roky;)
Ved hej, ale ja nepotrebujem dvojnasobok. Nepotrebujem "kupit" dvakrat tolko chleba ako mi stacilo doteraz. To je ten ich ofajč.



do konca mesiaca dostaneš k paušálu kupón na 50% zľavu, ktorý môžeš podarovať blízkej osobe;)
To som už raz využil. Pred 2 rokmi. Na inzerat som to strelil.
31Jankal
22.09.09,07:57
Dobrý den, potrebujem sa v T-mobile priamo spojiť s operátorkou ohľadom fa. Poradte mi ako. Skúšala som to cez 12345 ale tam som nič nepočula ako priame spojenie. Dakujem
bobino38
22.09.09,08:14
...po spojení s 12345 hláskou zvol volbu 3 a potom hned volba 1
Olice
22.09.09,08:28
Dobrý den, potrebujem sa v T-mobile priamo spojiť s operátorkou ohľadom fa. Poradte mi ako. Skúšala som to cez 12345 ale tam som nič nepočula ako priame spojenie. Dakujem
Po spojení stlačiť možnosť 3 - hlavné menu, ďalej stlačiť 6 - spojenie s operátorom a lebo 4 - kontrola faktúr.
Xanti
13.10.09,17:39
Pozor, pozor:D:D:D

Možno mnohých z Vás zaujme táto info

http://www.sk.o2.com/ludia/novinky/587_o2:-aj-do-ceska-za-slovenske-ceny.html

do Českej republiky voláte, smskujete, mmskujete za tie isté ceny ako na Slovensku - týka sa všetkých sietí.
Tj.
hovory ... 0,13 € / minúta ( sekundová tarifikácia )
sms....... 0,06 €
mms...... 0,25 €

Dokonca do ČR voláte a smskujete v rámci balíčkov pri službe O2Fér.

Myslím, že je to veľmi výhodná ponuka pre ľudí čo majú veľa kontaktov v ČR.
alla66
16.11.09,16:59
T-Mobile od dnes predstavuje úplnú novinku:

6 000 minút na volania do siete T-Mobile, ktoré možno využívať každý deň v čase od 9. do 17. hodiny skombinuje s balíčkom s 3 000 minútami od 19. do 7. hod. počas pracovných dní a celých víkendov a s balíčkom so 40 voľnými minútami do všetkých sietí / alebo 400 SMS do všetkých slovenských sietí. / môže zákazník získať nekonečný paušál za 19,99 € mesačne.

Pri kúpe svojho paušálu má k dispozícii aj doplnkový balíček web'n'walk 1 500 za špeciálnu cenu 4,995 € mesačne na celé dva roky pri svojej štandardnej 24-mesačnej viazanosti.

Môže si vziať aj ďalší bonusový balíček na dva roky zadarmo a k tomu akciový telefón alebo kupón na paušál pre blízkeho.
duves
16.11.09,18:22
Prečo využiť vianočné akcie mobilných operátorov v čase krízy?
http://komunikuj.sk/blog/zwaro/preco-vyuzit-vianocne-akcie-mobilnych-operatorov-v-case-krizy
Xanti
16.11.09,19:51
T-Mobile od dnes predstavuje úplnú novinku:

6 000 minút na volania do siete T-Mobile, ktoré možno využívať každý deň v čase od 9. do 17. hodiny skombinuje s balíčkom s 3 000 minútami od 19. do 7. hod. počas pracovných dní a celých víkendov a s balíčkom so 40 voľnými minútami do všetkých sietí / alebo 400 SMS do všetkých slovenských sietí. / môže zákazník získať nekonečný paušál za 19,99 € mesačne.

Pri kúpe svojho paušálu má k dispozícii aj doplnkový balíček web'n'walk 1 500 za špeciálnu cenu 4,995 € mesačne na celé dva roky pri svojej štandardnej 24-mesačnej viazanosti.

Môže si vziať aj ďalší bonusový balíček na dva roky zadarmo a k tomu akciový telefón alebo kupón na paušál pre blízkeho.Ta ja kočka neviem i tak skúšam i tak skúšam v Tmobile si to takto namodulovať a nedá sa mi ... dačo mi ušlo? Ja som nikde nenašla 6000 minút v čase od 9 do 17 hodiny. :eek:
alla66
16.11.09,20:16
pri písaní príspevku to bola asi dve hodiny nová akcia...asi ešte nenabehla do systému.