Johnyb11
04.05.09,19:26
Ahojte poradaci... Chcem Vas poziadat o radu pripadne napad. Mam slusny priestor v Ziline a tiez peniaze na rozbehnutie podnikania, akurat ze neviem v com. Priestor je slusny akurat ze ako predajnu to asi nema zmysel vyuzivat lebo je tam horsi pristup. Ale ako vyrobnu halu respektive sklad je to super. Vie mi niekto poradit ako a s cim zacat? ;)
dragan.michal
04.05.09,18:28
ja by som nejake napady mal, ak nieco tak kontakt cez ss
rickman
05.05.09,04:43
Ahojte poradaci... Chcem Vas poziadat o radu pripadne napad. Mam slusny priestor v Ziline a tiez peniaze na rozbehnutie podnikania, akurat ze neviem v com. Priestor je slusny akurat ze ako predajnu to asi nema zmysel vyuzivat lebo je tam horsi pristup. Ale ako vyrobnu halu respektive sklad je to super. Vie mi niekto poradit ako a s cim zacat? ;)

Mohol by si z toho spravit fulfillment sklad s preposielanim balikov. Pripadne mensiu galeriu, vystavisko. Zalezi od toho, k comu mas vztah a ake vidis prilezitosti v Ziline. Taktiez nebude na skodu popozerat sa po slovenskych B2B databazach alebo inzertnych servroch, na ktorych mozno najdes firmy, ktore hladaju prave takyto priestor.


ja by som nejake napady mal, ak nieco tak kontakt cez ss

Aj ja chcem vediet :D.
Johnyb11
06.05.09,04:03
Popravde nemam sajnu co je to "fulfillment sklad ". Mohol by si mi to troska viac priblizit pripadne pridat aj nejake stranky? A co sa tyka tych slovenskych B2B databaz, tiey som nic nenasiel. Asi neviem hladat. Mohol by si ma na nejake stranky oporucit prosim ta?
rickman
06.05.09,04:55
Skús pozrieť toto: http://www.fulfillment.sk/
K tým B2B, u nás máme len také pseudoB2B portály, no skús 123dopyt.sk, abcsk.sk.
Johnyb11
07.05.09,04:38
Ten "fulfillment sklad" je celkom zaujimavy napad. Dakujem. Ale na tych strankach som moc nenasiel. Ale uz aspon viem co to je. dakujem.
Filip Glasa
09.05.09,10:27
môžeš kombinovať fullfilment s klasickým skladom. Niekto nepotrebuje aby si za neho prijímal a odosielal tovar (fullfilment, ale chce iba uskladniť na malom mieste nejaký materiál. Maličký skladík na prenájom ťažko zoženie a ak ty ponúkneš prenájom miesta v sklade za rozumné ceny, tak by si mal mať dosť záujemcov.
Akurát to treba dobre zorganizovať a zabezpečiť kvôli strácaniu vecí.
misomiso
09.05.09,10:56
Aku to ma plochu?
Filip Glasa
09.05.09,17:08
ešte tu máš inšpiráciu:
http://www.selfstorage.sk/slo/next.php
Johnyb11
11.05.09,03:50
Aku to ma plochu?

Je to zhruba 55m2
Preco? Mal by si zaujem a nejaku spolupracu? Som otvoreny kazdemu napadu.