dzabula
07.05.09,11:37
Dobry den,

chcem sa opytat ci mate niekto neaku skusenost s CK Medina Tour do Egypta. Prosim poradte. Nechcem sa za tolko vela penazi sklamat cestovkou.

DAKUJEM
wegamizi
07.05.09,11:15
Ja som bola s Medinou v Egypte a nemam dobre skusenosti.
Objednany hotel nam zmenili na druhy, proti nasej voli, ale dozvedeli sme sa to az v den odletu, na letisku, takze sme boli nuteni prijat zmenu hotela. Celu skupinu ludi, co sme mali vlastne byt v jednom hoteli, rozhodili do 5-tich hotelov v Hurgade. So sluzbami v Egypte sme boli spokojni, ale za celych 10 dni sa o nas nik nezaujimal, delegatku sme ani nevideli. Den pred odchodom nam delegatka strcila pod dvere, na izbe, listok s pokynmi na odchod. Zariadili sme sa podla toho a v den odchodu sme cakali na odvoz na letisko 4 hodiny v hoteli, ale uz len na recepcii, lebo izbu sme museli opustit. Nasa rodina s Medinou uz NIKDY. Uprednostnujeme Hydrotour.
Mam taky pocit, ze spolumajitel cestovky je egyptan, ale nie som si ista. Pripadne reklamacie velmi-velmi tazko, my sme nepochodili, tak sme to vzdali, ale to bol prvy aj posledny pobyt s Medinou.
dzabula
08.05.09,16:28
Ahoj, velmi pekne dakujem za info. A mohla by som sa opytat kedy ste s Medinou cestovali do Egypta a do akeho hotela ste mali ist a kam Vas dali?
wegamizi
09.05.09,06:36
Ahoj, bolo to pred dvoma rokmi, nepamatam sa, kde sme chceli, ale dali nas hotel Calimera, ostatnych neviem, kde rozhodili po Hurgade. Nas hotel bol fajn, ale si sa pytala na sluzby cestovky, tie boli, vzhladom k nedostupnej delegatke, otrasne.
Neviem, ci ides prvy krat do Egypta. My sme boli uz 5x a mozem ti povedat, staci.Videli sme, co sme chceli a tie sluzby v tych hoteloch su tiez dobra loteria. Len raz z tych nasich piatich pobytov sme boli velmi spokojny, a to sme vzdy boli all inclusive v 5-hviezickovom. Treba vela-vela citat recenzie na nete.
Prajem ti, aby si sa dobre rozhodla.
tutiola
09.05.09,11:18
Ahoj, bolo to pred dvoma rokmi, nepamatam sa, kde sme chceli, ale dali nas hotel Calimera, ostatnych neviem, kde rozhodili po Hurgade. Nas hotel bol fajn, ale si sa pytala na sluzby cestovky, tie boli, vzhladom k nedostupnej delegatke, otrasne.
Neviem, ci ides prvy krat do Egypta. My sme boli uz 5x a mozem ti povedat, staci.Videli sme, co sme chceli a tie sluzby v tych hoteloch su tiez dobra loteria. Len raz z tych nasich piatich pobytov sme boli velmi spokojny, a to sme vzdy boli all inclusive v 5-hviezickovom. Treba vela-vela citat recenzie na nete.
Prajem ti, aby si sa dobre rozhodla.

Tvoje cesty do Egypta boli vždy pobyty pri mori? Veľmi chcem ísť do Egypta, ale na poznávací pobyt. Kto má s tým skúsenosti?mimotemy
wegamizi
10.05.09,14:54
Tvoje cesty do Egypta boli vždy pobyty pri mori? Veľmi chcem ísť do Egypta, ale na poznávací pobyt. Kto má s tým skúsenosti?mimotemy
Len pobyty s vyletmi
Lidka1
17.08.09,15:14
My ideme 28.8. s CK Medina do Turecka hotel Sea Sight. Chcem sa opýtať či ma niekto skúsenosť s touto CK a hotelom atď., pretože tie predchádzajúce príspevky ma veľmi spochybnili. Ďakujem
Barticek
17.08.09,15:59
Bol som v maji z Medinou v Egypte v hoteli Grand Hotel. Z cestovkou sme neboli spokojni, delegatku som videl asi trikrat pocas celeho pobytu. Poznavacie zajazdy ma o polovicu drahsie. Cize cez Medinu uz nikdy nikam nepojdem. Ale inac v Egypte bolo super.
Kvietocek
17.03.10,07:35
Egypt je nadherny, ale treba si vediet vybrat CK. Osobne sa tiez pridavam k nazorom, ze cez medinu nikdy v zivote do Egypta uz nepojdem. Delegatka namiesto toho, aby bola pritomna ked sme potrebovali poriesit problem, nam len sucho odvrkla, ze si musi poriesit nejake sukromne veci a ze nemoze nam pomoct. Cestovka ako taka nemusi byt zla, ALE pokial tam bude mat takych delegatov akych ma tak ludia si radsej budu hladat ine cestovky s kvalitnejsimi sluzbami a hlavne s kvalitnejsimi a profesionalnejsimi delegatmi.
laurin
17.03.10,10:25
Egypt je nadherny, ale treba si vediet vybrat CK. Osobne sa tiez pridavam k nazorom, ze cez medinu nikdy v zivote do Egypta uz nepojdem. Delegatka namiesto toho, aby bola pritomna ked sme potrebovali poriesit problem, nam len sucho odvrkla, ze si musi poriesit nejake sukromne veci a ze nemoze nam pomoct. Cestovka ako taka nemusi byt zla, ALE pokial tam bude mat takych delegatov akych ma tak ludia si radsej budu hladat ine cestovky s kvalitnejsimi sluzbami a hlavne s kvalitnejsimi a profesionalnejsimi delegatmi.

