unitvp
12.05.09,19:21
INMARKET.
Prosím Vás čo je to za "haluz" ?
Počul niekto o tom niečo?
Má niekto s týmto osobné skúsenosti?
Podľa mojich informácií sa jedná o ďalšiu z nespočetných pyramíd, ktorá sa začína šíriť po slovensku.
Teším sa na Vaše príspevky k tejto téme.
juliettmm
13.05.09,16:31
Ahojte,
takže ja som mala tú "česť" a zúčastnila som sa prezentácie ohľadom spoločnosti Inmarket, bola prezentovaná ako sesterská spoločnosť Microsoftu a zvláštne je, že ak zastrešuje Microsofte túto spoločnosť nikde o tom nie je na nete žiadna zmienka. Ľudia prezentujúci túto úúúžasnú cestu zárobku sú fakt presvedčiví. kúpiš si produkt, tým sa u nich zaregistruješ, potom zháňaš ďalších ľudí pod seba, z ktorých zarábaš a oni ďalej získavajú ľudí pod seba, z ktorých taktiež zarábaš...... a tak vraj zarobíš ťažké milióny za pár dní, týždňov, mesiacov. aká krásna predstava..... ak je ešte nejaká konkrétna otázka ohľadom toho čo vlastne ponúkali tak ju rada zodpoviem, zatiaľ len toľko veľmi ľahko sa dá nimi oklamať....pa
migo88
21.05.09,09:39
a kto to prezentoval kde, pretoze ked ja som bol o microsofte bola zmienka len v tom, ze maju vyukove programy na Office
Aankaa
28.05.09,10:21
čosi? ktosi? hodíš si sem www. reklamu na stránku, ktorá je nahlásená medzi škodlivými?????
juliettmm
28.05.09,15:57
Zdravim,
je fajn vsetko co si napisal, kurzy, miesto na webe atd. lenze clovek sa ma "registrovat", cize zaplatit balik s produktami, ktrory spominas a tym padom bude zarabat velke peniaze, ak sa budu "pod neho" registrovat dalsi ludia. prezentatori su rozni ale hlavne je, ze su velmi dobre skoleni. binarny system zarobku za to ze si kupim produkt.... divne, ja si myslim o tom svoje... chcela som ist do toho len kvoli tym kurzom, ktore v balicku su, myslela som, ze sa skutocne vyplati ta cena a plus k tomu este take uzasne zarobky ako boli prezentovane pri mojej sikovnosti. prezentaciu som pocuvala velmi pozorne, nenechala som si ujst ziaden detail. a treba podotknut, ze vlastne za cenu 250€ bol balicek kurzov plus veci ostatne len takym nejakym bonusom k tomu co zarobis ked budes mat pod sebou dalsich a dalsich ludi....
no nic, jednoducho som 250€ investovala inam a zmysluplnejsie, nastastie...
mozno som sa zmylila a skutocne by som zarabala neskutocne peniaze len za tych 250 eciek :)) zistim casom a este by som chcela povedat ako je mozne, ze ked je to take perfektne a uzasne zarabanie penazi a v susednych krajinach sa registruju tisice ludi denne a zarabaju mnozstvo peniazkov, tak na nemeckych strankach je vacsina textu v ruskom jazyku. divne, ktory nemec bude studovat nemecku stranku pisanu takmer celu v rustine.......
pildo
29.05.09,09:56
vcera som bol na tejto prednaske, taktiez som dostal info ze to je projekt od microsoftu. cele mi to pride ako pyramida, prezentacia bola urobena neprofesialne (napr. rozne fonty na pismena bez diakritky a ine s diakritikou, projektovany obraz bol velmi maly, niektore pismena sa nedali ani citat - napr. tie kurzy, volba farieb taktiez zla - mozno umysel), najma ze mi idu predat kurzy robenia prezentacii (tie by som mohol davat ja im, po tom co som videl).

