kuvilka
30.04.09,09:31
vypoved dana zamestnavatelom pocas PN-ky. S U R N E !!!!!!!!

Prosim poradte mi. Dnes, t.j., pocas PN-ky s mojim synom mi dosla doporucene vypoved, ktoru som prevzala. Je platna, alebo mam ju napdnut? Dnes je aj posledny den v mesiaci. Dakujem za skoru odpoved.
VERONIKA6
30.04.09,07:38
vypoved dana zamestnavatelom pocas PN-ky. S U R N E !!!!!!!!

Prosim poradte mi. Dnes, t.j., pocas PN-ky s mojim synom mi dosla doporucene vypoved, ktoru som prevzala. Je platna, alebo mam ju napdnut? Dnes je aj posledny den v mesiaci. Dakujem za skoru odpoved.A z akého dôvodu je tá výpoveď?
katka50
30.04.09,07:38
vypoved dana zamestnavatelom pocas PN-ky. S U R N E !!!!!!!!

Prosim poradte mi. Dnes, t.j., pocas PN-ky s mojim synom mi dosla doporucene vypoved, ktoru som prevzala. Je platna, alebo mam ju napdnut? Dnes je aj posledny den v mesiaci. Dakujem za skoru odpoved.
Ty nie si na PN, ale zrejme na OČR so synom. Tu sa zákaz výpovede vzťahuje na Teba iba keby si bola osamelá a starala sa o syna mladšieho ako 3 roky, alebo si bola tehotná. Ale výpoveď § 63 ods. 1 písm. a môžeš dostať aj v tomto prípade.
kuvilka
30.04.09,07:43
dakujem za skoru odpoved.

Ano, presne podla paragr. 63, odst.1, ale pis. b.
Chobot
30.04.09,08:34
vypoved dana zamestnavatelom pocas PN-ky. S U R N E !!!!!!!!

Prosim poradte mi. Dnes, t.j., pocas PN-ky s mojim synom mi dosla doporucene vypoved, ktoru som prevzala. Je platna, alebo mam ju napdnut? Dnes je aj posledny den v mesiaci. Dakujem za skoru odpoved.

Nezadávaj otázku viac krát, potom je porada neprehľadná a zbytočne sa dupľujú odpovede:

http://www.porada.sk/t105347-vypoved-dana-zamestnavatelom-po-rodicovskej-dov.html#post1031675
kuvilka
30.04.09,09:20
dakujem za odpoved a ospravedlnujem sa za tu dvojitu temu.
Nabuduce sa polepsim.
Este raz vrela vdaka.