VALIKA60
05.05.09,18:55
Prosím poradte mi môj kocúrik má vypadanú srsť okolo krku o šírke asi 3cm.Mal tam 3 kliešťov ktorých som mu vybrala ale tá srsť je veľmi špatná teda krk.Vidieť na ňom že nieje v poriadku , papať mu chutí ale je schudnutý.Mám problém s dopravou k veterinárovi tak zato prosím o radu takto?:mad:
Chobot
05.05.09,18:43
Prosím poradte mi môj kocúrik má vypadanú srsť okolo krku o šírke asi 3cm.Mal tam 3 kliešťov ktorých som mu vybrala ale tá srsť je veľmi špatná teda krk.Vidieť na ňom že nieje v poriadku , papať mu chutí ale je schudnutý.Mám problém s dopravou k veterinárovi tak zato prosím o radu takto?:mad:

Uviedla si veľmi málo informácií aj na to, aby sme aspoň trochu vedeli odpovedať. Diagnózu na diaľku takto neurčí ani veterinár. Keby si aspoň fotku pripojila.....

Kedy vypadala tá srsť? Počas "pobytu" kliešťov v krku? Alebo ešte predtým? Alebo po vybratí kliešťov?

Škriabe si kocúr krk? Nemohol si to vytrhať častým škrabaním aj sám? Alebo srsť vypadavala sama, ak si ho na krku potiahla?

Ako vyzerá koža na mieste, kde vypadli chlpy? Je čistá? ALebo je doškriabaná a chrastavá?

Ako je starý ten kocúr?