Ked som sa spytal prednasajuceho, co vlastne tato spolocnost prinasa zakaznikom, resp. kdo su zkaznici tak klasicka odpoved ze system sa este len pripravuje a pod. podla mna je to len dalsi velky odrb. aj ked to nazvali binarny system (zevraj bol navrhnuty na nobelovu cenu, zaujimave ze som o nom nikdy v ziovte nepocul a studujem marketing a manazment), stale je to podla mna pyramida
Adik2682
29.05.09,17:14
Zdravím všetkých zúčastnených... Práve teraz som sa vrátila z jednej prezentácie firmy INMARKET... Čo k tomu dodať. Snáď len toľko, že ľutujem ľudí, ktorí na toto všetko naletia. Keď je toto všetko strašne dobrý zárobok a vie sa na tom človek nabaliť miliónmi, prečo sú ľudia okolo mňa stále na úrovni bežného človeka a nie milionára... prečo sused jazdí na starom vw ročníku 96 a nevlastní Aston Martin...
Z toho čo som sa dnes dozvedela a počula, mám pocit, že sa "firma" s veľkým F nabalí na hlúposti ľudí, čo ochotne zaplatia registračku 250 € v domnení, že opár dní budú mať na novú vilu.
Ako to tu už bolo spomínané, keď firma núka produkty ako microsoft office, prečo má úbohejšiu prezentáciu ako ja na prezentovaní štvrťročnej správy u môjho zamestnávateľa... :-) ale sa nad tým iba pousmejem.
V každom prípade, prajem ľudom, čo s tým začnú, aby sa im darilo, keď už ja som v tomto pesimista...
pildo
29.05.09,21:01
dalsia podozriva vec: tvrdil, ze ta firma mala celosvetovo okolo 50mld. sk trzby. firma s takymto obratom cez internetove obchody a po zadani do googla nenajde ziadny poriadny obchod. navyse ten server, na ktorom to bezi (inmarket.biz) je pretazeny (504 Gateway Time-out), nechapem ako by to mohlo obsluzit tolko zakaznikov. cele je to urcite podvod, len to volaju inak ako pyramida. rozmyslam ze upozornim na to SOI a mozno aj policiu.

myslite ze je mozne na nich podat upozornenie policii??? nemalo by byt taketo "okradanie" riesene v zakone?
BLINDSIDE
30.05.09,06:11
Prosim Ta, co chces davat na policiu ? Ked ste taki zdatni vsetci v MLM, preco ste sa nezaregistrujete medzi prvimi ? Nemusite vypisovat dementiny ako pyramida atd. Vezmi si herbalajjvvvvvv :D funguju stale a pytaju ake prachy. Zakon hovori: mas produkt ? mozes si zan pytat kolko chces, ale spotrebitelska nalada je fajn, tak kupuju resp. registruju. Preco tu kazdy rozobera, ci je to pyramida ? Je to zakonne a koniec spekulaciam. A k tomu, ze niekto povedal ze tie stranky su cele v rustine. IDIOT :D asi pre teba by boli tie kurzy ! naucil by si sa, ze tie vlajocky v hornych rohoch na strankach sluzia na prelozenie textu do daneho jazyka. Ludia niektore nazory ma ohuruju :)
pildo
30.05.09,09:12
co chcem davat na policiu? zeby podvod??? zeby klamanie zakaznika? tie veci, co hovoria na tych prednaskach su ciste bludy. napr trzby 50mld sk za rok a pol, binarny system, ktory bol navrhnuty na nobelovu cenu, kurzy, ktore su hodnotnejsie ako ten registracny poplatok a podobne kraviny.

ja MLM nemam rad, ale toto je cista pyramida. clenovia sa vyplacaju z prispevkov, ktore ziskaju za registraciu dalsieho clena. ako Autoreklama, Drukos a podobne.

a aky produkt poskytuje Inmarket? pytal som sa na to toho "RIADITELA" a o ziadnom som sa nedozvedel. iba ze v buducnosti budu spustene obchody.

BLINDSIDE, ty si idiot, nenavazaj sa do mna, ked mi nesiahas ani po clenky. ty si sa na tie stranky urcite ani nepozrel (toto som nasiel na EN verzii stranky)

stranka z navigacneho menu products, jazyk anglicky:


В этом разделе представлены:

- программа Inmarket Navigator

- мультимедийные уроки, обучающие работе на компьютере.

Программа Inmarket Navigator бесплатна и может распространятся среди всех желающих ею воспользоваться.

Мультимедийные уроки доступны зарегистрированным партнерам Inmarket в зависимости от пакета доступа.

Познакомиться ближе с каждым из продуктов Вы можете, перейдя по соответствующей ссылке на панели навигации. .
som si 100% isty, ze je to odrb. web neprofesialne urobeny (prepinanie jazykov je prakticky nefunkcne, kedze vsetko je len v rustine a inych azbukovych jazykoch). po anglicky je len navigacne menu a hlavna stranka.

