FIN
12.05.09,16:10
Ahojte,

potrebovala by som poradiť aká je premlčacia doba na poistenie zodpovednosti zamestnávateľa za škodu pri pracovnom úraze a pri chorobe z povolania, ktoré sa v minulosti platilo do Slovenskej poisťovne.

Ďakujem za pomoc,

Monika
vila
12.05.09,14:15
To by Ti asi vedeli povedať v Allianz-Slov.poisťovňa. Už sa platí ÚP do Soc.poisťovne zopár rokov, takže v minulosti platené do Slov.poisťovne si už zrejme nemôžeš uplatniť.
FIN
12.05.09,14:59
Nejde mi o uplatnenie poistného, skôr o lehotu premlčania povinnosti uhradiť dlžné poistné.

Ďakujem za pomoc.

Monika
FIN
20.05.09,08:57
Prosím, rada by som pripomenula moju otázku, veľmi by mi pomohla Vaša pomoc. Nevie náhodou niekto aká je premlčacia doba na záväzok voči Slovenskej poisťovni z titulu poistenia zodpovednosti zamestnávateľa. Je to z roku 2001 a neviem či sa mám pokúsiť to niekomu zaplatiť (asi už Sociálnej poisťovni, ktorá toto poistenie prevzala - nie som si istá).

Monika
veronikasad
20.05.09,09:12
Prosím, rada by som pripomenula moju otázku, veľmi by mi pomohla Vaša pomoc. Nevie náhodou niekto aká je premlčacia doba na záväzok voči Slovenskej poisťovni z titulu poistenia zodpovednosti zamestnávateľa. Je to z roku 2001 a neviem či sa mám pokúsiť to niekomu zaplatiť (asi už Sociálnej poisťovni, ktorá toto poistenie prevzala - nie som si istá).

Monika
Záväzky prevzala sociálna poisťovňa, dostala si výzvu na zaplatenie ?
FIN
20.05.09,10:03
Zatiaľ som výzvu neobdržala.

Vďaka.

Monika
FIN
25.05.09,11:12
trošku sa pripomínam :-)