radondca
27.04.09,09:33
Dobry den
Chcel by som poprosit niekoho o radu, alebo o skusenosti s vodou na chate. Chatka je v chatkarskej oblasti, ale je bez zdroja vody, a najhorsie, je na vrchu kopca, cize aj vrtanie vlastnej studne by bolo asi neuspesne, lebo sused to robil a neuspesne, zatial mojim jedinym zdrojom je dazdova voda, ale ta je vhodna akurat na polievanie, ale ja by som potreboval vodu aspon uzitkovu, na nejake sprchovanie. Pitnu nieje problem si doniest, ale ked chcem chatu vyuzivat v zime a na dlhsiu dobu, tak by sa mi zisla aj nejaka sprcha.
Nema niekto nieco zaujmave vymyslene, ako to vyriesit?
Moc dakujem za rady
alla66
27.04.09,14:00
Moja verzia : :) Zavolaj si niekoho, kto vie hľadať vodu....Sused nemá, možno na teba sa usmeje šťastie....Ak nie , smola....Sprchovanie ...neviem,neviem...V núdzi sa dá opláchnúť v detskej vaničke i v dažďovej vode, ak ju chytáš napr. do čistých sudov, ktoré máš prepojené a po daždi prikryté , poprípade intímne miesta umyť pitnou vodou. Tak isto v zime si môžeš na umytie roztopiť čistý sneh. Nie je to luxus, ale na základnú hygienu to postačí. Ak neveríš dažďovej vode, prilej trocha dezinf.prostriedku zn.SAVO:)