EDIT: nemcina tiez funguje, ale tu som neskusal pred tym, neviem po nemecky ani slovo
BLINDSIDE
30.05.09,10:13
Nemozes vediet, poco Ti siaham ja, mam zato ze by si bol mile prekvapeny. Ale k veci: neries to. Ludia maju vlastny rozum. Berem Tvoje skumanie servera, ale ked predpokladam ze v anglictine si ako doma, skus sa poinformovat na toho ropneho miliardara. Firma je registrovana v Denveri Lincoln v USA - North Carolina. Ludia su vyplacaní z obratov teda budúcich vkladov. Podla nasich zákonov je to legálne. Kupujes si produkt: e-shop a kurzy. A policia by sa s tebou nemala ocom bavit, kedze ta firma oficialne neposobi na SK trhu. A mimochodom bude to Ltd. Nebude to Sk firma, tzn.: zahranicna osoba na ktoru na nevztahuju nase zakony. A GB nespolupracuju s nasou justiciou. Neries to, pokial sa to Teba osobne netyka. Kto chce investovat moze, urcite nieco zarobi, ale budu do toho vchadzat iba ludia, ktori MLM robia. A im to nevysvetlis, ani ako idiotom ktori verili Enronu :D
juliettmm
30.05.09,10:55
no ja som na to upozornila markizu, neozvali sa. nevedela som komu dat info, mala som presne rozpisy aj miest, hotelov, datumov a casov prezentacii, myslela som, ze sa toho niektora z relacii pozrie.... ale nic.
som rada, ze ti ktori budu chciet najst nejake info o Inmarkete aspon takouto formou nieco v googli najdu. ked som hladala ja, nebola tu ziadna reakcia....
juliettmm
30.05.09,11:08
to BLINDSIDE nazvat idiota niekoho, kto si fakt riadne preskumal stranky ci nemecke, ci ruske alebo anglicke je podla mna pod uroven. ja som bola prva, ktora tu povedala, ze tie stranky su takmer cele v rustine a za svojim dlhohodinovym skumanim si za tym aj stojim. a vlajocky v rohu mne nie je treba vysvetlovat, nie som debilna a ani IDIOT ;) darmo sa navazas. je pravda, ze je to podvod a tiez je pravda, ze zalezi od ludi, ci im zaplatia takuto blbost.
zaujimave je, ak je to taka perfektna vec, ze chcu peniaze hned po prezentacii a na ruku.
verim, ze sa tu nenavazas do tych, co v tom vidia podvod preto, ze si si sam zakupil tento produkt.
BLINDSIDE
30.05.09,11:29
Aj som sa ti uz chcel ospravedlnit, ale nemozem :D preco pises, ze som si kupil ten produkt ? Keby ano, tak neopisujem ako je nemozne trestne stihat pyramidove systemy... opisal som iba to, ze kto to dotiahol na SK ma uz zarobene. Ale toto nie je ICQ, aby sme si dopisovali. Uz som pisal, ak sa to nedotyka priamo Teba, nechaj to tak. Napisali sme nato kazdy svoj nazor. Pekny zvysok dna :)
pildo
30.05.09,11:51
Aj som sa ti uz chcel ospravedlnit, ale nemozem :D preco pises, ze som si kupil ten produkt ? Keby ano, tak neopisujem ako je nemozne trestne stihat pyramidove systemy... opisal som iba to, ze kto to dotiahol na SK ma uz zarobene. Ale toto nie je ICQ, aby sme si dopisovali. Uz som pisal, ak sa to nedotyka priamo Teba, nechaj to tak. Napisali sme nato kazdy svoj nazor. Pekny zvysok dna :)

prave pre tento neduh slovakov to tu je take, ake to tu je. nehas kym ta nepali, ale co ked zhori vsetko naokolo???

EDIT:
inak napisal som uz do microsoftu, ze zneuzivaju ich znacku na okradanie ludi, volal som na 158, kde som sa informoval o moznosti, kde sa da nahlasit podobna cinnost na presetrenie a pojdem asi na stanicu ozrejmit policajtom podrobnosti o tejto "spolocnosti".
ludo_centrum
10.06.09,11:59
Pôjdem na ich prezentáciu a teším sa na to :D.

Skôr kým pôjdeš na políciu, tak pozor na hanobenie značky, obchodného alebo mena spoločnosti ;).
Keď sa mi to bude páčiť a dotyčný zodpovie na moje otázky pravdivo (ak je to binárny systém), tak uvidíme...
Sám som prepracoval taký systém a v tejto téme som celkom dosť doma a nie len ako užívateľ... Pozadie takých systémov je v celku skvele fungujúca záležitosť. Niekedy až zbytočne komplikovaná, ale to záleži od cieľa vedenia.

