fachman
10.05.09,10:41
Zdravím vás,spybot našiel háveď= Microsoft Windows Security Int.Explorer /SBI $A3433CBF Nastavenia HKEY..... zmenu v registri,keď som to dal opraviť,Windows spadol.po preinštalovaní je tam zasa,pri poslaní na detekciu na -james 008.net,mi to nedovolilo odslať-lebo obsahuje nedovolené prvky.Tak neviem či to tam nechať,a možno aj preto mi ide PC pomalšie.???
Charon
10.05.09,08:50
Po preinštalovaní čoho? Windowsu?
Je dosť možné, že Spy-bot zle vyhodnotil reťazec a zmazal správny kľúč. Keďže si reťazec nezverejnil, nikto z nás Ti nebude schopný povedať, o čo sa jedná.
Skús si siahnuť program na opravu registrov, a nejaký iný program na kontrolu spyware ... Skús kľúč skopírovať bez toho, žeby si ho odinštaloval a pozri si, čo o tom kľúči "hovorí" google a hoď ho sem. Možno je to úplne bežný záznam. Toto sa občas stáva. Mne ESET vyhodnotil 100% čistý produkt, ako napadnutý vírusom...
arion92
10.05.09,09:05
V prvom rade si pozri, co ti spybot pise o tom najdenom kluci. Po najdeni chyb, mas napravo moznost kliknut na take sede pole s dvoma sipkami (vid priloha). To, ze to nasiel spybot, este nemusi znamenat, ze ide o haved.
fachman
10.05.09,10:28
Z okna spybutu
Charon
10.05.09,11:21
Pozri si o tomto probléme link: http://forums.spybot.info/showthread.php?t=18552

Nič sa nedeje, nechaj to tak, je to iba informácia ...
fachman
10.05.09,11:31
Vedieť tak anglicky...
Charon
10.05.09,11:55
Jedná sa o informáciu z registrov, že nejaký program, napr. antivírus, vypol vo Windows Security Center, teda v Centre zabezpečenia notifikáciu, že nemáš buď nainštalovaný nejaký program - teda firewall, alebo antivírus (zvykne sa to zobrazovať takým červeným štítom v pravo pri hodinách na lište), alebo tento program je starý. Robia to niektoré bezpečnostné programy. Dôvod pre toto hlásenie je to, že to mohol vypnúť nejaký malware, vírus, aby si si nevšimol odstavenie nejakého programu, alebo, že je stará napr. databáza ...
Teda je to info pre Teba, že si máš toto uvedomiť ... Máš aktuálny Antivírus a Firewall? Ak áno, ignoruj túto hlášku... a vylúč ju z kontroly...
fachman
10.05.09,13:09
Eset používam dávno,spybot mi to prvý krát oznámil vlani,hneď ako sa nainštaloval legálny Windows,po preinštalovaní,je to tam zasa,pred chvíľov som dal esetom skontrolovať PC,nenašiel infiltráciu.Brána firevalu systému win.funguje a aj centrum zabazpečenia.
sondaw
10.05.09,13:55
A není to náhodou informace o tom, že firewall windows je vypnutý? Používám Eset už dlouho, ten přece firewall má a po instalaci ten systémový zakáže. Nebo ty máš zakázaný v ESS a používáš systémový?