svecova
04.05.09,10:03
da sa podla mobilneho cisla zistit komu patri?je bejaky zoznam na nete?
Martin Mocko
04.05.09,08:20
da sa podla mobilneho cisla zistit komu patri?je bejaky zoznam na nete?

Takýto telefónny oficiálne neexistuje ani takúto informáciu nedostaneš na infolinke. Existuje možnosť, že telefónne číslo vlastní firma, ktorá ho má uvedené na webstránke. Vtedy ho jednoducho vygoogliš.
piggos
04.05.09,08:58
mňa napadla len jedna vec...podla predvoľby zistíš kde je číslo evidované či v T-mobile alebo orangi...zájdi si tam a oni by ti to tam veľmi rýchlo zistili..ak by ti ovšem takú to informáciu poskytli...;)
arizona
04.05.09,08:59
Pohľadaj debatu na túto tému v sekcii : počítač";)
alla66
04.05.09,09:11
podľa predvoĺby nezistíš , lebo T-Mobile číslo 0903 123 456 môže byť v ORANGE alebo O2.
Ľubica 025
04.05.09,09:20
číslo 920 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
číslo 970 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com a siete Orange Slovensko (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
číslo 1185 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné zo všetkých sietí)
číslo 1181 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com, T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com
číslo 12149 - informácie o zahraničných telefónnych číslach (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com)
Službu Informácie o telefónnych číslach majú všetci účastníci siete Orange Slovensko automaticky k dispozícii, teda bez aktivácie.
buchač
04.05.09,09:21
Tiež by som chcel vidieť toho odvážného pracovníka , ktorý by len tak položil za ďakujem do pľacu cudzie telefónne číslo a váhal tak so svojim zamestnaním ....
Raz som sa o to pokúsil , odišiel som s dlhým nosom ....:---
Podotýkam , že to bola moja známa , od ktorej som túto službu chcel .;)
Stanislav 1975
04.05.09,09:23
Tiež by som chcel vidieť toho odvážného pracovníka , ktorý by len tak položil za ďakujem do pľacu cudzie telefónne číslo a váhal tak so svojim zamestnaním ....
Raz som sa o to pokúsil , odišiel som s dlhým nosom ....:---
Podotýkam , že to bola moja známa , od ktorej som túto službu chcel .;)
Keby si známej kúpil čokoládu, mohol si to mať...;)
buchač
04.05.09,09:24
číslo 920 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
číslo 970 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com a siete Orange Slovensko (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
číslo 1185 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné zo všetkých sietí)
číslo 1181 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com, T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com
číslo 12149 - informácie o zahraničných telefónnych číslach (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com)
Službu Informácie o telefónnych číslach majú všetci účastníci siete Orange Slovensko automaticky k dispozícii, teda bez aktivácie.

To akože zadám konkrétne číslo , ktoré sa mi zjavilo na displeyi neprijatých hovorov a operátor mi poskytne meno ?????
Nechce sa mi veriť ...
jess
04.05.09,09:35
určite NIE !....podľa mena by ti možno povedali číslo, ale opačne určite NIE !
Ľubica 025
04.05.09,09:36
To akože zadám konkrétne číslo , ktoré sa mi zjavilo na displeyi neprijatých hovorov a operátor mi poskytne meno ?????
Nechce sa mi veriť ...

Jedným časom mi stále vyvolávalo nejaké číslo a keď som naňho zavolala naspäť, tak mi to nikto nebral. Zavolala som na 1181, vysvetlila im situáciu a povedali mi meno - pokiaľ nemá dotyčný utajené číslo, bez problémov ho zistíš.
kyblik
04.05.09,10:35
V jednom obdobi som takuto vec uz riesil a operator sa mi porucal. Jeden dobry kamarat - vysetrovatel mi povedal, ze cislo vie zistit policia ak ide o nejake porusenie zakona. Maju pristup do vsetkych databaz na uzemi SR.
buchač
05.05.09,12:20
V jednom obdobi som takuto vec uz riesil a operator sa mi porucal. Jeden dobry kamarat - vysetrovatel mi povedal, ze cislo vie zistit policia ak ide o nejake porusenie zakona. Maju pristup do vsetkych databaz na uzemi SR.

Toto je predsa jasné .............;)
mpca
05.05.09,13:10
"Od 15. júla 2004 spoločnosť Slovak Telecom rozširuje ponuku informačnej služby 1181 o novú službu – spätné vyhľadávanie. Prostredníctvom tejto služby je možné na základe telefónneho alebo faxového čísla spätné vyhľadávanie údajov o účastníkovi v takom rozsahu, ako sú účastníkom poskytnuté na zverejnenie v telefónnom zozname."
zdroj: http://www.slovaktelekom.sk/En/Default.aspx?CatID=244&PressID=478

ci to este tak funguje neviem. samozrejme ze je to len pre cisla Tcomu..
tatramat
28.09.09,19:52
také datábazy mimo prevádzkovateľa oficiálne neexistujú
camozzi
28.09.09,20:11
Databazy boli niekedy hit a velky skandal zaroven. Ich aktualnost je dnes uz minimalna a po ich uniku si vela ludi cislo zmenilo alebo utajilo.
Infolinka 1181 alebo palicka-palicka-snehuliak-palicka :) sluzi dodnes. Opravujem prispevok mpca: infolinka poskytuje informacie o neutajenych cislach mobilnych operatorov a pevnych sieti SR. Neutajene neznamena, ze nema aktivnu sluzbu CLIR, ale ze v zmluve s operatorom nema poziadavku pre utajenie za ucelom podobnych sluzieb ako je 1181.
T-Mobile ma linku T-Mobile Asistent 1183 a 1181. Orange neviem, ale z 905 vas isto prepoja. Netreba byt potom prekvapeny, ked pride fakura. Hovory na tieto cisla su drahsie a za kazdu informaciu sa plati.
bettylou
29.09.09,16:28
Neviem ako na slovensku, ale v rakúsku je veľa mobilov, ktoré sa nemusia a ani neprihlasujú na meno, takže sa to ani nedá zistiť. Hlavne ak je to "dobíjacia" sim karta.
seat
07.10.09,18:00
No ak sa chces dozvediet majitela skus poziadat znameho nech na dane cislo zavola z ineho cisla ako je tvoje a mozno budes mat stastie a majitela spoznas
kaco11
07.10.09,18:36
ešte je jedna možnosť. uplne normálne to číslo zadať do google. Ak sa jedná o nejakú firmu tak to číslo na nete niekde bude. Všetko je na webe:)
pasuliatko
07.10.09,19:36
ak vieš meno tak ti číslo povedia ak vieš len číslo nepovedia meno
alla66
08.10.09,08:01
Kto si chce utajiť číslo v Orange, službu si môže aktivovať na stránke Orange. Služba Utajenie čísla nie je identická so službou CLIR...
Stačí klik na http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=44476&stc=1&d=1254991450, po doplnení tel.čísla a kódu, vám príde SMS s kódom...doplníte a aktivujete si službu utajenie čísla...
pri úspešnej aktivácií, budete mať v tabuľke pri službe Utajenie čísla - deaktivovaťhttp://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=44477&stc=1&d=1254992427

Služba Utajenie telefónneho čísla slúži k tomu, aby vaše číslo nebolo pri tel.dotazoch poskytované cudzím osobám.