Je zcestné takto kritizovať a haniť niečo čo ešte ani nezačalo...
Kto má záujem, nech ide. Ak sa ti to nepáči, tak sa radšej venuj veciam, ktoré ťa tešia. Prečo si ubližuješ sám sebe? Nikoho nespasiš takýmto postojom. Ale rob ako chceš. Neviem koľko máš rokov, ale si ako urazený chlapec ktorý nebol prizvaný ako prvý ku koláču a tak kritizuješ (píšem to obrazne).
Preťažený server môže znamenať aj to, že majú toľko veľa roboty :cool:. Ale to je jedno.

Teším sa na prezentáciu. Navyše prídu až kumne mi to odprezentovať.
Neskôr napíšem dojmyak bude o čom písať.
Rencika8
10.06.09,14:30
INMARKET.
Prosím Vás čo je to za "haluz" ?
Počul niekto o tom niečo?
Má niekto s týmto osobné skúsenosti?
Podľa mojich informácií sa jedná o ďalšiu z nespočetných pyramíd, ktorá sa začína šíriť po slovensku.
Teším sa na Vaše príspevky k tejto téme.
AHOJTE,
Nedajte sa nachytať je to teda riadna blbosť , mne aj mojmu priatelovi prisla do mailu pozvanka že vraj nejaky slušný zarobok a skoro som spadla na zadok ked som sa dozvedela o čo ide.Najskor zacali točiť o nejakej spolupraci na internetovom obchode a potom to prislo... super zarobok len 250 eur treba vloźť a ked ziskam pod seba takych istych "debilkou"tak sa vraj stanem riaditeľkou.
LUDKOVIA PROSÍM NEDAJTE SA NA TO NACHYTAŤ JE TO "HALUZ"
watchdog
16.06.09,08:42
Ludia nedajte sa nachytat musime to zastavit spolocnymi silami. Zatial uz na dovercivcoch zarobili cca 300 000 eur. Ak mate niekto mena prednasajucich a organizatorov ako i datumy prednasok a ich miesta podelte sa s nami aby sme boli pripraveni
BLINDSIDE
17.06.09,06:22
Ludia nedajte sa nachytat musime to zastavit spolocnymi silami. Zatial uz na dovercivcoch zarobili cca 300 000 eur. Ak mate niekto mena prednasajucich a organizatorov ako i datumy prednasok a ich miesta podelte sa s nami aby sme boli pripraveni

musime sa pripravit :D planeta opic, star-wars, alien vs predator :)
nehraj moc sci-fi hry. si na SK, tu to tak zije - aj financne poradenstvo mas na systeme MLM. predpokladam, ze kazdy ma obciansky a som zasady, ze svojpravnosť nadovšetko :cool:
watchdog
17.06.09,09:05
Zakladny rozdiel medzi MLM a pyramidou je ze v MLM sa predava produkt a v pyramide si kupujes len miesto v nej. Inmarket je rafinovany v tom ze sa umoznuje zaujemcovi rozhodnut ci chce a bude obchodovat v eshope alebo len bude nadhanat ovecky.
petreme
12.07.09,19:28
Ahojte,
takže ja som mala tú "česť" a zúčastnila som sa prezentácie ohľadom spoločnosti Inmarket, bola prezentovaná ako sesterská spoločnosť Microsoftu a zvláštne je, že ak zastrešuje Microsofte túto spoločnosť nikde o tom nie je na nete žiadna zmienka. Ľudia prezentujúci túto úúúžasnú cestu zárobku sú fakt presvedčiví. kúpiš si produkt, tým sa u nich zaregistruješ, potom zháňaš ďalších ľudí pod seba, z ktorých zarábaš a oni ďalej získavajú ľudí pod seba, z ktorých taktiež zarábaš...... a tak vraj zarobíš ťažké milióny za pár dní, týždňov, mesiacov. aká krásna predstava..... ak je ešte nejaká konkrétna otázka ohľadom toho čo vlastne ponúkali tak ju rada zodpoviem, zatiaľ len toľko veľmi ľahko sa dá nimi oklamať....pa.................................... ..................................


