zlati1
11.05.09,10:20
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Mohli by sme do dodatku k pracovnej zmluve uviesť, že zamestnanec bude pracovať v rozsahu najmenej 80 hodín a najviac 160 hodín mesačne a k tomu prislúcha i mzda.
Nejedná sa o prácu na 1/2 úväzok, pretože nemáme pre zamestnanca prácu na plný úväzok a ani nevieme dopredu predpokladať, ktorý mesiac koľko hodín odpracuje.
Má niekto s týmto skúsenosti? Dopredu ďakujem
mzdarka renca
11.05.09,08:26
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Mohli by sme do dodatku k pracovnej zmluve uviesť, že zamestnanec bude pracovať v rozsahu najmenej 80 hodín a najviac 160 hodín mesačne a k tomu prislúcha i mzda.
Nejedná sa o prácu na 1/2 úväzok, pretože nemáme pre zamestnanca prácu na plný úväzok a ani nevieme dopredu predpokladať, ktorý mesiac koľko hodín odpracuje.
Má niekto s týmto skúsenosti? Dopredu ďakujem
V PZ musíš presne uviesť úväzok. Ak mu uvediete kratší a bude pracovať viac, tak sa bude jednať o prácu nadčas.
Máš aj inú možnosť, a to tú, že im budete mesačne meniť a dopĺňať dohody o zmene PZ - úväzok.
zlati1
11.05.09,09:06
čiže nemôžem uviesť rozpätie najmenej 80 a najviac 160 hodín, lebo tam vidím problém aj s dovolenkou.
Správne bude ak uvedieme polovičný úväzok 80 hodín mesačne.
Ešte by som potrebovala objasniť, nebudú pracovať každý deň po 4 hodiny, ale možno napríklad jeden týždeň po 8 hodín denne, 2 týždne po 4 hodiny denne a jeden týždeň budú doma. Toto sa dá?
Alebo radšej vykážeme každý deň po 4 hodiny?
Sabadka
11.05.09,09:10
čiže nemôžem uviesť rozpätie najmenej 80 a najviac 160 hodín, lebo tam vidím problém aj s dovolenkou.výška úväzku neovplyvňuje dovolenku, tá je rovnaká aj pri 1/2 úväzku aj pri celom
Správne bude ak uvedieme polovičný úväzok 80 hodín mesačne.ano
Ešte by som potrebovala objasniť, nebudú pracovať každý deň po 4 hodiny, ale možno napríklad jeden týždeň po 8 hodín denne, 2 týždne po 4 hodiny denne a jeden týždeň budú doma. Toto sa dá?

Alebo radšej vykážeme každý deň po 4 hodiny? ja osobone by som volila túto možnosť každý deň po 4 hodiny



Odpoveď v texte.
zlati1
11.05.09,10:25
ďakujem
veronikasad
11.05.09,10:31
Sabadka, výška úväzku nemá vplyv na dlžku dovolenky. Náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená počtom hodín /dlžkou úväzku/.
Sabadka
11.05.09,10:36
Sabadka, výška úväzku nemá vplyv na dlžku dovolenky. Náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená počtom hodín /dlžkou úväzku/.
Veronika,;) ja viem že náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená dĺžkou úväzku, ak niekto pracuje 4 hodiny denne, je samozrejmé, že aj náhradu mzdy dostane len za štyri hodiny nie za 8. Ale ona sa pýtala na dĺžku dovolenky a nie na náhradu za dovolenku.;)

Problém s dovolenkou - písala ona, je široký pojem, ja som pochopila dĺžku a mala som pravdu, ty si pochopila náhradu mzdy a tiež si mala pravdu.:)
veronikasad
11.05.09,10:39
Veronika,;) ja viem že náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená dĺžkou úväzku, ak niekto pracuje 4 hodiny denne, je samozrejmé, že aj náhradu mzdy dostane len za štyri hodiny nie za 8. Ale ona sa pýtala na dĺžku dovolenky a nie na náhradu za dovolenku.;)

Problém s dovolenkou - písala ona, je široký pojem, ja som pochopila dĺžku a mala som pravdu, ty si pochopila náhradu mzdy a tiež si mala pravdu.)
Súhlasím, ja som z príspevku neprečítala dlžku dovolenky, v probléme som videla náhradu za dovolenku = dlžku úväzku.
Sabadka
11.05.09,10:42
Súhlasím, ja som z príspevku neprečítala dlžku dovolenky, v probléme som videla náhradu za dovolenku = dlžku úväzku.
Tak sme sa navzájom doplnili, teraz to už má zlati1 kompletné, vysvetlené z každej strany. :) :) :)