_zuzana_
05.05.09,16:54
Jedna p. učiteľka ma požiadala o vystavenie potvrdenia o dĺžke pedagogickej praxe, ktoré je potrebné k prihláške do výberového konania na riad. školy. Zároveň ma požiadala, aby som bola diskrétna. Rešpektovala som jej požiadavku. Riad. školy sa však od starostky dozvedel, ešte pred otvorením obálok, že spomínaná p. učiteľka kandiduje a mne ako mzdárke začal vyčítať a dohovárať, že som mu to nepovedala. Postupovala som správne, ak som rešpektovala požiadavku p. učiteľky?
Môže vôbec starosta obce povedať jednému z kandidátov na riad. školy mená ostatných kandidátov?
Vopred Vám ďakujem za odpovede.
judita1971
06.05.09,05:24
Aj mne by to riaditeľ vyčítal, lebo u nás všetku agendu môže podpisovať len riaditeľ, alebo zástupca riaditeľa.Podpisovať môžem len to, na čo mi dal riaditeľ oprávnenie /účtovné veci/ alebo sa podpisujem, že zodpovedám za správnosť údajov, ale aj tak to podpíše riaditeľ. U nás riaditeľ chce vedieť o všetkej pošte, ktorá nielen prichádza na školu ale aj odchádza. U nás by to riaditeľ bral ako porušenie pracovnej disciplíny, prekročila by som rámec svojich právomocí.
Sabadka
06.05.09,06:34
Tieto potvrdenia u nás tiež podpisuje riaditeľ. Mala si povedať pani uč., že ty to jednoducho nemôžeš podpísať a hotovo, a k tej druhej otázke - na obálkach máš adresy uchádzačov uvedené, a v dedine ak by mu to nebol povedal starosta, tak mu to vyzvoní poštárka, tak sa s tým netráp.;)
_zuzana_
07.05.09,05:20
Ďakujem za odpovede. Vy máte šťastie, že máte riaditeľov, ktorí sa zaujímajú aj o papierovú robotu. Pre toho nášho to nie je žiadna robota. A k tomu potvrdeniu. Robila som ešte pre ďalšiu p. učiteľku a to mu neprekážalo. Tá asi nie je preňho taká silná konkurentka.
Sabadka
07.05.09,05:22
[QUOTE=_zuzana_;1037158]Vy máte šťastie, že máte riaditeľov, ktorí sa zaujímajú aj o papierovú robotu. Pre toho nášho to nie je žiadna robota.


:rolleyes: Dobrá rada ak chceš aby si začal uvedomovať koľko je s tým roboty, dávaj mu podpisovať všetko ale úplne všetko, najlepšie niekoľkokrát denne. Zmení názor:D:D:D:D