cactus
29.04.09,09:13
Sú to psychowalkmany zlepšujúce zdravie, jednoduchšieho a efektívnejšieho učenie sa, relaxácie a pod.

Máte s tým niekto skúseností?
Podeľte sa, prosím...
cactus
29.04.09,10:59
Ešte by som doplnila, že to má mať tiež vplyv na zlepšenie kvality spánku.
arizona
29.04.09,12:11
Sú to psychowalkmany zlepšujúce zdravie, jednoduchšieho a efektívnejšieho učenie sa, relaxácie a pod.

Máte s tým niekto skúseností?
Podeľte sa, prosím...
Mám ho asi 4.roky. Kúpila som si ho s úmyslom učiť sa jazyky:D. Ale ma odradilo to, že jazykové CD si musím pustiť na inom prehrávači (to som zistila, až ked mi došiel domov) ,takže je to obmedzujúce na jednu miestnosť.Ja som si to predstavovala, že si pustím CD,(všetko na jednom prístroji) do toho mi pôjde nejaká relax.hudba a ja budem popri inej práci počúvať...

Ibaže: wolkmen 1 šnúra (ide aj na baterky)
okuliare 2 šnúra
sluchadlá 3. šnúra
Takže pohyb obmedzený.

Ale na relax a prečistenie hlavy je to výborné!!! Jednotlivé cvičenia sú zhruba 30-6O minútové.
Ked bol prístroj nový,používala som ho takmer denne. Postupom času bol problém, nájsť si nejakú hodinku, kedy sa dá ležať a relaxovať omotaná káblami.

Dúfam, že som Ti trochu pomohla pri rozhodovaní;):)
cactus
29.04.09,12:24
Ďakujem, ti arizona, že si sa podelila o skúsenosti. A aký typ máš?

Pretože je ich viacero druhov a rozmýšľam o Procyon, že by som ten typ vyskúšala.
Vyzerá takto


http://www.psychowalkmany.sk/image.php?nid=2482&oid=698995&width=250&height=86
arizona
29.04.09,12:39
Gabika, hľadala som na ukážku ten môj a...
skoro ma porazilo:mad:(mňa vtedy vyšiek okolo11tis.:eek::mad:) s angličtinou
http://www.psychowalkmany.sk/image.php?nid=2482&oid=373434
cactus
29.04.09,13:00
Veď práve, ja som sa o tieto výrobky začala zaujímať zhruba pred rokom. Vypýtala som si katalóg a doteraz som sa nerozhodla. Ale kontaktovali ma z firmy, čo mi katalóg poslala a informovala ma o cenách, ale aj tak ešte nie som rozhodnutá, neviem prečo, hoci pri iných nákupoch alebo objednávkach sa tak dlho nerozhodujem.

Janka, vďaka za informácie. Keď sa rozhodnem, dám vedieť. Pani povedala, že akciu majú do konca apríla. A jej na to, že za rok som sa nevedela rozhodnúť a teraz sa mám za dva dni?
Tak to vyzerá tak, že tie akciové ceny budú mať, podľa jej reakcie, aj dlhší čas.
robin78
30.04.09,04:42
ja tiez mam jeden z tychto pristrojov (proteus), kupil som ho uz pred mnohymi rokmi, pouzival som to aj na ucenie, aj na relaxovanie, ale podmienkou je, ze treba mat na to cas a dobre ho je pouzivat pravidelne, uz dlhsie obdobie ho nepouzivam z dovodu nedostatku casu, ked som si vyberal vtedy este relativne z obmedzenej ponuky pristrojov, tak jednym z dovodov vyberu boli dvojfarebne okuliare, nehovoriac o univerzalnosti pristroja, moznosti pridavat dalsie programy, vytvarat si vlastne a podobne ;-)
cactus
30.04.09,05:02
aj dva ohlasy sú ohlasy, ďakujem za názor. Už som rozhodnutá na 99%.
cactus
13.06.09,05:32
Som dĺžna odpoveď:

mám to doma cca mesiac.
Používam to cca 2 - 3x týždenne.
Záver: spánok je kvalitnejší.

Ináč som ho ešte na nič iné nepoužila. myslím tým, že som si navyskúšala iný program okrem relaxacie na spánok (zatiaľ nebol čas).

Odporúčam, kto má problémy so zaspávaním...