gabika_s
28.04.09,08:33
Potrebovala by som pomoct, ako zmenit rozlisenie farieb na monitore. Cez nastavenia mi to vobec nejde, stale tam mam 4 bit a nechce sa to nijako ulozit. Jednoducho som vypla PC a ked som ho znovu zapla, tak uz to bolo taketo a neviem si s tym rady. Dakujem za akukolvek pomoc. Ak treba doplnit este nejake info, tak sa pytajte, snad budem vediet.
bobino38
28.04.09,07:19
...máš nainštalované drivery na grafickú kartu? akú maš grafiku? internú alebo externú?
Chobot
28.04.09,07:29
Potrebovala by som pomoct, ako zmenit rozlisenie farieb na monitore. Cez nastavenia mi to vobec nejde, stale tam mam 4 bit a nechce sa to nijako ulozit. Jednoducho som vypla PC a ked som ho znovu zapla, tak uz to bolo taketo a neviem si s tym rady. Dakujem za akukolvek pomoc. Ak treba doplnit este nejake info, tak sa pytajte, snad budem vediet.

Nie si náhodou v safe móde?

Ak nie, treba nainštalovať ovládače. Potom cez obrazovka - vlastnosti - nastavenia - kvalita farieb.
gabika_s
28.04.09,08:06
...máš nainštalované drivery na grafickú kartu? akú maš grafiku? internú alebo externú?

a ako to zistim? je pravda, ze vcera bol plny disk a tak som trosku "mazala", ze by som odstranila nieco potrebne?

a ako nainstalujem tie ovladace? ake? kde?
bobino38
28.04.09,08:09
akú máš grafickú kartu?
Chobot
28.04.09,08:36
a ako to zistim? je pravda, ze vcera bol plny disk a tak som trosku "mazala", ze by som odstranila nieco potrebne?

ajajaáááj...., určite si vymazala niečo dôležité. Mazať môžeš len dokumenty, nikdy nemaž niečo, o čom nevieš čo to je. Maž len to, čo vieš, že môžeš zmazať.


a ako nainstalujem tie ovladace? ake? kde?

K PC si nemala nejaké inštalačné CD?
duves
28.04.09,10:25
...máš nainštalované drivery na grafickú kartu? akú maš grafiku? internú alebo externú?
Myslel si integrovanu, alebio samostatnu (do AGP, PCI express...)?
bobino38
28.04.09,10:33
Myslel si integrovanu, alebio samostatnu (do AGP, PCI express...)?
myslel som integrovanúúúúú....