bábika
10.05.09,12:54
Dobrý deň chcela by som poprosiť o radu, chcela by som si zakúpiť zčiatočnícku sadu na zhotovovanie akrylových nehtov ale neviem si rady či je k zhotovovaniu nehtov ptrebná aj UV lampa alebo je potrebná len ku gelovým nehtom. Ďakujem za všetky rady.
BXLmiami
11.05.09,12:25
V prvom rade je k akrylovým nechtom potrebný kurz,kde väčšinou aj začiatočnicku sadu predávaju.:)
šafko
04.06.09,20:56
ale ak je šikovní samouk tak sa to rychlo naučí aj sama poznam dve kočky ktore to robia a bez kurzu a taku sadu hladam aj ja ale všetko je drahe;)
Helik3
30.06.09,08:53
ahoj,
ja som dlho chodievala dávať si robiť akrylové nechty, ale potom som na to nemala čas takže som prestala, teraz som si objednala celú sadu na akrylové nechty, a uvidím ako mi to pôjde, ale myslím si, že keď som videla ako sa robia, tak to zvládnem snáď aj sama.
na akrylové nechty, lampu netreba. akryl schne aj sám a rýchlo v podstate.
práve preto som sa rozhodla pre akrylovú, a nie pre gélovú sadu. a dokonca je k nej aj cd návod!!!! :D
vyšla ma celá táto sadička aj so všetkými príslušenstvami, ktoré je treba na 1500 Sk
katika777
21.08.10,20:11
Ahoj, aj ja uz dlhsie rozmyslam nad tym ze si akrylove nechty budem robit sama doma... predtym som chodievala ku kamoske, ktora bola tiez samouk a jej nechty mi vydrzali stale do doplnenia... lenze ked si to prepocitam vyjde ma to samu ovela lacnejsie... skuste aukro.sk, maju tam rozne sady pre zaciatocnicky, ale aj vsetko samostatne, ked sa vam postupne bude minat... sady sa pohybuju od 20 Eur vyssie... vela zdaru do prace a pekne nechty:)