arizona
12.05.09,15:12
Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť z osobnej skúsenosti nejaké kúpeľné, relaxačné pobyty pre seniorov ?
Ubytovanie by malo byť slušné, pekné, tiché prostredie (príp. blízko lesa), dobrá kuchyňa a nejaké procedúry,lekárska prehliadka a pod.?
Viem, internet ponúka desiatky "odkazov", ale ťažko je vybrať...
Preto prosím o nejaké tipy.:)
Ďakujem
lijana1
12.05.09,17:37
moji svokrovci teraz absolvovali takýto pobyt v Bardejove a boli spokojní.
arizona
12.05.09,18:02
Ďakujem.
Už nikto nevie poradiť ?
wagner
12.05.09,18:30
A čo tak Bojnice? Je tam ticho, mám skúsenosti s procedúrami - výborné. Bola som tam na liečení, ale nebývala som tam. Keďže je to blízko, poznám to. Ani MHD nechodí až do kúpeľov.
arizona
12.05.09,19:29
Ďakujem wagner.
Vieš mi poradiť aj konkrétnejšie (napr. lieč.dom - názov)?

Hľadám to pre maminu,ktorá sa rozhodla že narodky si niekde užije na pobyte:). Na nete na obrázkoch vyzerá všetko pekne...ale nerada by som zle vybrala. Chcem,aby bola spokojná a užila si to...:):)
veronikasad
13.05.09,05:21
Ďakujem wagner.
Vieš mi poradiť aj konkrétnejšie (napr. lieč.dom - názov)?

Hľadám to pre maminu,ktorá sa rozhodla že narodky si niekde užije na pobyte:). Na nete na obrázkoch vyzerá všetko pekne...ale nerada by som zle vybrala. Chcem,aby bola spokojná a užila si to...:):)
arizona, pozri tu :

http://www.kupele-bojnice.sk/

v Bojniciach je krásne, sú tam teraz dva novootvorené liečebné domy, vonkajší bazén ...
Kvietocek
13.05.09,05:35
A čo tak DUDINCE alebo Trenčianské Teplice tam je tiež fantasticky
aktorod
13.05.09,06:54
Jednoznačne doporučujem Turčianske Teplice!!!!! Super, super!!!
JarkaL
13.05.09,09:52
Naša babka sa včera vrátila z 10 dňového pobytu v Bojniciach, kúpili sme jej to k 70. narodeninám. Bývala v novom hoteli, každý deň procedúry, plávanie, strava výborná, prostredie veľmi pekné. Keby som si to mohla dovoliť (deti, práca, zdr.stav), hneď tam idem.
drobeceva
13.05.09,10:08
Ďakujem.
Už nikto nevie poradiť ?
skús novootvorený LYSEC-predpokladám, že aj JarkaL o tom píše. Vlani bol pred dokončením a už vtedy vyzeral suprovo.
arizona
13.05.09,11:03
Niečo som popzerala a dala si poslať cenové kalkulácie.
Som dosť prekvapená. Hoci som nevyberala nič extra luxusné, všetky ceny za 5-6 dňový pobyt sú nad 13.OOO sk :eek::eek::eek::mad:
Je to normálne ?
Neviem, či babku radšej nepošleme lietadlom k moru ;):)
VERONIKA6
13.05.09,11:14
Niečo som popzerala a dala si poslať cenové kalkulácie.
Som dosť prekvapená. Hoci som nevyberala nič extra luxusné, všetky ceny za 5-6 dňový pobyt sú nad 13.OOO sk :eek::eek::eek::mad:
Je to normálne ?
Neviem, či babku radšej nepošleme lietadlom k moru ;):)
Skús si pozrieť aj stránku www.sorea.sk (http://www.sorea.sk), daj si vyhľadať seniorské pobyty, tam máš nad 55 rokov zľavy a tam nájdeš aj lepšie ceny.
Heni
13.05.09,12:11
pozri aj kúpele Číž...
ak sa mi podarí prehovoriť rodičov, tak senior-pobyt strávia tam...
http://www.kupeleciz.sk/Public_html/Relaxacne_pobyty/Senior.html
tiché prostredie, procedúry, ochotný personál... ale hlavným plusom je o niečo nižšia cena ako v iných strediskách, možnosť rybolovu a zabezpečenie odvozu rekreantov na stanicu k spojom :)
wagner
13.05.09,16:43
Kúpele Bojnice sú dosť drahé, teda pokiaľ si to všetko platíš. Inak súhlasím s Evkou - Drobeceva, najnovší a najluxusnejší je Lysec. Vraj sú tam aj prezidentské apartmány. A vraj luxus nad luxus. Nebola som tam, pozrieť, ale mám to od jednej známej. Bola tam na brigáde - čistili a upratovali pred tým, ako sa to malo zariaďovať. Určite nájdeš aj niečo lacnejšie, ale možno máš ozaj pravdu - dovolenka pri mori je oveľa lacnejšia ako naše kúpele.
ppaalloo
14.05.09,06:10
Mám dobré skúsenosti zo senior pobytmi v Liptv.Jáne-AVENA,v Turč.Tepliciach,v Nimnici.Majú tam stále akcie,ceny výborné,všetko OK.VEĽA ZDRAVIA!
pcgambler
03.03.11,12:40
Ja by som skúsil sem,
majú vyslovene seniorské pobyty:
http://www.hotelmaj.sk/pobyty/seniorske-pobyty/
martuli
03.03.11,12:52
Mne sa zdajú najlepšie a rozhodne najlacnejšie sú Sklené Teplice - sú priamo v lese, kuchyňa super, prostredie nádherné. www.kupele-skleneteplice.sk