kkllc
13.05.09,16:08
Skúšali ste niekto servítkovú techniku na tričko? Ako sa to robí? Môže sa to prať normálne? Ako sa vám to páčilo?
Mám zaujímavú servítku a chcela by som to skúsiť.
ZuzanaP
14.05.09,04:08
Môžeš uviesť postup?
duves
14.05.09,04:16
Skúšali ste niekto servítkovú techniku na tričko? Ako sa to robí? Môže sa to prať normálne? Ako sa vám to páčilo?
Mám zaujímavú servítku a chcela by som to skúsiť.
http://www.artmama.sk/content/servitkovanie-na-textyl
kačkapoliačka
14.05.09,05:55
Máme doma spústu vecí ozdobených servítkovou technikou. Len nie tričká.
Máme vankúše, tie neviem či som niekedy preprala, lebo sestra niečo podobné praniu urobila a síce ozdoba ostala, len bola akokeby popretrhaná. Takže už to stratilo svoj význam.
kp
kkllc
14.05.09,12:42
Ďakujem. Keď skúsim tak naíšem ako to dopadlo. :-)
wegamizi
14.05.09,14:52
Budem sa aj ja tesit, ked napises, ako to dopadlo, velmi ma zaujala tato technika vyzdobovania, urcite to chcem skusit v najblizsej buducnosti.:);)
kkllc
12.07.09,18:20
No dnes som si spomenula na tuto tému a tak píšem o tých tričkách.
Robila som 2 tričká: jedno svetlo ružové a druhé tmavo. Na tom svetlejšom to bolo krajšie. Ten obrázok je taký lepkavejší ako ked kupite v obchode. (možno len môj). Už som to aj prala a v pohode (na 40) a žehliť z opačnej strany. Bolo to celkom fajn spestrenie dňa. A sú aj také farby na tričká - tie su super a aj kontúrky (ja mám zlatú) a deti si robili s fúkacími fixami.
To keby chcel niekto cez prázdniny experimetovať :-)
osky
23.08.10,03:21
nikde tu nie je presny postup na servitkovu techniku.odkaz na art mama sa uz nezobrazuje.ja nemam ani paru o tom ako sa to robi,ale vlemi by som to chcela vediet.
mohli by ste to tu podrobne popisat,alebo este lepsie s obrazkami alebo video-postup.dakujem.
Danielle369
23.08.10,04:24
Taci
23.08.10,08:49
Moja známa robí obrazy, pomocou servítkovej techniky, je to krásne, a vyzerá to asi takto
osky
23.08.10,13:44
da sa to pouzit aj na sklenne alebo posrcelanove misky,ci dozy?
da sa takyto riad potom normalen umyvat?
Danielle369
23.08.10,15:48
umýva sa opatrne a ručne..nesmie íst do umývačky riadu

http://www.rodinka.sk/index.php?id=servitkova-technika-v-kuchyni
Dáša_
23.08.10,16:22
nikde tu nie je presny postup na servitkovu techniku.odkaz na art mama sa uz nezobrazuje.ja nemam ani paru o tom ako sa to robi,ale vlemi by som to chcela vediet.
mohli by ste to tu podrobne popisat,alebo este lepsie s obrazkami alebo video-postup.dakujem.

http://www.artmama.sk/trackerser
Taci
24.08.10,06:45
My by sme chceli podobnou metódou "prerobiť" obkladačky v kúpeľni, neskúšal to už niekto? Videli sme to u známych, vyzeralo to super, ale oni to dostali od niekoho ako dar.
osky
24.08.10,08:43
My by sme chceli podobnou metódou "prerobiť" obkladačky v kúpeľni, neskúšal to už niekto? Videli sme to u známych, vyzeralo to super, ale oni to dostali od niekoho ako dar.

tiez som uz nad tym premyslala-otazne ale je,co to urobi,ked sa to namoci.lebo je ine umyt to v ruke/misky,pohare.../-obcas,ako ked to mas v kupelke,kde je skoro permanentne vlhky vzduch.....

inak dakujem vsetkym za prilozene stranky,je to krasne a konecne mam predstavu ako na to.vdaka.:)
Taci
25.08.10,18:46
tiez som uz nad tym premyslala-otazne ale je,co to urobi,ked sa to namoci.lebo je ine umyt to v ruke/misky,pohare.../-obcas,ako ked to mas v kupelke,kde je skoro permanentne vlhky vzduch.....

inak dakujem vsetkym za prilozene stranky,je to krasne a konecne mam predstavu ako na to.vdaka.:)

Na "upravenú" obkladačku sa ešte vraj dáva akýsi ochranný náter, asi nejaký lak, alebo niečo podobné...