DominikaDominika
28.04.09,14:54
Pozdravujem.
Mám takúto otázku: Som momentálne na rodičovskej dovolenke. Chcela by som si však privyrobiť nejaká peniaze. Môj trvalý prac. pomer trvá, avšak nechcem teraz nastúpiť do firmy, lebo je obdobie hromadného prepúšťania a ešte sa ani nevie, či celá firma nekrachne. Chcem vedieť, že ak by firma skončila svoju činnosť, či mám aj ja - na RD - nárok na odstupné?
A predovšetkým ma zaujíma, na koľko hodín by som sa mohla teraz zamestnať u iného zamestnávateľa s tým, že by som existujúci hlavný pracovný pomer zatiaľ neriešila výpoveďou. Sú to iba možnosti dohody o vykonaní práce a pracovnej činnosti, alebo existuje stále niečo také, ako vedľajší prac. pomer? Prosím, poraďte, aké mám možnosti? Koľko môžem pracovať, aby to nebolo protizákonné? Bude mi vyplácaný aj rodičovský príspevok, ak nedám dieťa do štátneho zariadenia? ĎAKUJEM;)
Ľudka75
05.05.09,09:14
Ahoj.

Som v obdobnej situácii, avšak s tým rozdielom, že som zamestnaná u iného zamestnávateľa na normálny prac.pomer, t.j. 8 hodín.
Prac.pomer s pôvodným zamestnávateľom (od ktorého som odišla na MD a následne RD) som si nechala otvorený dovtedy, kým nebude mať malý 3 roky. Neverím však, že situácia bude v novembri 2009 (vtedy budeme mať 3 roky) lepšia, ale nárok na odstupné isto nestrácam.
DominikaDominika
06.05.09,11:06
Len mi ešte napadlo, Ľudka, ak Tvoja firma 1 do septembra "nekrachne", t.z., že z nej nedostaneš výpoveď - tak potom to ako budeš riešiť? Dáš im Ty výpoveď? A čo ak Ti budú robiť prieky - že 2-mesačná výpovedná lehota? Asi príliš veľa rozmýšľam.... ja osobne ešte uvidím, ak sa mi nič naozaj dobré v dohľadnej dobe nenaskytne, tak zostanem na RD a keď bude mať malý 2 rôčky, tak popracujeme na 2. bábetku... Ale pre prípad krachu firmy si dám aj DNP, aby som neostala bez materského...