aluška
18.07.05,09:48
Prosím pomôžte mi pri postupe ako dostať nevyplatenú mzdu. Mám zmluvu na dobu určitú, ktorá mi končí tento týždeň. Zamestnávateľ mi je dlžný 3 výplaty, stravné lístky za celé obdobie odpracovania a zistila som že nie sú za mňa zaplatené odvody. Ďakujem
Olgica
18.07.05,08:36
Toto je problém, ktorý sa dá riešiť len súdom.
Kamoška mala rovnaký ale zamestnávateľ jej dlžil iba za 1 mesiac.
Napísali sme jej zamestnávateľovi list, v ktorom ho žiadame o vyplatenie mzdy, nakoľko podľa Zák.práce § 129 je mzda splatná pozadu za mesačné obdobie a to najneskôr do konca následujúceho mesiaca, ak neni dohodnuté inak. Nezabudni uviesť aj gastráče. Dali sme tam termín 7 dní na vyplatenie mzdy, inak že sa obrátime na súd.
Do troch dní svoju mzdu dostala. Možno to v tvojom prípade nepomôže ale skús to a potom fakt ten súd. Viem že súdiť sa veľmi dlho trvá ale stojí to za to.
To že neplatil za teba odvody, s tým si hlavu nelám to je starosť sociálky a zdravotky. Veľa šťastia.
anto
18.07.05,10:02
Nevyplatnie mzdy je aj dôvodom na okamžité zrušenie pracovného pomeru pracovníkom zo zamestnávateľom
jamajka
18.07.05,10:09
Nevyplatnie mzdy je aj dôvodom na okamžité zrušenie pracovného pomeru pracovníkom zo zamestnávateľom
Anto, a mám potom nárok na odstupné?
ala13
18.07.05,10:18
Obrat sa na inspektorat prace, tam ti poradia i s dalsim postupom, i s napisanim nejakych zalob.
Silvi
18.07.05,10:36
Jamajka, ak máš zmluvu uzavretú na dobu určitú, tak nárok na odstupné nemáš.
jamajka
18.07.05,10:50
Jamajka, ak máš zmluvu uzavretú na dobu určitú, tak nárok na odstupné nemáš.
Zmluva je na dobu neurčitú. A beží štvrtý mesiac bez výplaty....
Chobot
18.07.05,10:55
Jamajka, ak máš zmluvu uzavretú na dobu určitú, tak nárok na odstupné nemáš.Myslím, ze to tak nie je. Podla §69 ods. 4: "zamestnanec, ktorý okamzite skoncil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sme svojho priemerného mesacného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov."

A nie je tam uvedené, ci to platí pre dobu urcitú alebo neurcitú. Aj dobu urcitú mozno z dôvodov uvedených v § 69 ukoncit okamzite. Len sa nesmie presvihnút tá mesacná lehota daná v tom istom § v bode 3.

Jamajka, kludne napís ten výstrazný list, ze nech Ti vyplatí mzdu, inak sa obrátis na súd. Ak by sa Ti vyhrázal ze Ta ihned prepustí, nechaj sa okamzite vyhodit, potom más nárok podla § 71 ods. 4 nárok na náhradu mzdy po dobu, po ktorú mal trvat pracovný pomer.

ak je to na dobu neurcitú a dá Ti výpoved, tak zse môzes napadnút neplatnost výpovede, kedy Ti bude musiet poskytnút náhradu mzdy az do doby rozhodnutia súdu, najviac vsak za 9 mesiacov.

Drzím Ti palce, nech sa Ti to podarí, ak nie, tak vela stastia na súde. Dnes som akurát cítal v HN, ze kedy má obcan právo na bezplatné právne poradenstvo, ktoré poskytujú krajské, príp. okresné súdy. V BA sa poskytuje priamo na ministerstve spravodlivosti.
Katarina B.
20.12.11,07:13
Odpracovala som si 3 dni a ukončila som pracovný pomer v priebehu 3 mesačnej skúšobnej doby.
V zmluve ,ktorú som podpísala štýlom,rýchlo to podpíšte(agentúry sa vždy niekam ponáhľajú) som v ten deň zistila,že v zmluve je uvedené,že ak skončím ja pracovný pomer v skúšobnej dobe ,tak mi bude napríklad za celý odpracovaný mesiac vzatý celý mesačný plat(príklad odpracujem 1 mesiac a druhý dám výpoved,tým pádom nedostanem za odrobený mesiac ani cent.
Je niečo takéto zákonné?..Môžete mi poradiť?
Dakujem.

mám otázku ohľadne výplatenia čiastky,ktorú som nadobudla odpracovaním v jednej nemenovanej firme,v ktorej som pracovala cez agentúru(pracovnú).
KEJKA
20.12.11,07:24
ako a čo si podpísala, vieš a podľa toho máš nárok. vyzerá to tak, že nárok nemáš, ale nie je mi jasný vzťah, či si zamestnanec tej agentúry, alebo agentúra je len sprostredkovateľ. Lebo zmluvu by si mala mať so zam-eľom.
Ten odsek je podľa mňa parafrázou na § v ZP, podľa ktorého má zam-eľ nárok na mesačnú mzdu, ak zam-ec nedodrží výpovednú dobu, t.j. § sa týka obdobia po skúšobnej dobe.
Maja158
10.08.12,10:21
Pracovala som minulý rok pre pána Orbesa Tomáša-Žilina. Podľa dohody mi mal vyplatiť 320,00 Eur.
Dodnes som však z toho nevidela ani cent,hoci stále veselo podnika ďalej.
Ako by som mala postupovať?
Ďakujem.
veronikasad
10.08.12,10:34
Pracovala som minulý rok pre pána Orbesa Tomáša-Žilina. Podľa dohody mi mal vyplatiť 320,00 Eur.
Dodnes som však z toho nevidela ani cent,hoci stále veselo podnika ďalej.
Ako by som mala postupovať?
Ďakujem.
Na základe akej dohody ? Bola uzatvorená písomne ?
Maja158
12.08.12,09:54
Ako mám postúpovať,ak mi podnikateľ za minulý rok nevyplatil cca 300,00 Eur?Pracovala som na dohodu,ktorú mám v písomnej forme.Koncom roka 2011 mi mailom potvrdil,že nech urobím dve faktúry a on mi vyplatí v splátkach. Teraz už nereaguje na maily.
Doporučený list, z adresy,kde mi povedal zmluvy sa vrátil.
Adresát neznámy!
Ako mám postúvať? Je možná nejako jednať bez podania na súd?
Mária
KEJKA
12.08.12,10:04
pracovala som na dohodu................?, tak to uvádzaš,
následne píšeš o faktúrach...tak ako? si SZČO?
ak nechce platiť, a nie je to mzda, tak od neho tie peniaze neuvidíš.
Môžeš skúsiť súd - ale ak ide o obchodný vzťah, musíš dokázať plnenie, jeho objednávku.....bude to na dlhé lakte.
Ak máš faktúry - môžeš skúsiť nejakú spoločnosť, ktorá sa vymáhaním zaoberá.
veronikasad
12.08.12,10:28
Ako mám postúpovať,ak mi podnikateľ za minulý rok nevyplatil cca 300,00 Eur?Pracovala som na dohodu,ktorú mám v písomnej forme.Koncom roka 2011 mi mailom potvrdil,že nech urobím dve faktúry a on mi vyplatí v splátkach. Teraz už nereaguje na maily.
Doporučený list, z adresy,kde mi povedal zmluvy sa vrátil.
Adresát neznámy!
Ako mám postúvať? Je možná nejako jednať bez podania na súd?
Mária
Si SZČO ?