layla
03.05.09,20:41
Ahojte :)
Kupila som si tricka z ebay, predavajuci je z ciny a jedno tricko bolo chybne. Povedal, ze mu ho mam poslat nazad, ze mi uhradi vsetky naklady - teda aj postovne. Preto by som sa chcela spytat, kde zistim cenu postovneho a co vsetko treba k tomu vyplnit:confused: Prosim poradte mi. Dakujem.
iriska
03.05.09,18:46
Žeby na pošte???
Chobot
03.05.09,20:41
Ahojte :)
Kupila som si tricka z ebay, predavajuci je z ciny a jedno tricko bolo chybne. Povedal, ze mu ho mam poslat nazad, ze mi uhradi vsetky naklady - teda aj postovne. Preto by som sa chcela spytat, kde zistim cenu postovneho a co vsetko treba k tomu vyplnit:confused: Prosim poradte mi. Dakujem.

Začni tu:

http://www.posta.sk/page/97
dad111
04.05.09,03:52
Moja skúsenosť so Slovenskou poštou nie je najlepšia. Sú drahí, miesto doručenia balíka Vám strčia do schránky oznámenie, že si ho máte prísť prebrať na poštu. Nie je lepšie používať iné spoločnosti?
iriska
04.05.09,05:18
Hádam to Slovenská pošta nebude doručovať až do číny... Možno by stálo za to osloviť nejakú zásielkovú spoločnosť, aký majú sadzobník za doručenie do číny, lebo asi výhoda je v tom, že celú cestu sa bude balíček pohybovať len v tej jednej spoločnosti.
layla
04.05.09,15:25
bola som sa dneska pytat na poste a povedali mi ze 7,36€ - listova zasielka do 500g. pokukam na nete nejake tie zasielkove obchody, dakujem.