verenka@azet.sk
28.04.09,14:26
Dobrý deň do porady. Mám problém a chcem radu. Lekár zamestnanca, ktorý bol rok na doč. PN. vypísal. Problém je v tom, že PN ukončil viac ako o mesiac dozadu. začiatok pn je 12.03.2008 a koniec pn je 12.03.2009 len je háčik, že to lekár urobil 20.4.2009. V soc. poisťovni mi poradili aby sme zamestnanca dali na to obdobie na neplatené voľno ( s ktorým musí zamestnanec súhlasiť). A moja otázka čo s odvodmi do soc. poisť. a do zdravotnej poisťovne? zamestnanec je už uznaný za čiast. inv.dôchodcan a pracovný pomer trvá a bude naďalej trvať.Poradíte mi? ĎaKUJEM
verenka@azet.sk
29.04.09,05:06
Pekný deň nik mi neodpovie?
Brooke 7979
29.04.09,07:01
Ja by som najskôr skúmala prečo mal PN ukončenú spätne .
katka50
29.04.09,07:25
Dobrý deň do porady. Mám problém a chcem radu. Lekár zamestnanca, ktorý bol rok na doč. PN. vypísal. Problém je v tom, že PN ukončil viac ako o mesiac dozadu. začiatok pn je 12.03.2008 a koniec pn je 12.03.2009 len je háčik, že to lekár urobil 20.4.2009. V soc. poisťovni mi poradili aby sme zamestnanca dali na to obdobie na neplatené voľno ( s ktorým musí zamestnanec súhlasiť). A moja otázka čo s odvodmi do soc. poisť. a do zdravotnej poisťovne? zamestnanec je už uznaný za čiast. inv.dôchodcan a pracovný pomer trvá a bude naďalej trvať.Poradíte mi? ĎaKUJEM
A odkedy je uznaný za invalidného ?
verenka@azet.sk
01.05.09,10:43
Pretože pn bola viac ako 52 týždňov. Zamestnacovi sa už nevypláca nemocenské. ale ani zamestnávateľ mu nemá čo dať. teraz nastúpi od 01.05.2009 na pôvodné pracovné miesto ale obdobie od konca pn t.j 12.03.2009 až do teraz je veľký ? v social.posťovni tiež neboli nadšený tou pn-kou. a zamestnanec sa stal " rukojemníkom". peniaze z nemocenskéh sú vyčerpané zamestnávateľ mu zaplatí čo je zo zákona a invalidný dôchodok tak na ten ešte nemá výmer.
verenka@azet.sk
01.05.09,10:44
čo by mi pomohlo skúmie prečo
mzdarka renca
01.05.09,10:54
Možnosti:
- neplatené voľno
- ak mu zostala stará dovolenka, tak vybratie dovolenky
- platené voľno s tým, že si to zamestnanec v budúcnosti nadpracuje, ak to povaha jeho práce umožňuje a ak je to aj v záujme zamestnávateľa
- ak počas toho obdobia navštívil lekára, tak po predložení potvrdení možnosť preplatenia max. 7 dní
verenka@azet.sk
01.05.09,11:05
bohužial ostala možnosť a) neplatené voľno. len chcem vedieť čo by sa bolo stalo ak by bol nadalej pn. aj po 52 týždňoch.Čo v takom prípade. ako by sa odvádzali odvody do poisťovní? a čo teraz keď to obdobie má ako neplatené voľno mal by si odvody zaplatiť sám?
mzdarka renca
01.05.09,11:08
bohužial ostala možnosť a) neplatené voľno. len chcem vedieť čo by sa bolo stalo ak by bol nadalej pn. aj po 52 týždňoch.Čo v takom prípade. ako by sa odvádzali odvody do poisťovní? a čo teraz keď to obdobie má ako neplatené voľno mal by si odvody zaplatiť sám?
Ak bude na neplatenom voľne, tak sa platia len preddavky na poistné do ZP. Na SP sa neplatí nič.
Poistné na ZP odvádzaš z minimálnej mzdy, za zamestnanca a aj za zamestnávateľa, s tým, že zamestnanec ti je povinný uhradiť zaplatené poistné zamestnávateľovi, buď cez pokladňu, alebo vkladom na účet.
verenka@azet.sk
01.05.09,11:11
Ďakujem za odpovede aj za záujem.