alicacka
27.04.09,17:00
Prosím Vás, vedel by mi niekto povedať zo skúsenosti, či počet strán bakalárskej práce 35-55 má byť aj s prílohami - t.j. všetko spolu, alebo len jadro ?
Vopred ďakujem každému za odpoveď.
lejka
27.04.09,15:29
Prílohy sa nečíslujú a ani sa nepočítajú do počtu. Písala som bakalársku prácu pred mesiacom a o týždeň mám skúšky.
Marína
27.04.09,15:48
Prílohy sa nečíslujú a ani sa nepočítajú do počtu. Písala som bakalársku prácu pred mesiacom a o týždeň mám skúšky.
mimotemy Držím palce, nech všetko dobre dopadne.:)
Lianka
27.04.09,15:57
alicacka, tieto zalezitosti by ste mali mat upravene v smernici, ktoru skola vydala (smernica v zmysle: smernica o zaverecnych pracach). Okrem rozsahu by si tam mala najst: pocet stran, okraje, velkost a typ pisma, odolavku na spravne sposoby citacie (STN norma), a kopu kopu dalsich nielen formalnych nalezitosti...

Bc. pracu som pisala minuly rok - skor, ako clovek zacne, odporucam precitat si smernicu, nastavit si formaty - neskor tym clovek nemusi stracat cas a prip. upravovat rozsah.
alicacka
27.04.09,16:00
Ďakujem za cenné odpovede. V smerniciach máme len, že bak.práca má mať 35-55 strán a ani slovo o tom, či sa tam počítajú prílohy. Takže preto som sa zaujímala, či vy skúsenejší náhodou neviete.