Já žasnem čo ste to napísala. Buď ste to nepochopila, alebo to nemáte v hlave v poriadku. Já som sa tiež zúčastnil takej prezentácie a už len z premietania z ich prezentácie je možné usúdiť, že je to úplne inak ako to vy prezentujete a nehovorili tam nič také čo by sa nezhodovalo s premietanou prezentáciou.
Pokiaľ chcete skutočne vedieť o tom viac, tak si to v kľude prečítajte napr. na tejto stránke:
inmarket.webnode.cz/o-nas/
a ak zistíte že to je ínáč ako ste to vy verejne prezentovala, tak by ste sa mala na tom istom mieste ospravedlniť a viac nehaniť to čomu nerozumiete.
padro
12.07.09,19:42
dalsia sekta...
petreme
12.07.09,19:45
dalsia sekta...


..a koho tým myslíte? Citát alebo odpoveď.
ludo_centrum
13.07.09,04:23
ten link čo tu bol citovaný inmarket.webnode blablabla, je znovu názor niekoho, kto tam bol, napísal vlastný posudok a naháňa si vlastné ovečky ;).

Nechajme priestor pre všetkých.
V Amerike je to omnoho jednoduchšie. Je tam na jednej hromade toľko ľudí, že sa nám o tom nesníva. Čakajú na rôzne príležitosti a aj "kraviny".
Ide len o to, že my sme tu a sedíme a závidíme tým iným, ktorí to začali atď...
Do Ameriky sa každý nedostane.
A my si sedíme a niektorí sa pripojíme k týmto "hovadinám" a iní len z trpkosti, že nás neoslovili ako prvých zúrime a robíme kampane proti tomu (až som sa zľakol z jedného čo tu písal o spoločných silách to zvládneme...???).

Je to o vlastnom prístupe, pohľade atď... Nič šalamúnske na ich projekte nie je. Majú nejakú licenciu a spojazdňujú nejaký e-shop.
Pointa je kde? Možno v tom, že sme tak slepí, my všetci, že iní to využijú.

Dnes vytvoriť kvalitný e-shop nie je zázrak aj za 100Eur, alebo aj menej.
Dnes vyučovať počítačovú gramotnosť môže aj tak len ten, kto o počítači niečo vie.
Na e-shop-e môže predávať aj tak len niekto, kto je obchodník a vie čo ponúka a ako propagovať svoj obchod atd... prípadne má firmu.
Dnešný internet ponúka všetko to čo oni a tiež u nich bude treba dať peniaze na reklamu u nich aby sa zviditeľnil atď... :D.

Osobne teda na tom ich inmarket systéme nič nevidím revolučné. Ponúkajú príležitosť tým, ktorí čakajú na nejaký MLM v začiatku a tak si môžu "niečo privyrobiť" prípadne tí aktívni aj skutočne zarobiť resp. zbohatnúť. Výnimočne sa podarí sa niekomu doslovne natlačiť peniazmi. Je to o aktívnosti prístupu.

Mnohí však vstúpia a čakajú na zázrak. "Veď tam hovorili, že stačí kúpiť licenciu"... Nie nie nie. Nie je to o licencii. Je to o prístupe seba samého k tomu čo robím.

V čomkoľvek sa dá podnikať a skoro v čomkoľvek aj vytvoriť MLM. Nič jednoduchšie. Ale nie je dôležité čo predáva, či nepredáva daný MLM. Stačí len ak si uvedomíme či chceme na sebe pracovať a či je to ten správny čas aby sme MLM začali šíriť. Noví MLM-kári majú tak obrovské dolárovníky v očiach :-) keď to vysvetľujú ten ich "zázrak", že je to odrádzajúce.
A máme skutočne jednu veľkú kvalitu, pozerať do peňaženky iného a počítať koľko na mne zarobí, než vidieť to, koľko môžem zarobiť.:)

Želám každém veľa uvedomenia a schopnosť chodiť s otvorenými očami a ušami
padro
13.07.09,04:32
..a koho tým myslíte? Citát alebo odpoveď.
myslim inmarket, ... a netreba tu vykat
petreme
13.07.09,07:23
ten link čo tu bol citovaný inmarket.webnode blablabla, je znovu názor niekoho, kto tam bol, napísal vlastný posudok a naháňa si vlastné ovečky ;).

Nechajme priestor pre všetkých.
V Amerike je to omnoho jednoduchšie. Je tam na jednej hromade toľko ľudí, že sa nám o tom nesníva. Čakajú na rôzne príležitosti a aj "kraviny".
Ide len o to, že my sme tu a sedíme a závidíme tým iným, ktorí to začali atď...
Do Ameriky sa každý nedostane.
A my si sedíme a niektorí sa pripojíme k týmto "hovadinám" a iní len z trpkosti, že nás neoslovili ako prvých zúrime a robíme kampane proti tomu (až som sa zľakol z jedného čo tu písal o spoločných silách to zvládneme...???).

