mrston
06.05.09,12:43
Ahojte, Mam taky problem a dost sa bojim ze je to nieco zle uz asi 3 dni mam v zadnej casti hlavy vlavo dole take tupe nepravidelne pichanie hlavy, s tým ze niekedy ked ma to pichne mi akokeby prebehol mraz po hlave (ako sa hovori :D) neviete cim to moze byt? Zle som sa vyspal alebo nieco co ani nechcem vyslovit ?:(
Vopred Dakujem.
daria29
06.05.09,11:04
no tak čo nejdeš k lekárovi?ja som teraz prišla z nemocnice,bola som tam 2 týžd,no boli tam aj prípady,že praskla cievka v hlave,mladí ludia.radsej skôr,než neskoro...
Ľubica 025
06.05.09,12:39
Tu je ťažko polemizovať nad tým, čo ti môže byť. Predsa, je to hlava, takže by som odporučila tú návštevu lekára. Možno je to banálna vec, ale nepodceňuj to.
Mňa bolievala hlava a lekár mi zistil, že to mám z krčnej chrbtice, odporučil mi určité cviky, ktoré cvičím pravidelne a odvtedy problémy nemám.
Moju mamu zase dlhé roky bolievala hlava, bála sa ísť k lekárovi, ale keď už strácala rovnováhu pri otočení hlavou, až vtedy išla a zistili jej nádor na mozgu. Toto ti nepíšem preto, aby som ťa nastrašila, ale z vlastnej skúsenosti viem, že je lepšie zdravotný problém chytiť v začiatkoch...
mrston
06.05.09,12:43
Dakujem za rady, urcite navstivim lekara ...chcel som sa len popytat ci niekto nemal podobny problem a tak.
Dakujem.Je mi luto mamky :(
Pohar
06.05.09,12:45
skus si kupiť aj Magne B6
pi veľa čaju a vody, nemusis vela mineralky
ale kazdopadne asi skončíš na neurologii a on ťa pozrie....
ale neboj môže to byť zacviknutý nerv, málo tekutín........
stres.....
Ivakuchto
25.09.11,07:25
Dobrý deň! Našla som váš príspevok o čudnej bolesti hlavy. Popisujete bolest, ktorá trápi aj mna, zhruba dva týždne. Myslela som si že je to z čelenky, lebo v poslednom čase som ju nosila stále, ale aj keď som s tým prestala bolesť pociťujem stále. Je to taká tupá bolesť ktorá sa sústreďujee v ľavej časti dole. Včera som dokonca šoferovala a zrazu sa mi začalo niečo diať z očami, neviem to popísať, ale tak ako keby mi sťahovalo zrak. Možno je to náhoda, už som nebola dlho u očného a možno by mi trebalo premerať očný tlak. Dosť som sa zľalkla a dúfam že to nebude nič vážne. Prinútilo ma to však hľadať na nete a našla som vás. Okrem toho som našla aj také možnosti, že to môže súvisieť s krčnou chrbticou, s čím mám tiež dosť problém, ale zvyklo ma skôr seknúť v krku ako bolieť vzadu. Vraj aj čistenie zubov neskoro večer môže spôsobiť bolesť a to ja robím až tesne pred spaním. Chystám sa na vyšetrenia, ale chcem sa opýteť, či vy už viete niečo blišie ohľadom tej bolesti? Dakujem
lujza.j
25.09.11,08:39
téma aktívna v roku 2009, asi by som nečakala na odpoveď a utekala by som k lekárovi:)
Valcake
25.09.11,09:58
..moju známu neurologička poslala na USG ciev hlavy. ...mala presne také príznaky...mala vysoký tlak a inak nič vážnejšie...ešte tá krčná chrbtica.