vedec
25.04.09,00:29
Dobrý den Všetkým ktory nastivia túto temu:)

Mám napad na ktorý potrebujem Firmu (v podstate investora) ktora si zoberie za mna uver. Ja viem poviete si že som blby, nikto cudzi my za uver nebude ručiť. Ale kto sledoval správy na M. dňa 23.4 tak urcite pochopi preco toto pišem.
Tak v skratke opišem ten prispevok čo bol v správach. Jedna sa o to ze podnikateľ za urcitých kriterií moze dostať uver v tych spravach je vsetko popisane kolko môže max. uver, proste vsetko. A ked som dobre pochopil tak v spravach hovorili že je tento uver da vláda a je tam aj vyriesena platobna neschopnosť. Cize ak by sa firma dostala do dlhov tak si to zaplatime my vsetci. Aspon som to tak pochopil ak nie tak ma prosim Vas opravte.

Teraz ku mne napad by bol ale ako v kazdom pripade niesu peňiaze a take peniaze by sa nedali len tak zohnať. Nápad je v oblasti poľnohospodarstva a myslim si ze je velmi výnosny a myslim si ze netáram bludy. A sa mi neoplatí chodiť za tým ked praktický nemam Firmu (investora).

Takže ak sa tu niekto najde a mysli si že by šiel do toho tak prosim pozrite si spravy na M. a nasledne ak budete mať fakt zaujem tak ma kontaktuje SS.

Za pochopenie dakujem

A na vase otazky rád odpoviem
arizona
25.04.09,06:20
Nerozumiem, prečo si úver nemôžeš zobrať na seba:confused:
Ked je to také jednoduché ,bezpečné a prístupné tak by si ho zabral každý podnikateľ pre seba, nie?

Never všetkému,čo sa povie v telke. Ak je to taký fajn projekt, tak to bude iba pre vyvolených...
vedec
25.04.09,12:27
Vieš keby som bol podnikateľ tak to predsa nedavam sem. A o podmienky uveru sa este pojdem aj tak spytať do banky len ako som napisal potrebujem firmu resp. cloveka podnikateľa ktory by do toho siel somnou.
pavol54
25.04.09,14:01
Najrizikovejšia pre investovanie je oblasť poľnohospodárstva, poznám takých čo sa na jar búchali do pŕs ako to oni za rok zmáknu akí budú ziskoví len aby im niekto požičal a spravidla to v polovici sezóny nechali lebo nerátali s tým že poľnohospodár musí rátať s tým že okrem príchodu jari, leta, jesene, a zimy môže napršať nevhod alebo nenaprší vôbec alebo príde neplánovane ľadovec, vietor, alebo mor o zvierat. to vážený nie je obchod, keď si obchodník kúpi len vtedy keď má komu predať. Hovorím keby bola poľnohospodárska výroba taká rentabilná a zisková tak ju robia všetci a nás čo sa stým trápime by už dávno vytlačili finanční žraloci. Ale to ešte len príde. Ak však máte také excelentné záruky zisku, banka vám určite vyjde v ústrety.
vedec
25.04.09,21:15
Lenže banka potrebuje nejaku zaruku a ak by som ju mal asi by som sa na to vysral a nepisal tento roman o tom. Lebo ak si pozeral tie spravy urcite by ti doslo preco to robim. Sam nepodnikatel nemam sancu lebo cim rucit? Ale to co sa naskytlo tak to je ako chudobnemu by si ponukal milion, len tak. Lebo ich mas vela a nemas ich kde minut.
Lebo pre mna nepracujuceho a navyse ZTP ktorý nema vela sanci zarobiť je to ako vyhrať Japkot. A myslim si že tento raz by boli sance na vyhru vysie ako je to v skutocnosti.

No vidim že skor najdem ihlu v kope sena ako tu niekoho kto by sa mi ozval.
marjankaj
25.04.09,21:48
Lenže banka potrebuje nejaku zaruku a ak by som ju mal asi by som sa na to vysral a nepisal tento roman o tom. Lebo ak si pozeral tie spravy urcite by ti doslo preco to robim. Sam nepodnikatel nemam sancu lebo cim rucit? Ale to co sa naskytlo tak to je ako chudobnemu by si ponukal milion, len tak. Lebo ich mas vela a nemas ich kde minut.
Lebo pre mna nepracujuceho a navyse ZTP ktorý nema vela sanci zarobiť je to ako vyhrať Japkot. A myslim si že tento raz by boli sance na vyhru vysie ako je to v skutocnosti.

No vidim že skor najdem ihlu v kope sena ako tu niekoho kto by sa mi ozval.

Teda ak by si mal záruku, tak by si nič nezarobil.
Keď záruku nemáš, tak sa na to tiež vyser, a tiež nič nezarobíš.
To je dilema čo?
padro
26.04.09,14:36
daj si radsej tu sportku mimotemy
wagner
26.04.09,14:53
Zlož si ružové okuliare a pozri sa na tie televízne kecy zdravým rozumom. Nedaj sa oblbovať. Ja by som za nápad, nech je akýkoľvek v poľnohospodárstve nezaložila nič. A ak Ti na to niekto naletí, tak nám ho prosím Ťa predstav. Zažila som jednu osobu, čo lietala v oblakoch, zobrala si úver a dnes je na ulici s celou rodinou. Doporučujem žiť v realite a nie v oblakoch.
rickman
26.04.09,17:28
Nápad je v oblasti poľnohospodarstva a myslim si ze je velmi výnosny a myslim si ze netáram bludy. A sa mi neoplatí chodiť za tým ked praktický nemam Firmu (investora).

Takže ak sa tu niekto najde a mysli si že by šiel do toho tak prosim pozrite si spravy na M. a nasledne ak budete mať fakt zaujem tak ma kontaktuje SS.

Za pochopenie dakujem

A na vase otazky rád odpoviem

No napis SS o co by slo, kedze polnohospodarstvo je dost siroka oblast.