andulka1
14.05.09,08:36
Ahojte,
prosím poreďte mi nejakú pekný a lacný poznávací zájazd na moju 50-ku - tak na 1 týždeň.
Milujem históriu, prírodu, nerada vylihujem dlho na slnku.
Ďakujem za rady.
Kvietocek
14.05.09,06:39
A co tak poznavaci zajazd Egypt, Tunisko, da sa zohnat za lacno a oddychnes si. Hoci na 50-tku by to mal byt originalnejsi darcek. Co tak trosku adrenalinu :D
Gabca
14.05.09,06:52
doporucujem pozriet si stranku Saturu, oni robia vela poznavacich zajazdov a su celkom za dobru cenu. Aj katalogy maju dobe, tiez mam jeden doma a vyberam si nieco zaujimave.
andulka1
14.05.09,07:30
adrenalín nie, ja chcem len pokoj a pohodu - som taký typ.:)
Kvietocek
14.05.09,07:34
adrenalín nie, ja chcem len pokoj a pohodu - som taký typ.:)

Tak potom taky poznavaci zajazd napr. do Egypta by tiez nebol zly pozriet ich kulturne pamiatky, pyramidy...atd. Ako je uvedene vo vyššie uvedených príspevkoch skus si pozriet nejake CK napr. Satur, Hydrotur.
ludmila12
14.05.09,08:09
Ja som dostala od detí k 50-tke zájazd pendolinom do Prahy a tam je naozaj čo pozerať. Ubytovanie sme mali kúsok od centra za prijateľnú cenu, takže všetko sme absolvovali peškom /teraz v apríli/, máme pekné zážitky a zničené naše 50-ročné nohy. Ludka
OS BA V
14.05.09,12:22
v prvom rade gratulujem - včera som čítala v jednom časopise že Saturn ponúka poznávacie zájazdy do Talianska zamerané na spoznávanie histórie pestovania a výroby syrov, vína, parmskej šunky a iných preslávených výrobkov spojených s ochutnávkami, zdá sa mi to celkom zaujímavé - pozdravujem Zuzka
tutiola
15.05.09,20:53
Gratulujem k 5O-tke .
Záleži od veľa vecí - od financií, dopravy, a pod. Dosť veľa sledujem na nete poznávacie zájazdy. Chodím hlavne na stránku www.poisteneck.sk (http://www.poisteneck.sk), tam si zadáš napr. Last minute a zadávaš ďalšie požiadavky. Sú tam sústredené všetky poistené CK, alebo potom zvlášť cestovky samostatne. Ak si tam zadaš, tak ti budú posielať aktuality a hlavne last minute. Poznávacie pobyty sú jedne z najdrahšich a čo sa týka Egyptu, tak najvýhodnejšie je tam cestovať od konca novembra do konca mája. Ak ideš na obyčajnú dovolenku k moru, tak v ktoromkoľvek období, ale poznávací v lete do Egypta neodporúčam.