Je to o vlastnom prístupe, pohľade atď... Nič šalamúnske na ich projekte nie je. Majú nejakú licenciu a spojazdňujú nejaký e-shop.
Pointa je kde? Možno v tom, že sme tak slepí, my všetci, že iní to využijú.

Dnes vytvoriť kvalitný e-shop nie je zázrak aj za 100Eur, alebo aj menej.
Dnes vyučovať počítačovú gramotnosť môže aj tak len ten, kto o počítači niečo vie.
Na e-shop-e môže predávať aj tak len niekto, kto je obchodník a vie čo ponúka a ako propagovať svoj obchod atd... prípadne má firmu.
Dnešný internet ponúka všetko to čo oni a tiež u nich bude treba dať peniaze na reklamu u nich aby sa zviditeľnil atď... :D.

Osobne teda na tom ich inmarket systéme nič nevidím revolučné. Ponúkajú príležitosť tým, ktorí čakajú na nejaký MLM v začiatku a tak si môžu "niečo privyrobiť" prípadne tí aktívni aj skutočne zarobiť resp. zbohatnúť. Výnimočne sa podarí sa niekomu doslovne natlačiť peniazmi. Je to o aktívnosti prístupu.

Mnohí však vstúpia a čakajú na zázrak. "Veď tam hovorili, že stačí kúpiť licenciu"... Nie nie nie. Nie je to o licencii. Je to o prístupe seba samého k tomu čo robím.

V čomkoľvek sa dá podnikať a skoro v čomkoľvek aj vytvoriť MLM. Nič jednoduchšie. Ale nie je dôležité čo predáva, či nepredáva daný MLM. Stačí len ak si uvedomíme či chceme na sebe pracovať a či je to ten správny čas aby sme MLM začali šíriť. Noví MLM-kári majú tak obrovské dolárovníky v očiach :-) keď to vysvetľujú ten ich "zázrak", že je to odrádzajúce.
A máme skutočne jednu veľkú kvalitu, pozerať do peňaženky iného a počítať koľko na mne zarobí, než vidieť to, koľko môžem zarobiť.:)

Želám každém veľa uvedomenia a schopnosť chodiť s otvorenými očami a ušami


Dobrý den.
Píšte, že je to názor niekoho, kto tam bol, napísal vlastný posudok. Ale sám vidite že ten názor je diametrálne odlišný od tej pani? Tak komu máme veriť? Tým ktorí tam boli a píšu tak ako napríklad na tých webových stránkach, alebo takým podobným ako ta pani? O to mi šlo. Nech si každý napíše svôj názor, ale nech nikto nepíše to čo sa mu v hlave pomotalo.

Čo sa týka vášho názoru,že to nie je nič šalamúnske, tak s vami nesúhlasím.Skúste porovnať odmeňovanie v klasickom MLM a MLM Inmarket. Ten je ďaleko prepracovanejší a spravodlivejší. Treba sa do toho systému hlbšie pozrieť a uvidíte ten rozdiel. A svedčia o tom aj tie svetové ocenenia, ktoré tento systém získal.

Čo sa týka kvalitného e shopu za 100,-€, by som vas poprosil o kontakt.
Já som na kvalitný pod 1 000,-€ nenatrafil.Veď najzákladnejšiu web stranku o piatich podstránkach vam nik pod 200,-€ nenapíše, nie to ešte funkčný, hosťovaný a spravovaný e shop pod 100,-€ a menej.

Plne s vami súhlasím, že tento e shop si kúpi za 250,-€ len ten čo chce predávať(obchodník,kupújúci to má zadrmo, iba sa zaregistruje). Okrem toho si v tom balíku kupuje základné kurzy MS OFFICE a verte tomu sú sakramentsky lacnejšie ako live kurzy čo ponúkajú školitelské firmy. V tomto Inmarket tiež predbehol.

A na záver s vami opäť súhlasím, že je to o prístupe na každom z nás.
Niekto si odkrúti s nevôlou 8 hodín, dostane všetko čo k jeho práci treba, dostane napiť a najesť a ešte dostane aj mesiac dovolenky zadarmo a zarobí primerane k svojmu úsiliu. Takýto človek by si v Inmarkete nezarobil.
Pokiaľ je ale niekto workoholik, tak pre neho je Inmarket príležitosť.

