lubica2409
29.04.09,21:41
Veľmi často mávam bolesti za pravým okom. Bolesť sa zjaví niekedy aj hneď ráno po prebudení a trvá aj 2-3 dni.Bolesť niekedy prechádza aj za ucho a pravý spánok a niekedy vystreľuje hore do hlavy na pravej strane. Mávam aj zlé videnie - akoby zahmlené. Takisto zle vidím v šere na obe oči. Pomáhajú mi teplé obklady. Potrebujem radu ako sa tejto bolesti zbaviť a čo ju môže spôsobovať. Najskôr som to pripisovala prievanu a klíme ale neviem....
arizona
29.04.09,20:21
Sorry, ale takto cez monitor Ťa nik nevyšetrí,ani keby na druhej strane obrazovky sedel neviem aký lekár odborník...
Najlepšiu a jedinú správnu odpoveď Ti dá lekár po kompletnejšom vyšetrení:);)
Nezahrávaj si so zdravím!
Zita5
30.04.09,04:23
Veľmi často mávam bolesti za pravým okom. Bolesť sa zjaví niekedy aj hneď ráno po prebudení a trvá aj 2-3 dni.Bolesť niekedy prechádza aj za ucho a pravý spánok a niekedy vystreľuje hore do hlavy na pravej strane. Mávam aj zlé videnie - akoby zahmlené. Takisto zle vidím v šere na obe oči. Pomáhajú mi teplé obklady. Potrebujem radu ako sa tejto bolesti zbaviť a čo ju môže spôsobovať. Najskôr som to pripisovala prievanu a klíme ale neviem....

Doporučujem Vám vyšetrenie u očného lekára a to čo najskôr .
Tieto problémy môžu súvisieť aj s vysokým očným tlakom a rozvíjajúcim sa glaukómom .Čiže najskôr očné vyšetrenie , potom prípadne sa pýtajte na cievne vyšetrenie a CT modzgu .Ale určite nie čakať a nevymýšľať samoliečbu bez lekárskeho vyšetrenia .
pasuliatko
30.04.09,11:08
migréna? chod na vyšetrenie a potom uvidíš
lijana1
30.04.09,13:32
bolesť môže spôspbovať migréna,alebo krčná chrbtica,choroba ktorej môže spôsobovať rôzne komplikácie.Skús vstať, zatvoriť oči a zakloniť hlavu dozadu.Ak strácaš rovnováhu,problémy môže vyvolávať chrbtica
piggos
30.04.09,13:38
migréna? chod na vyšetrenie a potom uvidíš

aj mňa to napadlo,ale skôr sa prikláňam k tomu,aby sa dala vyšetriť u očného lekára..
lubica2409
06.05.09,15:54
Ďakujem, myslím, že sa čím skôr objednám k očnému lekárovi.
Zita5
06.05.09,16:00
Ďakujem, myslím, že sa čím skôr objednám k očnému lekárovi.

V minulom roku mi zistili zvýšený očný tlak hraničný , v tomto roku som bola u očnej, tlak sa mi zvyšoval medzi vyšetreniami a bola diagnóza glaukóm .
Tiež som nešla k doktorovi ,ale popri tom ma napadlo , že som mala bolesti oka , ale som si myslela že je to migréna .No lenže som sa mýlila .

Tak preto moje odporučenie ísť v prvom rade očnému .
pasuliatko
06.05.09,17:18
aj mňa to napadlo,ale skôr sa prikláňam k tomu,aby sa dala vyšetriť u očného lekára..

ja ked mam migrenu ma boli za ľavím okom
lubica2409
07.05.09,21:50
Ďakujem, už som objednaná k očnému, tak sa ozvem ako som dopadla.
lijana1
12.05.09,17:20
Ďakujem, už som objednaná k očnému, tak sa ozvem ako som dopadla.

tak ako si dopadla?
lubica2409
15.05.09,17:02
Ahoj, bola som u očného. Oko je v poriadku, aj tlak a odporučil mi vyšetrenie o neurológa. Pravdepodobne sa jedná o migrénu.
lubica2409
15.05.09,17:11
Ahoj. Bola som u očného lekára. Oko je v poriadku a odporučil ma na neurologické vyšetrenie. Pravdepodobne to bude migréna.