robi27
04.05.09,20:28
Cafte, hladam nejake stranky, ktore predavaju tricka s potlacou. Chcel by som dat vytlacit fotky a napisy - takze nie tie somariny-napisy, co vseobecne predavaju... Zatial som nasiel myshirt bodka sk, robia to za 10 eur/tricko... vie niekto lepsie alebo lacnejsie? diki

Robo:)
homar
31.05.09,13:37
Poznam stranku kde robia tricka za 8.5O euro tricka aj vo vacsom.Ja som bol s kvalitou spokojny na tosko bodka sk
jozef.dobro
08.11.11,21:03
Skuste www.vlastnapotlac.sk. Tam maju sice nie lacnejsie, ale kvalitne tricka (mikiny, ... atd)
srska
08.11.11,23:32
čo je kvalitné tričko? pre niekoho 100% bavlna - 120gr, pre iných 150gr, 180gr,
Indeed
09.11.11,03:28
Ja som videl na vlastné oči potlačovanie tričiek v Bulharsku.

Dotyčný podnikateľ používal prístroj podobný sušičke fotiek, čo vlastne bola platńa s vekom elektricky vyhrievaná

na hladku platňu položil tričko, vycentroval ho tam kde mala byť potlač,

položil potlač na miesto,prekryl papierom a priklopil víko

Teplo sposobilo,že potlač sa prilepila na tričko,

predávajúci vytiahol tričko z prístroja zamával ním, teda ho pretriasol a upozornil ma, že takto upravené tričko možem práť len ĺahko,ručne vo vode max 30 °C

a ja som dostal tričko s potlačou mapy Bulharska za asi 7 eur , v prepočte.

Myšlienka tohto podnikania sa mi vidí dobrá a ľahko realizovateľná,

kde však kupiť lis a potlače roznych žánrov ?
lujza.j
09.11.11,10:58
Ondrej1213
25.03.15,07:45
Najlepšia stránka na potlač fotiek a napisov je XXXXXXXX majú najlepšie ceny,premakanú stránku, obrovský výber, ak ti niečo nie je jasné tak ti s ochotou pomôžu. Tričko bolo viackrat vyprane a je stale ako nové. Ak hladate tych najlepších čo sa týka kvality a ceny tak kreativator.eu.