Betka 495
26.04.09,10:28
V hromadnej tlači tlačím likvidačné listy k faktúram. V predkontácii mi vytlačí nesprávne číslo účtu, napr. na str. D mám mať 602300 a na likv.list mi vytlačí 602602 - takúto anal. ani nemám v osnove. Kde by som to vedela opraviť?
bendži
26.04.09,08:31
Skús skontrolovať tlačový formulár likvidačného listu ktorý používaš.. podľa mňa bude chyba tam, miesto tlačenia analytiky tam bude zrejme nadefinovaný chybne parameter syntetického účtu
Betka 495
26.04.09,13:00
nevedela som kde sa tlačový formulár nastavuje ale ak dám tlačiť tzv vnútorný zaúčtovací doklad tak mi to vytlačí správne
Tamila
27.04.09,06:44
Mne to takto tlačí pri niektorých vnútorných zúčt.dokladoch. Keď som vymenila iné číslo výstupnej zostavy vnútorného zúčt. dokladu, tam mi to tlačí dobre.
betka
30.06.11,12:54
Prosím Vás, tlačím si ku všetkým FA vnútorný zaúčtovací doklad (mrzko píšem, škrabem) a neviem si nadstaviť kontroloval: meno xy a zaúčtoval: mám tam správca, kt. vždy preškrtnem a podpíšem sa. Viete mi pomôcť? Vďaka
Tamila
01.07.11,08:30
Prosím Vás, tlačím si ku všetkým FA vnútorný zaúčtovací doklad (mrzko píšem, škrabem) a neviem si nadstaviť kontroloval: meno xy a zaúčtoval: mám tam správca, kt. vždy preškrtnem a podpíšem sa. Viete mi pomôcť? Vďaka
Ja som to urobila takto:
Vyberieš si výstupnú zostavu, napr. likvidačný list 001, napravo dáš tlačítko Skopírovať a vytvorí sa nová zostava likvidačný list A01, napravo stlačiť Editovať a otvorí sa celá tabuľka. Tam úplne na ľavom okraji sú znaky - napr. ruka, lupa atď. Nájdeš veľké tučné A a myšou prejdeš napr. na Kontroloval alebo zaúčtoval - s myšou ide zároveň taký prerušovaný obdĺžnik, ktorý klikneš kde potrebuješ a vpíšeš text, aký potrebuješ. Pred zatvorením potvrdíš uložiť. Potom si už iba vyberieš výstupnú zostavu, ktorá je editovaná.
betka
02.07.11,09:50
Ja som to urobila takto:
Vyberieš si výstupnú zostavu, napr. likvidačný list 001, napravo dáš tlačítko Skopírovať a vytvorí sa nová zostava likvidačný list A01, napravo stlačiť Editovať a otvorí sa celá tabuľka. Tam úplne na ľavom okraji sú znaky - napr. ruka, lupa atď. Nájdeš veľké tučné A a myšou prejdeš napr. na Kontroloval alebo zaúčtoval - s myšou ide zároveň taký prerušovaný obdĺžnik, ktorý klikneš kde potrebuješ a vpíšeš text, aký potrebuješ. Pred zatvorením potvrdíš uložiť. Potom si už iba vyberieš výstupnú zostavu, ktorá je editovaná.

Géééééniúúúúús, ďakujem. Budem skúšať v nočnej.
Tamila
02.07.11,16:30
Mňa to troška potrápilo, kým sa mi to podarilo :D