ingaur
14.05.09,09:33
Neviem či som túto tému sem správne zaradila, ale chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s objednávaním tovaru z anglicka presnejšie z next.co.uk nakoľko moja angličtina je biedna, neviem poriadne prelúskať ich podmienky predaja.... a chcela by som vedieť ako aj prebiehajú platby aj poštovné atď...Ak mi bude vedieť niekto poradiť budem veľmi rada :) ĎAKUJEM
31Jankal
14.05.09,07:43
posúvam aj ja by som to rada vedela
jankazb
14.05.09,08:52
Ak by to šlo jednoducho z domu, bola by som rada aj ja. Zatiaľ iba posielam SMS dcére a ona dovezie z UK. Nevýhoda: málo často chodí domov :-(( a ťažšie veci už nosiť nechce.
zuzik29
14.05.09,09:09
pozrela som podmienky a slovensko tam nie je, v medzinárodnych objednávkach. Platba kreditnou kartou. Takze zo slovenska sa neda.
ingaur
14.05.09,09:58
A čo myslíte dalo by sa to cez nakupyvanglicku.sk ?.... máte s tým niekto nejakú skúsenosť?
Livia2
14.05.09,10:21
skús pozrieť na stránku www.mimibazar.sk, daj si vyhľadať next a tam nájdeš okrem iného aj baby, ktoré z nextu v UK objednávajú a tovar ti potom pošlú.
ingaur
15.05.09,05:29
ale ak máte niekto skúsenosti aj s nakupyvanglicku.sk tak budem rada, keď sa s nimi podelíte :)
ingaur
15.05.09,05:35
skús pozrieť na stránku mimibazar.sk, daj si vyhľadať next a tam nájdeš okrem iného aj baby, ktoré z nextu v UK objednávajú a tovar ti potom pošlú.

áno sú tam baby, napíšu kurz 1,30 ale keď vychadza tovar na 11,40€ ona si to zaokruhlí na 13€ keď je tých vecí viac tak to potom pekne zarobí samozrejme + poštovné... ja chcem hlavne letné veci pre malú a mám aj susedy, ktoré majú malé decká a tiež by chceli odtiaľ tovar... takže hľadám cetu ako nato, lebo ja nemám zaujem na tom zarábať :)
krcmer
20.05.09,21:18
Tiez som to nedavno pozerala, no asi jedina moznost je najst niekoho, kto byva v krajine, do ktorej Next tovar posiela-SR tam bohuzial nie je..Nech objednavka pride na neho a nasledne ti ju preposle..
pivko
22.05.09,07:10
áno sú tam baby, napíšu kurz 1,30 ale keď vychadza tovar na 11,40€ ona si to zaokruhlí na 13€ keď je tých vecí viac tak to potom pekne zarobí samozrejme + poštovné... ja chcem hlavne letné veci pre malú a mám aj susedy, ktoré majú malé decká a tiež by chceli odtiaľ tovar... takže hľadám cetu ako nato, lebo ja nemám zaujem na tom zarábať :)
Vobec si sumy nezaokruhluju , kurz sa da dohodnut podla velkosti nákupu a aj pri kurze 1,30 ťa všetko vyjde lacnejšie min. o 30% ako su ceny v Nexte / Avion shoping park Blava/
My obliekame Jakubka u tejto slečny:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=36421
ingaur
24.05.09,16:50
Vobec si sumy nezaokruhluju , kurz sa da dohodnut podla velkosti nákupu a aj pri kurze 1,30 ťa všetko vyjde lacnejšie min. o 30% ako su ceny v Nexte / Avion shoping park Blava/
My obliekame Jakubka u tejto slečny:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=36421

Ďakujem! :)
joe727
01.08.09,16:06
Napisem im v Anglicku, aby pridali slovakov do internet shopu. kedze je tam Slovinsko ako clen eurozony, tak tam moze byt aj Slovensko. Uvidime ako zareaguju. Potom by to bolo ferovejsie dostavat odtial balik.Platby su tu v Anglicku kartou. Ja ako clen v Britanii mam 300 bodov a tie mozem vyuzit, platim vzdy trochu neskor a plnu sumu.
Pishter Ltd
15.08.09,15:26
Dobry den,
svoj online alebo osobny shopping z NEXT-u v Londyne, mozte riesit cez Nakupy.co.uk.
ingaur
17.08.09,18:38
Napisem im v Anglicku, aby pridali slovakov do internet shopu. kedze je tam Slovinsko ako clen eurozony, tak tam moze byt aj Slovensko. Uvidime ako zareaguju. Potom by to bolo ferovejsie dostavat odtial balik.Platby su tu v Anglicku kartou. Ja ako clen v Britanii mam 300 bodov a tie mozem vyuzit, platim vzdy trochu neskor a plnu sumu.

No, to by bolo fajn, ak by sa to podarilo a pridali nás do internet shopu :)