KIKA28
25.04.09,14:30
Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s konkrétnymi homeopatickými prípravkami, pre dieťa, ktoré po nástupe do kolektívu je neustále choré a má stále soplíky. Z toho jej nastúpi kašeľ a stále dookola. Detská lekárka samozrejme chce dať vybrať nosnú mandlu , ale ja by som radšej skúsila ešte nejakú alternatívnu liečbu- homeopatickú. Neviete náhodou či to niekomu zabralo a prosím o presné názvy liekov aby som sa rozhodla.Dcéra má 3,5roka.
alla66
25.04.09,13:35
V knižke Staré, dobré ,vyskúšané sa píše- na nosné mandle pomáha :figy sušené rozotreté a dobre vymiešané priložiť ako náplasť na nos.Zmäkčuje.
1- Nie je dcérka alergická? Ak ste neboli na testoch, bolo by dobré informovať sa u detskej lekárky.
2- Ja som mala tieto problémy so synom, vtedy som zrušila všetky koberce, denne umývala podlahu od prachu a na spanie kúpila protialergické paplóny. Stav sa zlepšil.
legolas
26.04.09,08:58
... navrhujem, aby si dala dieťaťu tie nosné mandle vybrať, je to lepšie ako by malo dieťa stále trpieť. Nosné mandle aj tak po čase znova narastú.
BXLmiami
26.04.09,09:09
Opakovane choré dieťa je jednou z najlepších diagnoz pre liečbu homeopatikami,musí ísť ale o terénnu liečbu a nie že prídeš do lekárne a kupiš si niečo,tak to veľmi fungovať nebude.Mala by si najsť lekára,opakujem lekára,ktorý pracuje s homeopatikami ,ale najlepšie metodikou spolu s klasickou medicínou.O takomto lekárovi najbližšie k Tebe sa dozvieš na spoločnosti Boiron.Oni maju zoznam lekárov,ktorí robia aj homeopatiu.