IvkaPd
12.05.09,18:36
Dobrý deň,
chcela by som vedieť Váš názor na to, či by mohla fungovať v tejto dobe psia pekáreň spojená so salónom pre psou. Privítam každú radu. Ďakujem.
BXLmiami
12.05.09,17:05
Vo veľkom meste ano.
wildwind
13.05.09,10:04
Podla mna na Slovensku by to bol zbytocny luxus, ZATIAL
vmsux
13.05.09,14:32
Psia pekaren? A co sa pecie pre psov? Ved to su masozravce, aspon pokial ja viem.
Psie salony urcite su, ale ako pise wildwind, je to na slovenske pomery zbytocny luxus.
Dav
13.05.09,15:35
Skúsiť pekáreň ako doplnkový sortiment salónu. V malom množstve vlastný predaj, časť produkcie ponúknuť iným psím salónom. Osloviť veterinárov.
Urobiť si reklamu - letáky, inzeráty.... Hlavne vysvetliť pánom od "zákazníkov" ( majiteľom psíkov) výhody pečených psích výrobkov oproti iným druhom psej stravy. Či ide o doplnok stravy, či o výrobky, nahrádzajúce nejaký druh psej stravy.
IvkaPd
13.05.09,18:31
Chcela by som to určite spojiť so salónom pre psou. Je jedna pekáreň v Košiciach a má celkom pekný úspech. Ľudia tam chodia s celého Slovenska.
Gabhus
14.05.09,04:29
No keď fungujú zvieracie cintoríny.... Asi by sa to mohlo v kombinácii s tým salónom uživiť, ale asi len v BA, KE a nejakom väčšom meste. Pieklo by sa niečo na spôsob psích suchárov? Lebo podľa mňa by to stálo za to len s niečím, čo má dlhšiu trvanlivosť. Však ak máš salón, tak asi by za pokus stála aj pekáreň. Môj názor.
BXLmiami
14.05.09,17:22
Určite to bude mať uspech pri väčšom meste,dať do sortimentu aj hračky pre psov,vankušiky,oblečenie,rozne typy obojkov,ľudia pre svojich miláčikov peniaze daju.Možno sa do buducna dopracuješ aj k hotelu pre psov,čo maju maliteľov na dovolenkách.Držím prsty.:)
gutan52
21.05.09,07:56
Určite to bude mať uspech pri väčšom meste,dať do sortimentu aj hračky pre psov,vankušiky,oblečenie,rozne typy obojkov,ľudia pre svojich miláčikov peniaze daju.Možno sa do buducna dopracuješ aj k hotelu pre psov,čo maju maliteľov na dovolenkách.Držím prsty.:)

Toto ide... Veď je už viacej psíkov ako detičiek.

Jeden bod : pekáreň - Kremácia a urny...
alpland
23.05.09,19:38
V Kosiciach uz existuje psia pekaren a ma uspech, da sa vyhladat aj cez vyhladavac.
IvkaPd
07.06.09,17:12
Len by som rada vedela, kde by som si mala dať schváliť svoje recepty. Neviete mi niekto poradiť?