Mrgrabber
28.04.09,08:11
Dobrý deň chcel by som poradiť pri kúpe nového monitora mám už vybratý
SAMSUNG 22" LCD SyncMaster 2243SN FULL HD
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=12992337
a chcel by som sa vás spýtať či nemáte náhodu niekto 22" monitor s full HD a ako ste s ním spokojný a či mám pri jeho kúpe požadovať v predajni aj vyskúšanie podania farebnej palety lebo ako je to aj s LCD tv že pekné čísa a ceny v kataógoch ale farebné podanie je úplne iné a ešte by som cel podotknúť že tento monitor má menšie pixely ako klasicke 22" monitory vopred ďakujem:)
Chobot
28.04.09,06:51
Dobrý deň chcel by som poradiť pri kúpe nového monitora mám už vybratý
SAMSUNG 22" LCD SyncMaster 2243SN FULL HD
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=12992337
a chcel by som sa vás spýtať či nemáte náhodu niekto 22" monitor s full HD a ako ste s ním spokojný a či mám pri jeho kúpe požadovať v predajni aj vyskúšanie podania farebnej palety lebo ako je to aj s LCD tv že pekné čísa a ceny v kataógoch ale farebné podanie je úplne iné a ešte by som cel podotknúť že tento monitor má menšie pixely ako klasicke 22" monitory vopred ďakujem:)


S týmto síce skúsenosti nemám (mám ale 2 iné Samsung monitory, s ktorými som spokojný), ale z prametrov si myslím, že to bola dobrá voľba. Pokiaľ to budeš používať k PC, tak obraz nebude horší ako pri predvádzaní, lebo výstup bude z PC digitálny. Rozdiel býva vtedy, keď v obchode prezentujú TV pri prehrávaní nejakého DVD, vtedy je obraz nádherný a doma to človek pripojí na svoju káblovú TV, kde nemá kvalitný signál. Potom ten obraz je očividne horší. Ale toho sa báť nemusíš (jedine keby si ho používal ako TV cez TV kartu v PC, vtedy je kvalita obrazu závislá od signálu). A menšie body sú len výhodou, budeš mať menšiu zrnitosť aj pri práci zblízka.
Mrgrabber
28.04.09,07:23
no podla mňa to je tieš vinikajúca voľba pomer\cena\výkon a ešte k tomu to že to je 22" s Full HD rozlíšením ja ho budem používať tak prevažne na film nejaku tu hru sem tam pripadne tak kancelarska práca takže treba ho už len objednať :D
Fero11
28.04.09,07:37
mozes, len pokukaj poriadne po eshopoch, lebo tvoj link, ktory vedie do eshopu, je dost drahy. V inych eshopoch ta bude stat aj o 10€ menej