mimaBe
02.05.09,14:42
Dobry deň,
rada by som poznala váš názor na prijatie funkcie zástupkyne školy, v ktorej došlo k zlúčeniu dvoch skôl. Po zlúčení sme mali dve zástupkyne, pôvodnú a tú, ktorá prišla z predchádzajúcej školy. Lenže po troch rokoch bola pôvodná zástupkyňa odvolaná a zostala iba jedna. Teto rok sa u nás konajú voľby riaditeľa a pretože terajší je v dôchodkovom veku, nebude v nich kandidovať. Kandidovať chce kolegyňa z pôvodného kolektívu a oslovila ma, či chcem robiť jej zástupkyňu. neviem však, či je celkom správne túto ponuku prijať, pretože vzťahy sú u nás teraz viac ako napäté. Pôvodná zástupkyňa zostala u nás učiť, tá, ktorá je teraz, pravdepodobne nie. Myslím si, že bude veľmi náročné obstáť pred všetkými, ktorých sa táto výmena dotkne, teda pôvodných zamestnancov a zástupkyne, ale aj tých, ktorí boli k našej škole pričlenení. Alebo sa mýlim? Ďakujem :)
ivka70
02.05.09,13:06
Viest ludi je vzdy narocne, ci uz kolektiv vznikol spojenim dvoch kolektivov alebo nie.

Na minulost treba zabudnut, rozmyslat len nad tym, co bude a co chcem aby bolo.
Takze ak si ako clovek na poziciu zastupcu trufas a mas doveru riaditelky, preco to neskusit.
chessy
08.11.09,15:57
Myslím si, že je dôležité či to chceš Ty robiť, a nepozeraj na to čo bolo.
jaros5
08.11.09,16:29
Myslím si, že je dôležité či to chceš Ty robiť, a nepozeraj na to čo bolo.
:)Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....:D
Sabadka
08.11.09,17:38
:)Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....:D

mimotemy Jarko nebuď na ňu zlý:---, veď všetci sme raz začínali;) aj ty:D:D:D
jaros5
09.11.09,07:05
mimotemy Jarko nebuď na ňu zlý:---, veď všetci sme raz začínali;) aj ty:D:D:D

:)Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....:D



mimotemy:mee:...a ja som sa tak snažiiil ... :D:D:D:D mimochodom mne sa podarilo radit už aj v rok starej téme :---:---:---...
Sabadka
09.11.09,07:11
mimotemy:mee:...a ja som sa tak snažiiil ... :D:D:D:D mimochodom mne sa podarilo radit už aj v rok starej téme :---:---:---...

mimotemy Viš ako sa hovorí, radšej neskoro ako vôbec:D:D:D