lulu74
07.05.09,08:15
musím sa v priebehu mája rozhodnúť, či ponechám svoje dieťa v súkromnom školstve alebo nazbieram odvahu a prejdem do štátneho..v prípade že zostanem v súkromnom školstve..jediná varianta..súkromná základná škola2.stupňa spojená s gymnáziom je pre mňa z hľadiska lokality Súkromné gymnázium Esprit na Dlhých Dieloch. V súčasnosti je moje dieťa v 3.ročníku na súkromnej základnej škole,ktorá ale 4.ročníkom končí..všetko má svoje pre aj proti, s veľa vecami som bola spokojná, s niečím aj nie,ale o gymnáziu ESPRIT nemám žiadnu informáciu,nikoho tam nepoznám..Prosím Vás ak ste tu niekto z rodičov ktorí tam máte deti,napíšte mi prosím Vašu osobnú skúsenosť a názor..resp. odpovedzte mi na otázku...ak by ste sa mali ešte raz rozhodovať, dali by ste svoje dieťa na SG Esprit znovu? Prosim napiste mi svoje skusenosti a pocity z tejto skoly..postrehy rodičov sú v takýchto veciach smerodatné. ďakujem.
lulu74
11.05.09,12:52
no ako vidím kde nič tu nič..nikto mi nič nepovie..tak sa asi pôjdem postaviť pred školu a odchytávať rodičov.
rrk
11.12.09,13:10
Pekný deň. bohužiaľ neviem Vám pomôcť s osobnou skúsenosťou (a asi už je aj tak neskoro) ale mám rovnaký problém. Moje dieťa totiž chodí do montessori a zvažujem, či ho neprehlásiť na súkromnú školu na Batkovu, kde predpokladám chodilo Vaše dieťa. Preto ak budete mať chcíľu čas, bola by som Vám povďačná za informácie tak o Esprite, resp. o inej základnej škole alebo gymnáziu, kde by bolo trocha voľnosti pre deti, ale iba primeranej.

ďakujem
adiant
17.02.11,09:13
Dobry den,
ak mozem tiez by som sa rada popytala na Vasu osobnu skusenost so sukromnou skolou a Batkovej a ci ste uz v Esprite alebo ste riesili statnym vzdelavanim?
Prave sa rozhodujeme ci ist na Batkovu alebo nie. Dcera je trochu hanblivejsia, plachsia a potrebovala by trochu empaticku ucitelku, ktora by jej trochu pomohla so zaradenim do kolektivu a nie ju este dupala do zeme. Myslis ze toto tam najdem?
Dik za radu.
vojavoja
18.02.11,14:29
Dobry vecer, ak ste uz nieco o esprite zistili, podelte sa prosim o info, chcem tam dat dceru a nikde neviem najst referencie od rodicov, dakujem velmi pekne.