fialka m
07.05.09,11:18
ahojte poradaci, robila som rocne zuctovanie dane, vracala som nejake peniaze a takisto som doplacala danovy bonus. Co bola trosku vyssia ciastka. Dan som ponizila o rocne, cize dan mi vysla 0. A teraz ten danovy bonus mi ma vratit danovy urad? Myslim aj mesacny, ale aj ten z rocneho zuctovania dane?


dakujem moc
drobeceva
07.05.09,09:50
ahojte poradaci, robila som rocne zuctovanie dane, vracala som nejake peniaze a takisto som doplacala danovy bonus. Co bola trosku vyssia ciastka. Dan som ponizila o rocne, cize dan mi vysla 0. A teraz ten danovy bonus mi ma vratit danovy urad? Myslim aj mesacny, ale aj ten z rocneho zuctovania dane?


dakujem moc
Buď si požiadaš DÚ o DB, alebo na budúci mesiac si ponížiš preddavkovú daň o tú čiastku.
Sabadka
07.05.09,09:55
Buď si požiadaš DÚ o DB, alebo na budúci mesiac si ponížiš preddavkovú daň o tú čiastku.


žiadať o vrátenie môžeš len na konci štvrťroka keď budeš vypisovať prehľad štvrťročný, skôr si to vyrovnáš tak ako ti to písala naša evička:D
fialka m
07.05.09,09:58
super, som to zle napisala, toto bolo este za MAREC, ja som ziadala o ten bonus a dan som ponizila o dan, co este zostala z rocneho :-)

lebo volala pani z danoveho, velmi neprijemna bola, dokonca sa mi vyhrazala kontrolou :-)
Sabadka
07.05.09,10:01
Preto robí na DÚ, lebo je nepríjemná, musí to mať vrodené, ináč by tam nerobila :)

Bolo by dobre vidieť ten tvoj prehľad, čo sa jej na tom nezdalo, keď ťa zvozila
fialka m
07.05.09,11:32
mne to totiz vyslo:
mesacny bonus: 38,64 eur
doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
spolu to cini = 740,00 eur

pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((
Sabadka
07.05.09,11:38
mne to totiz vyslo:
mesacny bonus: 38,64 eur
doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
spolu to cini = 740,00 eur

pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((
Možno mala len zlý deň a prejde ju to ako kozu vlak. :)


Zázraky sa nedejú viem, ale dúfať môžeš:)
drobeceva
07.05.09,11:39
mne to totiz vyslo:
mesacny bonus: 38,64 eur
doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
spolu to cini = 740,00 eur

pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((
neboj...ak máš veci v poriadku, neáš sa čoho obávať. My nesmieme chybiť robiť, iba ony sú neomylné:confused:
Sabadka
07.05.09,11:41
neboj...ak máš veci v poriadku, neáš sa čoho obávať. My nesmieme chybiť, len robiť robiť, iba ony sú neomylné:confused:



Prepáč evulík tú malinkú poravičku ale vieš ako dobre mi to padlo!;):)