Pekný deň.
ludo_centrum
13.07.09,09:27
Vazeny petreme,


vobec nezartujem o kvalitnom e-shope za 100 Eur. Možno som to trochu prehnal, ale ponuknem ho za tu cenu.
Dokonca je to aj velky redakčný systém na báze drupal-u. Všetko je aj s videonávodmi aj s pdf dokumentami (postupy nastavenia atd...). Prakticky nič nie je na náhodu.
Atď. V prípade záujmu napíš súkromnú správu.

Osobne som zástancom flash webovských stránok, takže som sa v tom nevedel (nechcel) zorientovať. Hodne vecí zo štandardného html neviem a nemám nejak čas ani chuť sa tomu html venovať.

Názory sú odlišné na ten MLM o ktorom sa píše.
Aký prevratný systém odmeňovania? Jediný spravodlivý MLM, kolíska všetkých MLM je praktizovaný v AMWAY. Volajú ho NETWORK (sieťová práca). A znovu je to pohľad na vec.

Ale budiž, mojim príspevkom som chcel povedať, že kritizovať je jednoduché. A mudrovať o tom čo a ako by malo a nemalo vedia obzvlášť tí, ktorí v živote toho moc nedosiahli, nevideli, nezažili atď... Ale stačia im ich klebety. Neberme im ich, veď čo by im zostalo :)

Držím palce každému kto sa dá na taký, alebo onaký MLM či podnikanie. Inými slovami želám každému poznanie zárobku vlastnou snahou, teda ako živnostník, či firma alebo MLM...

Mňa to osobne nepresvedčilo ani trocu, pretože to čo ponúkajú sa mi zdá len nejaký fiktívny podklad k peniazom. I ked fiktivne môže niekto obhájiť na videoškolenie s OFFICE OD MIKROŠROTU, alebo nejaký ten e-shop či neviem čo ešte.
Páni dámy, skutočne otvorte oči a nečajte na zázrak. Tým že kúpite vstupenku neznamená, že ste vyhrali.

Môj osobný názor na to je taký, že mi to pripadá trápne, za čo sú ľudia ochotní vyhodiť peniaze.
Ide možno len o to, že ľudia chceme byť neustále vedení niekým a mať vzory (lenin, stalin, hitler a podobné stvorenia).
Nič z toho. Len vlastná iniciatíva dá šancu na úspech. Ale aj tá iniciatíva musí mať hlavu aj pätu.

Obdivujem tých, ktorí si tento trapas vymysleli, dali to na papier a poslali do sveta :-). Mali odvahu lebo vedia, že ľudia kúpia "každú, bohatými ľuďmi organizovanú kravinu" :D:D:D
Určite na tom zarobili, to nepopieram. Určite by som chcel mať aspon zlomok peňazí z tých ktoré zarobili. Ale nenachádzam v sebe odvahu prestúpiť s takou hovadinou pred ľudí a prezentovať im to ako niečo výnimočné.

Ešte raz, prajem každému poznanie a veľa dobrých skúseností s MLM takým či onakým.
petreme
13.07.09,10:18
Vazeny petreme,


vobec nezartujem o kvalitnom e-shope za 100 Eur. Možno som to trochu prehnal, ale ponuknem ho za tu cenu.
Dokonca je to aj velky redakčný systém na báze drupal-u. Všetko je aj s videonávodmi aj s pdf dokumentami (postupy nastavenia atd...). Prakticky nič nie je na náhodu.
Atď. V prípade záujmu napíš súkromnú správu.

Osobne som zástancom flash webovských stránok, takže som sa v tom nevedel (nechcel) zorientovať. Hodne vecí zo štandardného html neviem a nemám nejak čas ani chuť sa tomu html venovať.

Názory sú odlišné na ten MLM o ktorom sa píše.
Aký prevratný systém odmeňovania? Jediný spravodlivý MLM, kolíska všetkých MLM je praktizovaný v AMWAY. Volajú ho NETWORK (sieťová práca). A znovu je to pohľad na vec.

Ale budiž, mojim príspevkom som chcel povedať, že kritizovať je jednoduché. A mudrovať o tom čo a ako by malo a nemalo vedia obzvlášť tí, ktorí v živote toho moc nedosiahli, nevideli, nezažili atď... Ale stačia im ich klebety. Neberme im ich, veď čo by im zostalo :)

Držím palce každému kto sa dá na taký, alebo onaký MLM či podnikanie. Inými slovami želám každému poznanie zárobku vlastnou snahou, teda ako živnostník, či firma alebo MLM...

