starpress
19.07.05,06:44
Dobrý deň.

Prosím vás, potrebujem nejaký vzor Preberacieho protokolu. Ide o notebooky, ktore su majetkom firmy,ale na vykon prace ich budu pouzivat zamestnanci. Co vsetko musi obsahovat taky preberaci protokol okrem osobnych udajov preberajuceho, zakl.udajov odovzadavjuceho a identifikacnych udajov predmetu odovzdania. Ako mam formulovat ten PP,aby bola stanovena zodpovednost za skody a pod.
Dakujem vopred, pevne verim, ze mi niekto poradi.
Pekny a uspesny den vsetkym "poradujucim" prajem, A.V.
SimArt
03.08.05,14:58
Zdeni
19.09.06,12:54
Ahojte Poraďáci, nie je to najšťastnejšie zaradenie, ale nechcela som zakladať novú tému,tak pokračujem, takže:
prosím Vás, nemá niekto "návod" na preberací protokol? Linky v tejto téme sa nedajú zobraziť - pravdepodobne zrušené. Ďakujem.
Zdeni
19.09.06,15:57
Posúvam......
Marína
19.09.06,16:29
...............
Danila
19.09.06,16:36
Posúvam......Neviem, či celkom presne rozumiem otázke. Ale domnievam sa, že podľa ceny ste nooteboky alebo zaradali do DHM, alebo do spotreby. Podkladom pre zaradenie bol preberací protokol a zaraďovací protokol / tlačivá, ktoré sa dajú kúpiť/. Ak tieto nooteboky odovzdávate zamestnancovi, zaevidujete ich na jeho osobnú kartu s údajmi podľa účtovníctva oproti jeho podpisu. Pri fyzickej inventarizácii je povinný Vám predložiť k nahliadnutiu predmety tejto osobnej karty, za ktoré zodpovedá.
Zdeni
19.09.06,16:43
Neviem, či celkom presne rozumiem otázke. Ale domnievam sa, že podľa ceny ste nooteboky alebo zaradali do DHM, alebo do spotreby. Podkladom pre zaradenie bol preberací protokol a zaraďovací protokol / tlačivá, ktoré sa dajú kúpiť/. Ak tieto nooteboky odovzdávate zamestnancovi, zaevidujete ich na jeho osobnú kartu s údajmi podľa účtovníctva oproti jeho podpisu. Pri fyzickej inventarizácii je povinný Vám predložiť k nahliadnutiu predmety tejto osobnej karty, za ktoré zodpovedá.
:eek: :eek: :eek: Danilka, ja nie som starpress. To on mal záujem o notebooky. Ja som celkom inde. ;) No, ale keď sa pýtaš:D , tak ja idem odovzdávať kórejcom /Kia Žilina/ vodiace dráhy na zakladače. A potrebujem vytvoriť preberací protokol.
Marína
19.09.06,16:54
..............
nikto
06.03.07,12:31
ahojte, xcel by som sa opytat alebo potrebujem poradit. dali sme robit peciatky firemne a rozdelujeme ich zamestnancom. bossovia xcu preberaci protokol a mozem pouzit klasicky alebo mal by byt nejaky odlisný od klasickeho. ak ano poprosim nejaky typ alebo link. dakujem
Danila
06.03.07,12:43
ahojte, xcel by som sa opytat alebo potrebujem poradit. dali sme robit peciatky firemne a rozdelujeme ich zamestnancom. bossovia xcu preberaci protokol a mozem pouzit klasicky alebo mal by byt nejaky odlisný od klasickeho. ak ano poprosim nejaky typ alebo link. dakujemUrobi si tabuľku Meno: prevzal / názov/: dátum: podpis:. Nič špeciálne som zatiaľ nepoužila a stačilo.
nikto
06.03.07,13:02
dakujem hned sa citim lepsie
helas
06.03.07,13:45
Ja som tam ešte otlačila pečiatku, ktorú zamestnanec preberal, mali číslovanie.
marco04
26.11.07,12:55
potrebovala by som preberací protokol na ZŠ, ktorá má právnu subjektivitu a obec ako zriadovateľ odovzdáva do užívania elektrický šporák, nemá niekto takýto preberací protokol? Ďakujem
margaretka71
20.07.08,14:00
Potrebovala by som nejaký vzor na preberací protokol na zverené služobné motorové vozidlo. Čo by mal obsahovať? A hlavne za čo bude preberajúci zodpovedný. Ďakujem.
margaretka71
20.07.08,15:09
Prosím, potrebujem to súrne.
Marína
21.07.08,07:31
............
jakubeclukas
13.01.09,13:08
chcel by som sa spytat podobne ako predchadzajuci uzivatel,len ten preberaci protokol na osobny automobil by mal byt len na pozicanie auta na umytie a nasledne vratenie, fakt neviem aku formu to ma mat, neporadite mi neikto?
jakubeclukas
19.01.09,22:43
prosim o pomoc, potrebujem to surne
GC_DIABLO
15.04.09,06:33
zdravím všetkých, tiež by som potreboval vzor preberacieho protokolu, špeciálne teda na výpočtovú techniku a najlepšie aj s nejakou klauzulou o zodpovednosti. Vopred veľmi ďakujem.
josuatko
04.01.10,10:21
dobry den, hladam niekde na nete preberaci protokol na IT sluzby vie mi niekto pomoct?
D.
Josua
andrea palcova
04.01.10,11:02
možno niekomu pomôže takýto vzor preberacieho protokolu.
milka1619
30.04.10,08:14
Prosím súrne o nejaký vzor preberacieho protokolu za účelom prepožičania služobného motorového vozidla cudzej osobe (nie zamestnancovi).Ďakujem.
tklanduch
08.07.10,08:20
ahojte, vie mi niekto poradiť kde najdem aktualizovanú "zmluvu o zverení služobného vozidla do užívania" ? ďakujem