zdenulko1
10.05.09,08:20
ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
Stanislav 1975
10.05.09,06:25
ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
Nič iné sa nedá poradiť len trénovať, trénovať, trenovať...
a zasa len trénovať...;)
kero64
10.05.09,07:15
NO zdenulko1, to si na tom veľmi biedne. Ako radí stanislav 1975, trénuj a trénuj. Ideálne by bolo, keby si zašiel do najbližšieho fitnesscentra a tam ti poradia skúsení tréneri ako na to. Ono totiž nieje brušák, ako brušák. A keď to preženieš, môžeš si skôr ublížiť. Dôležité ale je, že si sa vôbec odhodlal. Najťažšie je začať. Potom to už ide samo.
Stanislav 1975
10.05.09,09:09
ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
Skús osloviť Zoru Czoborovú, ona ťa tie brušáky tak naučí, že len budú všetci pozerať...;)
kero64
10.05.09,16:59
Skús osloviť Zoru Czoborovú, ona ťa tie brušáky tak naučí, že len budú všetci pozerať...;)
Teraz by ho naučila skôr tango ako brušáky, ale to už sme trochu mimo.:Dmimotemy
piggos
10.05.09,19:01
ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem

no tak to ti treba ísť ku vojsku :..tam ťa hneď naučia brušáky..45-za minútu.... no, máš čo robiť ;)..
plada
11.05.09,17:08
Ahoj, zdenulko1, neviem, či zvýšenie kondičky dosiahneš len zvýšením počtu brušákov. A čo tak iné cviky na brucho? Ja cvičím doma napr. - polosed s podopretými rukami, jednu nohu vystrieť, druhú ležérne cez ňu preložiť a potom nohy dvíhať cca 5 až 15-20 cm nad podlahu. Pozor, nie rýchlo, ale pomaly. Alebo si na nohy uviaž vrecká s pieskom. Potom uvidíš, či je to ľahké. A nájdi si viac cvikov, na nete nájdeš toho veľa, A je to zadarmo. Potom Ti stačí len pevná vôľa a denne cvičiť aspoň 10 - 15 minút. Tak Ti želám veľa chuti do cvičenia.
Plada
zdenulko1
12.05.09,11:11
no diky moc trenujem ako diabol, viem ze to nepojde hned ale hadam postupne to urobim treba len posilnit brusne svalstvo a hadam to bude. dik za odpovede
stanco007
13.05.09,16:18
Co ti poradit??? Len cvicit, cvicit a cvicit!!! Ja som tiez nevladal a za tyzden som urobil okolo 300 brusakov-cca 3-4 cvicenia a za polroka som robil 72-74 poctivych brusakov za 1min. Da sa to nacvicit ako kazdy iny cvik ale clovek sa musi zapriet a MAKAT...
buchač
13.05.09,16:46
NO zdenulko1, to si na tom veľmi biedne. Ako radí stanislav 1975, trénuj a trénuj. Ideálne by bolo, keby si zašiel do najbližšieho fitnesscentra a tam ti poradia skúsení tréneri ako na to. Ono totiž nieje brušák, ako brušák. A keď to preženieš, môžeš si skôr ublížiť. Dôležité ale je, že si sa vôbec odhodlal. Najťažšie je začať. Potom to už ide samo.

Tých prvých 10.000 je najťažších .....;)