Ocenujem taketo prispevky, z ktorych sa dozviem ze cez medinu nie, ale to hlavne co vacsinu ludi asi zaujima je - cez aku cestovku teda ist?
Takze odpovie niekto? :D
mimika
17.03.10,18:31
Súhlasím s názorom, že kvalitná cestovka si musí ustriehnuť kvalitných a profesionálnych delegátov. Nekompetentný a arogantný delegát dokáže riadne pokaziť dovolenku a aj meno CK. Riešenie je si nájsť cestovku, ktorá spolupracuje s rôznymi CK a nie je viazaná na jednu. Vybraný produkt vie preveriť v rôznych cestovkách a vybrať tú najvhodnejšiu alternatívu pre klienta. Zároveň vie doporučiť dobrý hotel a destináciu na základe vlastných skúseností a nie je jej problém preveriť skúsenosti a referencie delegáta. Nechcem tu robiť reklamu, preto v prípade záujmu mi pošlite ss správu.
Kvietocek
18.03.10,05:40
Ocenujem taketo prispevky, z ktorych sa dozviem ze cez medinu nie, ale to hlavne co vacsinu ludi asi zaujima je - cez aku cestovku teda ist?
Takze odpovie niekto? :D

S osobnej skusenosti doporucujem FIRO tour alebo SATUR s ich delegatmi sme boli velmi spokojni.
wegamizi
18.03.10,09:10
Ocenujem taketo prispevky, z ktorych sa dozviem ze cez medinu nie, ale to hlavne co vacsinu ludi asi zaujima je - cez aku cestovku teda ist?
Takze odpovie niekto? :D
Ako som vyssie uviedla, pre nas jednoznacne CK Hydrotour
Reprografia
18.03.10,13:07
koľko ľudí, toľko chutí.
Ja odporúčam CK KARTAGO TOURS
rickman
19.03.10,10:11
Je vam jasne, ze ste sa pustili do starej temy, a teda uz sa mohlo co to zmenit?
lianalub
08.08.12,17:47
S cestovnou kancelariou Medina Tours mam velmi dobru skusenost. Bola som s nou v Turecku v Oludenize. Hotel nemal chybu a zodpovedal popisu. Aj priamo v kancelarii nam dali pravdive informacie narozdiel od Firo tours s ktorym sme tiez uvazovali ohladne tejto destinacie.
Mali sme velmi milu aj delegatku (Marta). Bola ochotna, mila vo vsetkom poradila. Isla by som s nimi aj nabuduce.
Peter z Bratislavy
09.08.12,16:56
CK Medina už 2 roky za sebou vyhrala súťaž o najserioznejšieho touroperatora. Hlasovania sa zúčastňujú CA-provízni predajcovia, ktorí naozaj dokážu posúdiť, ktorá slovenská CK ma najmenej reklamacii, zmien hotelov a je seriozna.
Aj ja sa stotožňujem s týmto názorom na základe viacročných skúseností s rôznymi slovenskými CK.
Lubaba
11.08.12,20:30
S Medinou som cestovala už viackrát, tento rok onedlho pocestujem opäť, tak uvidím ako sa zmenili služby, či k lepšiemu.
1. skúsenosť - ubytovanie v hoteli, dali nás po prílete v noci do spoločnej izby dva páry, na druhý deň to napravili a mali sme izbu peknú aj s výhľadom na more..neviem, či za to mohla cestovka.. ale boli tam klienti ktorých ani nechceli ubytovať, chceli ich dať do iného hotela, nevzdali sa a čakali na recepcii dlhoo, a nakoniec sa izba našla...
2. skúsenosť - nemám čo vytknúť, nič sa neprihodilo, čo by som musela riešiť..
3. skúsenosť Egypt, plus bolo že delegátka nás ubytovala aj teda s nami prišla do hotela, mínus - ďalšia delegátka vydátá za egypťana- zaplatili sme si výlet Luxor a dala mňa a manžela do dvoch autobusov, nemali sme byť spolu, dlho sme to vybavovali, bol to dosť veľký problém, ale nakoniec sa to podarilo doriešiť, ale výlet bol pokazený.

Bola som aj Firotour, všetko bolo O.K., aj Hydrotour má dobré služby len jedna vec mi vadí a to, že si musíš priplácať "povinne" výhľad na more, a to teda dosť €, a nie je to taký výhľad ako očakávaš, aj keď ten výhľad ani nepotrebuješ.

Keď sa vrátim z dovolenky, napíšem, ako sa teda Medina o nás stará počas dovolenky.