Kvietocek
05.05.09,05:58
Spoločnosť XY s.r.o. má miesto podnikania v Poprade. Tam má jednu prenajatú miestnosť v ktorej podnika. Spoločnosť je jednoosobova. Kedze niektore dokumenty sa musia v archive drzat 10 rokov, niektore 25 rokov a niektore stale - je to prilis maly priestor na zapratavanie sa tymito dokumentami. Konatel sa preto rozhodol ze si archiv urobi u seba doma nakolko ma vela miesta a ma to chranene aj proti kradezi...atd. Treba vsak urobit nejake police aby sa mohli dokumenty poukladat.
Môze si dat celu ciastku ktoru vlozil do archivu do nakladov? Je to niecim obmedzene? Dakujem
Kvietocek
05.05.09,05:57
Nemozu to danovaci napadnut? :confused:
Kvietocek
05.05.09,09:18
Vie mi niekto poradiť s tymito nakladmi? Dakujem
otázka
05.05.09,09:24
mimotemy, Kvietoček, nedajú sa Ti posielať SS, musíš si ich "prečistiť".
Kvietocek
05.05.09,11:19
Tak napis verejne nech sa vsetci mozu zapojit do debaty :)
Kvietocek
05.05.09,12:19
Nik nema skusenost s takymto archívom?
Kvietocek
11.05.09,06:02
:confused: prosim o vas nazor na archiv
Janurka
11.05.09,15:56
Nevidím dôvod, prečo by vyhotovenie políc do archívu nemohlo byť nákladom, aj keď ten archív je doma. Archív predsa nemusí byť v mieste podnikania. Môže byť aj v prenajatých priestoroch, aj tam by potreboval police. Ide už len o to, aby to boli skutočne police v "neprehnanom množstve".
Kvietocek
12.05.09,04:21
Nevidím dôvod, prečo by vyhotovenie políc do archívu nemohlo byť nákladom, aj keď ten archív je doma. Archív predsa nemusí byť v mieste podnikania. Môže byť aj v prenajatých priestoroch, aj tam by potreboval police. Ide už len o to, aby to boli skutočne police v "neprehnanom množstve".

Dakujem za odpoved