Bea09
29.04.09,10:22
Nájde sa niekto, kto by mi vedel poradiť, ako vypestovať kvalitné jablká odrody Pinova vo vyšších podmienkach? Každý rok sú pekné žlté s červeným líčkom, ale 99% veľmi tvrdé až na pár výnimiek, ktoré sú výborné krehučké. Neviem, či to bude vyššími podmienkami (550-600m), alebo je treba viac zavlažovať (sú na podpníku M9), prípadne robiť prebierku, alebo chýbajú nejaké živiny.

Bea
karino
30.04.09,09:56
pinova je ak sa nemylim nemecka odroda s dlhsou stopkou a strednej velkosti.na podpniku m9 by som doporucil kvapkovu zavlahu ale nie je nutna.co sa tyka tvrdosti , jablcka sa oberaju tak ze sa oberu este pred konzumnou zrelostou a potom v pivnicke alebo v sklade dozrievaju /premena skrobu na fruktozu/...Okola decembra mozme asi povedat ze je jablcko konzumne zrele aspom u nas na juhu....neviem ci to staci ale mozme sa vecer este k tomu vratit
Bea09
30.04.09,21:46
Díky, karino za reakciu. Je to naozaj novšia nemecká odroda, vyšľachtená skrížením golden delicius a ešte už neviem akej odrody. Goldeny v našich podmienkach nie sú schopné dozrieť, ale o Pinove som sa dočítala, že je vhodná aj do vyšších polôh, tak som teraz na pochybách, či to nebude tými podmienkami. Je už máj, ale v pivnici sú stále sú tak tvrdé, že si ideme na nich zuby vylámať. Aj keď som našla zo dva kusy také vynikajúce, krehučké, chutili ako hruška, tak mi je ľúto, že ani ostatné nie sú tak kvalitné.