Mňa to osobne nepresvedčilo ani trocu, pretože to čo ponúkajú sa mi zdá len nejaký fiktívny podklad k peniazom. I ked fiktivne môže niekto obhájiť na videoškolenie s OFFICE OD MIKROŠROTU, alebo nejaký ten e-shop či neviem čo ešte.
Páni dámy, skutočne otvorte oči a nečajte na zázrak. Tým že kúpite vstupenku neznamená, že ste vyhrali.

Môj osobný názor na to je taký, že mi to pripadá trápne, za čo sú ľudia ochotní vyhodiť peniaze.
Ide možno len o to, že ľudia chceme byť neustále vedení niekým a mať vzory (lenin, stalin, hitler a podobné stvorenia).
Nič z toho. Len vlastná iniciatíva dá šancu na úspech. Ale aj tá iniciatíva musí mať hlavu aj pätu.

Obdivujem tých, ktorí si tento trapas vymysleli, dali to na papier a poslali do sveta :-). Mali odvahu lebo vedia, že ľudia kúpia "každú, bohatými ľuďmi organizovanú kravinu" :D:D:D
Určite na tom zarobili, to nepopieram. Určite by som chcel mať aspon zlomok peňazí z tých ktoré zarobili. Ale nenachádzam v sebe odvahu prestúpiť s takou hovadinou pred ľudí a prezentovať im to ako niečo výnimočné.

Ešte raz, prajem každému poznanie a veľa dobrých skúseností s MLM takým či onakým.

..už snáď na záver. Obdivujete tých, ktorý tento trapas vymysleli. Mali odvahu lebo vedia, že ľudia kúpia "každú, bohatými ľuďmi organizovanú kravinu. A obdivujete aj takých čo vymysleli podobné veci ako radio, Pc, mobil, alebo spoločnosti ktoré na týchto veciach zarábajú, BBC, ORANGE, Microsoft a miliony iných soft.spoločností čo chcejú ľudí zaujať aby na tom mohli zbohatnúť? Však o tom to je.
juliettmm
22.07.09,18:48
.................................................. ....................


Já žasnem čo ste to napísala. Buď ste to nepochopila, alebo to nemáte v hlave v poriadku. Já som sa tiež zúčastnil takej prezentácie a už len z premietania z ich prezentácie je možné usúdiť, že je to úplne inak ako to vy prezentujete a nehovorili tam nič také čo by sa nezhodovalo s premietanou prezentáciou.
Pokiaľ chcete skutočne vedieť o tom viac, tak si to v kľude prečítajte napr. na tejto stránke:
inmarket.webnode.cz/o-nas/
a ak zistíte že to je ínáč ako ste to vy verejne prezentovala, tak by ste sa mala na tom istom mieste ospravedlniť a viac nehaniť to čomu nerozumiete.

tak po dlhej dobe som sem nakukla..po prve prezentaciu, na ktorej som bola som pochopila dokonale, velmi dobre som pocuvala kazdu jednu vetu, po druhe v hlave to v poriadku mam o to sa strachovat vobec nemusite ;) uvazovali ste nad tym, ze obsah prezentacie je mozne aj menit, ked by som bola clovek, ktory chce pod seba ziskat dalsich ludi a vedela by som, ze po nete uz koluju info o urcitych veciach, tak by som urcite niektore slidy zmenila. ja Vam neberiem Vas nazor a sem som napisala ten svoj. vsetko som napisala tak, ako to bolo prezentovane MNE. Vam to bolo mozno prezentovane inak, OK. prajem vsetkym, ktori do tohoto systemu vstupili, aby zarobili peniaze. ja som sa rozhodla ist inou cestou, hlavne po poznamke prezentujuceho, ze znamym nie je treba hovorit o co vlastne ide, len nech pridu na prezentaciu. v com som si ja vysvetlila co medzi riadkami tym mohlo byt povedane: "ohureni moznostou zarobku hned zaplatia danu sumu".
v case ked som ja absolvovala prezentaciu, som zhanala informacie o tejto spolocnosti, ako som uz vyssie spominala. takze v klude si citat dalsie webove stranky ma uz nelaka. machri vo svojej praci dokazu hoc co, aby ziskali ludi... kazdy sa rozhoduje sam za seba
watchdog
20.08.09,09:00
Podla mojich informacii inmarket v Sr skoncil a zmenil sa na nieco ineho.

Mate niekto blizsie informacie? Dakujem