iasak
05.05.09,09:55
viete mi niekto poradit nejaky soft na planovanie okrasnej zahradky?...dakujem za kazdu radu.
Tvorbe okrasnych zahrad sa venujem uz druhy rok, ale kazdy projekt robim rucne, co je casovo zdlhave a pri nejakom posune to musim prerabat skoro odznova.Na slovensku som nasiel jeden program, co je na urovni, ale ten zanho pyta nejakych 1000€, co sa mi zda troska vela, skusal som aj demoverziu ale je nejaky neprehladny a tazsie ovladatelny aj ked som pocitacovo zdatny, moze byt aj zahranicny soft.

add: editoval som temu tak nasledujuci prispevok od ladharis si uz nevsimajte
ladharis
06.05.09,10:38
Software na plánovanie okrasných záhrad je bežne dostupný, ale rozpočet?, nepočul som, šak koľko predajní toľko cien, to chce prehľad cien po predajniach (ak už mám plán záhrady a viem čo chcem) a jednu kaľkulačku. Alebo dať realizovanie do rúk odbornej firme, tá hneď vypočíta ...
iasak
13.05.09,09:49
plosim radte..zmenil som nazov temy tak som dal sem tento prispevok aby bol medzi prvymi
arizona
13.05.09,14:15
iasak
14.05.09,05:57
dik, ale tento program som skusal tiez a aj sadovnicku projekciu, ten od rgmt vyzera ako keby to niekto robil v malovani. Tak ak niekto uz sa stretol s nejakym dobrym programom na projektovanie zahrad napise. Ako pisem nemusi byt ani po cesky ani slovensky