jana987
27.04.09,07:42
dobry den.chcela by som sa opytat:otec dietata nebol na navstevu urcenu sudom uz 7 mesiacov,vyzivne neplati(teda poslal teraz mesacne po exekutorovi).v case dalsej navstevy my uz mame plan cestovat na tyzden na dovolenku.moze to byt problem ak by sa chcel otec nahodou stretnut?
arizona
27.04.09,07:40
Ja by som sa tým na Tvojom mieste netrápila. On sa neobťažoval 7 mesiacov a Ty sa trápiš kvôli jednému týždňu?

Žiaden problém z toho nemôžeš mať, jedine ak by náhodou došiel,tak sa môže rozčulovať,alebo vytýkať...ale to si dokážeš obhájiť, nie?
Netráp sa tým a uži si peknú dovolenku:)
Chobot
27.04.09,08:25
dobry den.chcela by som sa opytat:otec dietata nebol na navstevu urcenu sudom uz 7 mesiacov,vyzivne neplati(teda poslal teraz mesacne po exekutorovi).v case dalsej navstevy my uz mame plan cestovat na tyzden na dovolenku.moze to byt problem ak by sa chcel otec nahodou stretnut?

Raz keď súd rozhodol, že má právo stretávať sa napr. v prvý víkend v mesiaci, tak si povinná mu umožniť stretnúť sa s dieťaťom v prvý víkend, aj keď za ním nebol niekoľko mesiacov. Inak porušuješ rozhodnutie súdu. Prečo si plánuješ dovolenku presne na ten termín, kedy má súdom určené stretnutie?
jana987
27.04.09,08:41
v podstate sme boli pozvani mojim bratrancom aj s detmi,oni pridu na dovolenku z ineho statu a uz aj nam zaplatili pobyt.ja som si termin nevyberala sama.toto je ako dar.tiez som sa to snazila posunut,ale nejde to,neplatim si to ja:).ja by som rada oznamila otcovi,ze nebudeme doma,a dohodla si iny termin ak by mal zaujem,ale okrem pisomnej adresy nemame na nho kontakt,len on na nas.len som chcela vediet,ze ak nahodou,ci to moze na sude pouzit proti mne.doteraz sme ho stale cakali doma,a ani neoznamil,ze sa nedostavi.
Chobot
27.04.09,08:50
v podstate sme boli pozvani mojim bratrancom aj s detmi,oni pridu na dovolenku z ineho statu a uz aj nam zaplatili pobyt.ja som si termin nevyberala sama.toto je ako dar.tiez som sa to snazila posunut,ale nejde to,neplatim si to ja:).ja by som rada oznamila otcovi,ze nebudeme doma,a dohodla si iny termin ak by mal zaujem,ale okrem pisomnej adresy nemame na nho kontakt,len on na nas.len som chcela vediet,ze ak nahodou,ci to moze na sude pouzit proti mne.doteraz sme ho stale cakali doma,a ani neoznamil,ze sa nedostavi.

Neoznamuj mu dopredu, len ho tým upozorníš, že nebudeš doma a môže to zneužiť voči tebe. Choď a ak by aj v tom čase prišiel na návštevu, tak sa nanajvýš bude sťažovať, že si mu to neumožnila.
jana987
27.04.09,09:41
dakujem za radu:)