Ahojček
03.05.09,21:43
Zdravím poraďákov.
V mladosti (ešte pred 25. narodeninami) mi vyoperovali maternicu, pretože na krčku som mala zhubny nádor. Vyoperovali mi bohužial aj obidva vaječníky. Užívam síce už 12 rokov hormóny (momentálne ESTRADERM) ale môj problém spočíva v kvalite mojich vlasov. Už pár mesiacov, pred operáciou mi začali nejako slabnúť a ten proces po operácii zosilnel. Moje kedysi husté pevné a hrubé vlasy vyzerajú ako po výbuchu a každé ráno ich musím umyť, pretože ináč sú prilepené k pokožke - proste hrozné.... :mee:
Viete mi niekto niečo poradiť? ("veď sme na porade":---). Skúsila som lieky, liečiteľov, bylinky, kineziologiu, homeopatiká, detoxikačné pilulky, surovú stravu a stále ako by nič. Tej surovej strave som sa venovala krátko - priznávam bez mučenia - asi 6 mesiacov...:o
Kupujem si najdrahšie šampóny - momentálne mám ALPECIN s kofeínom
Máte niekto podobnú skúsenosť - nadobúdam presvedčenie, že to veľmi súvisí len a len s hormónmi.
Ináč lekári, len kývu plecami :-)
Naozaj mám pocit, že som skúsila VŠETKO (ale jeden nikdy nevie:rolleyes:).
Ďakujem všetkým, ktorí sa zapoja do tejto mojej VEĽKEJ témy.
bobiku
04.05.09,17:04
No asi to bude fakt tými hormónmi, lebo oni sú "mršky" za mnohé v našom ženskom tele zodpovedné. Takže stým asi moc nenarobíte. Hlavne , že ste zdravá a už nemáte zhubný nádor.