Fairy
29.04.09,13:24
Ospravedlňujem sa vopred. Našla som takúto tému na porade ale v DRAKovi. A tam sa žiaľ nedostanem, nemám ho predplateného. Moja otázka znie:

Zamestnanec má u jedného zamestnávateľa dva pracovné pomery : hlavný a skrátený. Doteraz sme odvádzali za zamestnanca odvod na nemocenské poistenie jednou sumou (sčítaním VZ z obidvoch prac.pomerov). Odvod za zamestnávateľa za každý prac. pomer zvlášť. Na vyplatenie nemocenských dávok sme použili vymeriavací základ za zamestnanca (sčítaním VZ z obidvoch prac.pomerov). Je to správne alebo sme sa mýlili ?

Vopred veľmi pekne ďakujem !
mzdarka renca
29.04.09,14:24
Ospravedlňujem sa vopred. Našla som takúto tému na porade ale v DRAKovi. A tam sa žiaľ nedostanem, nemám ho predplateného. Moja otázka znie:

Zamestnanec má u jedného zamestnávateľa dva pracovné pomery : hlavný a skrátený. Doteraz sme odvádzali za zamestnanca odvod na nemocenské poistenie jednou sumou (sčítaním VZ z obidvoch prac.pomerov). Odvod za zamestnávateľa za každý prac. pomer zvlášť. Na vyplatenie nemocenských dávok sme použili vymeriavací základ za zamestnanca (sčítaním VZ z obidvoch prac.pomerov). Je to správne alebo sme sa mýlili ?

Vopred veľmi pekne ďakujem !

áno, je to správne, nakoľko sa pri dvoch PP v jednej spoločnosti príjmy z oboch PP odvádzajú na SP v prílohe Mesačného výkazu zvlášť, a tym pádom aj vystavíš 2. potvrdenia.
1gabika1
30.04.09,06:53
Dobrý deň, ja by som vás chcela poprosiť o radu. Je možné, aby jeden zamestnanec mal u zamestnávateľa dva pracovné pomery? Jeden na plný úväzok a ďalší na polovičný úväzok?
Ďakujem.
Tweety
30.04.09,06:55
Dobrý deň, ja by som vás chcela poprosiť o radu. Je možné, aby jeden zamestnanec mal u zamestnávateľa dva pracovné pomery? Jeden na plný úväzok a ďalší na polovičný úväzok?
Ďakujem.
Je.
1gabika1
30.04.09,07:11
Ďakujem pekne.
1gabika1
30.04.09,07:29
Prepáčte ja len aby som si bola úplne istá. Týka sa to jedného zamestnanca u jedného zamestnávateľa.
mzdarka renca
30.04.09,07:30
Prepáčte ja len aby som si bola úplne istá. Týka sa to jedného zamestnanca u jedného zamestnávateľa.
Samozrejme, že môže zamestnanec pracovať u jedného zamestnávateľa na 2 PP.
1gabika1
30.04.09,07:33
Ešte raz ďakujem.
Jana Motyčková
30.04.09,09:02
áno, je to správne, nakoľko sa pri dvoch PP v jednej spoločnosti príjmy z oboch PP sčitávajú a odvádzajú na SP v prílohe Mesačného výkazu, a tym pádom aj pri vystavovaní potvrdenia sa uvedené VZ z oboch PP sčítavajú.
Nesúhlasím.
Vo výkaze pre SP sa uvádza zamestnanec v dvoch riadkoch, v každom sú uvedené odvody za zamestnanca aj zamestnavateľa z jedného PP. Samozrejme ak by VZ presiahol maximum, v PP, kde je nižší VZ sa odvedie za zamestnanca len do maximálneho VZ. Náhrada pri PN sa dáva v dvoch prac.pomeroch, potvrdenie pre PN sa dáva 2x (z dvoch pracovných pomerov). Pri určení nemocenského SP zistí DVZ z každého PP osobitne a spočíta.
mzdarka renca
30.04.09,09:06
Nesúhlasím.
Vo výkaze pre SP sa uvádza zamestnanec v dvoch riadkoch, v každom sú uvedené odvody za zamestnanca aj zamestnavateľa z jedného PP. Samozrejme ak by VZ presiahol maximum, v PP, kde je nižší VZ sa odvedie za zamestnanca len do maximálneho VZ. Náhrada pri PN sa dáva v dvoch prac.pomeroch, potvrdenie pre PN sa dáva 2x (z dvoch pracovných pomerov). Pri určení nemocenského SP zistí DVZ z každého PP osobitne a spočíta.
To viem, aj to tak robím, asi som sa zle vyjadrila, chcela som len napísať, že má nárok z oboch PP.
prstienok
19.09.13,07:58
prosím Vás a do ZP ho tiež treba 2x prihlásiť, ak má dve pracovné zmluvy na kratší pracovný čas?
J+K
19.09.13,09:20
do ZP sa prihlasuje len raz, aj vo výkaze je len raz , kde je súčet vym.základov za oba prac.pomery
Kabaka123
09.03.15,14:15
Ospravedlňujem sa vopred. Našla som takúto tému na porade ale v DRAKovi. A tam sa žiaľ nedostanem, nemám ho predplateného

ale takto sa do tá prečítať
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-41566.html