Hanka Perka
05.05.09,14:40
Ahojte..Prosím máte niekto skúsenosti s týmto valčekom?Rozdodla som sa vymaľovať detské izby a obývačku..Chcela by som nato použiť tento valček..Lenže neviem či je naozaj taký dobrý...Prosím poraďte..
duves
05.05.09,13:02
Ahojte..Prosím máte niekto skúsenosti s týmto valčekom?Rozdodla som sa vymaľovať detské izby a obývačku..Chcela by som nato použiť tento valček..Lenže neviem či je naozaj taký dobrý...Prosím poraďte..
Malovala si už niekedy?
Čo očakávaš od EASY PAINTER?
Hanka Perka
05.05.09,13:17
Malovala si už niekedy?
Čo očakávaš od EASY PAINTER?
Ano uz osm malovala destske izby,spalnu,kuchynu a dve velke chodby...A neveim co od toho cakam..Mozno ze z toho bude menej neporiadku
Chobot
05.05.09,19:57
Ano uz osm malovala destske izby,spalnu,kuchynu a dve velke chodby...A neveim co od toho cakam..Mozno ze z toho bude menej neporiadku

Pozeral som to na nete a stojí to nejakých 16 EUR, čo nie je až tak veľa. Skúsenosti s tým nemám, ja som za klasické valčeky, a tie tiež stoja okolo 7-10 EUR (teda tie lepšie).

AK ti nie je ľúto peňazí, tak to vyskúšaj. Aspoň nám povieš, či je to skutočne taký zázrak a či s tým nebude viac roboty, ako s klasickým valčekom.

P.S.: Ja senzáciám z teleshoppingov neverím. (Ale to je len môj názor)
duves
06.05.09,03:55
No fajn, Chobot to napisal za mna.
Ide o senzaciu, v telke. Tam to vyzera skvele, že akože môžeš malovať v robe na ples a nezasviníš sa. Blbosť, to su vsetko triky. Kup si kvalitny valček, rúčku, teleskopicku rúčku a hŕŕ do prace!
Mr.Plow
07.05.09,07:33
ahojte .....určite by som to nekupoval .........najlepšie sa maluje klasickým valčekom . ( ja používam výhradne fasádny ) robí pekný vzor a dobre sa s ním nanáša ..keby niekto potreboval vymalovat , som k dispozícií.