jaja37
06.05.09,13:06
Poradí mi niekto prosím, kde robím chybu, keď chcem prihlásiť zamestnancov na dohodu o pracovnej činnosti elektronicky do SP, a nechce mi to zobrať, vraj nemám vyplnený typ pracovného pomeru.... hoci v personalistike ho mám, ale je pravda, že aj keď chcem vytlačiť registračný list priamo cez dokumenty, tak to tam naozaj neukazuje. Zrejme robím niekde chybu, alebo sa niečo zmenilo? Odhlášky mi urobilo dobre, v januári aj prihlášku, len teraz mi to nechce zobrať. Ďakujem za radu !
Aňuška
06.05.09,14:38
Máš otvorený aktuálny mesiac?
jaja37
06.05.09,15:12
áno mám, tak fakt neviem, prečo mi to nechce prejsť
rennka
06.05.09,16:13
Mne neslo nahrat prerusenie v RL. Volala som do SP a povedali mi, ze maju nejaky problem s pripojenim cez Int. Ex., aby som skusila cez Mozillu F. Potom mi tu uz slo. Ale neviem ci to bude aj Tvoj problem.
katkap17
06.05.09,16:13
Ahojte vypisujem reg. list do soc. poistovne pre SZČO chcem sa uistiť či vyplňam dobre riadky ktoré su pre szčo , vyplnila som 2,3,4, len neviem čo je OKEČ čo tam mám napísať ? potom som vyplnila 6 a v 10-ke sa vyplňa len dátum vzniku poistenia od 1.7.2009 ? Ďakujem
jaja37
06.05.09,17:25
Zo štyroch zamestnancov sa mi podarilo prihlásiť troch. Ale len jednotlivo. Preto mi to nešlo hromadne, lebo chyba bola u jedného: citujem odkaz: zlá hodnota r.4,stl.1282, Hodnota"elementu statVykPrace je chybna. Pritom všetko sú to rovnaké pracovné pomery a takmer rovnaké typy zamestnancov.
katkap17
11.05.09,09:19
Ahojte chcem sa spýtať vypisujem reg. list, posielam výpis do SP viem koľko budem platiť odvody ,ale nikde sa to neuvádza na žiadnom doklade alebo to poistovni stačí z výpisu - základ dane ? Ďakujem
veronikasad
11.05.09,09:24
Ahojte chcem sa spýtať vypisujem reg. list, posielam výpis do SP viem koľko budem platiť odvody ,ale nikde sa to neuvádza na žiadnom doklade alebo to poistovni stačí z výpisu - základ dane ? Ďakujem
Výška odvodov sa počíta z vymeriavacieho základu - vypočíta si ho poisťovňa zo základu dane. Ak je VZ nižší, platíš najmenej z minima - ak si povinne poistená osoba v SP.
KEJKA
11.05.09,13:54
Zo štyroch zamestnancov sa mi podarilo prihlásiť troch. Ale len jednotlivo. Preto mi to nešlo hromadne, lebo chyba bola u jedného: citujem odkaz: zlá hodnota r.4,stl.1282, Hodnota"elementu statVykPrace je chybna. Pritom všetko sú to rovnaké pracovné pomery a takmer rovnaké typy zamestnancov.
to som mala aj ja. Musíš mať v personalitike vyplnený kod štátu-výkom práce.
ja som mala SR, Slov.rep., ale správne má byť SK...skratka SK je správna.
Ked som to prepísala tam ,kde som to mala vyplnené zle, tak už mi robilo všetky tlačivá správne.
abel
11.05.09,15:34
Ahojte chcem sa spýtať vypisujem reg. list, posielam výpis do SP viem koľko budem platiť odvody ,ale nikde sa to neuvádza na žiadnom doklade alebo to poistovni stačí z výpisu - základ dane ? Ďakujem
Povinne poistená osoba výšku vymeriavacieho základu ani odvodov na registračnom liste neuvádza, treba len priložiť výpis z DP.