luckapastvova
10.05.09,13:19
Ahojte Poraďáci!

Keďže viem, že je tu mnoho múdrych a skúsených ľudí, obraciam sa na Vás s malou prosbičkou.
Máte niekto skúsenosti s "bambusovou drevenou podlahou"?
Keď sme ju s priateľom videli v predajni, zamilovali sme sa do nej. Je prenádherná. Už som si čo to pozisťovala a poprečítala. Na stránke firmy, ktorá ju predáva, je vychválená. S priateľom nás ale napadlo, že vôbec nevieme ako reaguje na príliš suché alebo vlhké podmienky.
Je to novinka a ľudia nemajú až také skúsenosti, ale možno niekoho poznáte, kto ju má už dlhšie.
Napíšte mi prosím nejaký infošky.
Veľmi pekne ďakujem
m.hladka
10.05.09,18:19
Ja ju mám, je rovnako dobrá ako ostatné. Treba dávať pozor na stoličky, a iné predmety, ktoré robia ryhy, pretože je veľmi mäkká. Okrem toho existuje aj dlažba (dovoz Španielsko), ktorú máme v predsieni a kuchyni.
luckapastvova
14.05.09,09:00
Ďakujem a môžem sa spýtať odkiaľ ste ju zohnali? Pokladali ste si ju sami alebo vám pokládku robila nejaká firma?
Je pravda, že na bambusovej podlahe, je menej prachu?
m.hladka
04.06.09,11:45
Zohnali sme ju v OD Hornbach Košice asi pred viac ako rokom. Pokládku nám robila aj okrem iného stavebná firma. Prach je všade rovnako vidieť, alebo možno menej.
ramarkN
08.09.10,09:34
prosim viete mi napisat blizsie info k tej dlazbe. dakujem
nesca
09.09.10,09:23
Pridám sa aj ja.Máme ju vo WC a v kúpelni cca rok.Je fakt mäkšia,treba dávať pozor na poškriabanie,ale na druhej strane....je to netypická podlaha a úžasne teplá.Aj nás už vytopila práčka,voda stála v kúpelni asi na 3cm a nič.Kládol ju manžel,vlastne lepil do špeciálneho lepidla na drev.podlahy.
zalobaba
09.09.10,19:37
Ahojte Poraďáci!

Keďže viem, že je tu mnoho múdrych a skúsených ľudí, obraciam sa na Vás s malou prosbičkou.
Máte niekto skúsenosti s "bambusovou drevenou podlahou"?
Keď sme ju s priateľom videli v predajni, zamilovali sme sa do nej. Je prenádherná. Už som si čo to pozisťovala a poprečítala. Na stránke firmy, ktorá ju predáva, je vychválená. S priateľom nás ale napadlo, že vôbec nevieme ako reaguje na príliš suché alebo vlhké podmienky.
Je to novinka a ľudia nemajú až také skúsenosti, ale možno niekoho poznáte, kto ju má už dlhšie.
Napíšte mi prosím nejaký infošky.
Veľmi pekne ďakujem

....je to laminát ako každý iný.