Ejo
08.05.09,17:32
Dobrý deň, poprosila by som o radu. Robím mzdy v MoneyS3. Keď dám výkaz do zdravotných poisťovní, nenatiahnu sa mi tam žiadne údaje z výplatných pások, a tlačivá nie sú aktuálne. Kde ich treba nastaviť?
Ďakujem pekne.
Ejo
08.05.09,20:43
Pomožte prosím, aktuálne tlačivo už som našla, ale údaje sa mi nenačítavajú, a ani druhá časť tlačiva sa mi nezobrazí!!!!! Poraďte prosím!!!!
marekpm
11.05.09,07:03
pozri sa ci mas v karte zamestnanca, mzdy - platby nastavenú zdravotnú poistovnu do ktorej patrí zamestnanec, ked nie tak zadaj, a potom musis odznova urobit vyplaty
sybila3
27.07.09,11:38
keď robím opravný výkaz ako mám zadať aby mi robila krížik nie na riadny ale opravný?
Miri82
28.07.09,09:09
Tiež som mala ten istý problém a nenašla som inú možnosť, tak som to vytlačila ako riadny a bielitkom som to ručne opravila na opravný. Možnosť opravného výkazu je myslím len pri výkazoch do sociálnej poisťovne.
Miri82
19.08.09,07:02
keď robím opravný výkaz ako mám zadať aby mi robila krížik nie na riadny ale opravný?

Včera som tento problém znova riešila, pretože mi v zdravotnej poisťovni neakceptovali jeden opravný výkaz v papierovej podobe. Preto som to riešila s technikom aj s konzultantom z Money a odporučili mi nasledovné: vo vyúčtovaní zdravotných poisťovní je potrebné zmeniť charakter dávky z „N“ na „O“ a tak exportovať výkazy. A upozornili ma, že potom to znova treba zmeniť naspäť. Skúšala som to - tak v súbore, ktorý som potrebovala odoslať sa mi „N“ zmenilo na „O“, ale keď som si vytlačila výkazy, tak stále tam bol výkaz riadny a nie opravný. Technik mi povedal, že jediná možnosť ako to tam zmeniť, tak aby aj v papierovej podobe bolo vyznačené, že ide o opravný výkaz, je úprava formulára pre tlač, ktorá sa navolí pri tlači.