Marína
14.07.05,22:05
Prosím o radu.
Je možné vytlačit dochádzku pre zamestnanca, ktorý má nadefinovaný kalendár pracovných smien? Všemožne sa snažím, ale nikde to neviem nájsť. Alebo dá sa z pracovného kalendára načítať do dochádzky?
lenkak
15.07.05,11:38
Ak máš nadefinovaný pracovný kalendár tak áno.
Marína
15.07.05,15:18
Lenka, prosím Ťa, napíš mi ako ten prac. kalendár sa dá načítať do dochádzky a následne vytlačiť, resp. potom môžem ho opraviť v dochádzke pri prípadnej dovolenke atd.? Pozerám a skúšam to zľava, sprava, zhora a zdola a neviem to docieliť. Tým, čo majú preddefinovaný pracovný kalendár musím dochádzku vypisovať ručne (na tlačivo). Za prípadnú ochotu(čo u Teba je vždy) vopred vďaka. Pekný víkend.
pingino
16.07.05,12:00
Ak ma zamestnanec nadefinovany pracovny kalendar, do dochadzky zamestnanca sa zaznamenavaju len odchylky oproti prac. kalendaru napr. dovolenka, nemoc atd.
Ked pre tlac dochadzky pouzijete predlohu c.2, s dochadzkou sa zaroven vytlaci aj prac. kalendar. Ak zamestnanec odpracoval cely mesiac podla prac. kalendara a teda do dochadzky ste nic nepridali, pred tlacou zostavy kliknite na tlacitko Parametre a zafajknite Tlacit zamestnancov bez dochadzky inak by sa zobrazila hlaska "Ziadne data pre tlac".
Marína
17.07.05,18:13
Pingino, vďaka! Veľmi si mi pomohol(la).
lenkak
18.07.05,09:26
No Pingino Ti to už dokonale vysvetlil/a.